Суспільство
Корольов замість шкарпеток. У Житомирі розробили альтернативну айдентику міста (ФОТО)
У Житомирі розробили альтернативну айдентику міста. Замість стереотипних асоціацій про шкарпетки та морозиво автори концепції прагнуть розповісти про нову ІТ-столицю України.
Про це повідомили на сайті проєкту.
Автор айдентики – бренд-стратег Кирило Онацький. За його словами, аби змінити асоціації про місто насамперед необхідно працювати над розвитком сильного й сучасного бренду Житомира.
«Цей проєкт про мрійників і про те, що все можливо. Навіть якщо ти народився в Житомирі», – зазначає Онацький.
Замість шаблонних уявлень про Житомир як столицю шкарпеток і морозива Онацький пропонує зробити символом міста видатного вченого Сергія Корольова, який першим відправив у космос супутник та людину.
«Декілька років мене турбувало, що людина, яка народилась в Житомирі і першою відкрила людству космос, залишається майже непомітною. І наш житомирський музей космонавтики не дуже популярний, хоча має гарну унікальну колекцію. Тому я вирішив запропонувати нові асоціації з містом», – зазначає Онацький.
Новий логотип міста
У межах айдентики містянам також запропонували новий логотип Житомира. За основу автори концепту взяли логотип житомирського музею космонавтики, який розробив Артем Бондарчук під час навчання на факультеті мистецтв. Основним візуальним прийомом для айдентики став ефект затемнення космічного тіла.
Фірмовий мерч міста
Крім того, для містян та гостей Житомира розробили фірмовий мінімалістичний мерч. Це футболки, світшоти, шопери, свічки, марки, стікери, чашки й навіть традиційні шкарпетки, але в новому й більш сучасному пакуванні.
Ознайомитися з новою айдентикою Житомира можна за цим посиланням.
Нагадаємо, у Житомирі запустили перший в Україні сміттєпереробний завод, збудований за кошти приватного інвестора.
Крім того, влада столиці Естонії — Таллінна — вирішила подарувати Житомиру 20 автобусів.
Фото: zhytomyr.space.
Суспільство
Хто і що зробив
- Встановлено сендвіч-панелі у пошкоджені віконні та дверні прорізи, які дозволяють обробляти поверхні антисептиками, забезпечуючи належні умови для лікування.
- Ізольовано частину приміщень тимчасовими конструкціями для захисту від зовнішніх впливів.
- Демонтовано небезпечну пошкоджену плитку з фасаду.
- Утеплено стіни мінеральною ватою, інженерні мережі, а також частково замінено пошкоджені елементи, які контактували із зовнішнім середовищем.
Що це дає пацієнтам
- Приймати на 15% більше пацієнтів, ніж до аварії.
- Забезпечити якісні умови лікування для дітей.
- Стабільно працювати під час опалювального сезону.
Коментарі
Суспільство
Де облаштують паркінги
- Вул. Б. Хмельницького:
9 500 м², 380 паркомісць. Тут планують розширити маршрути громадського транспорту та створити виділені смуги для його руху. - Перехрестя вул. Городоцька — вул. Збиральна:
8 500 м², 340 місць. Забезпечать зручний доступ до громадського транспорту. - Вул. Стрийська (біля іподрому):
Найбільший паркінг площею 31 600 м², що вміщатиме 1264 автомобілі. Виділені смуги для громадського транспорту дозволять скоротити затримки до центру на 49%. - Вул. Зелена:
5 400 м², 216 місць. Облаштують зручний доступ до тролейбусів. - Вул. Личаківська:
5 000 м², 200 місць. Це допоможе зменшити транспортний потік з Винників та прилеглих громад. - Перехрестя вул. Т. Шевченка — вул. І. Величковського:
21 000 м², 840 місць. Зручно розташований для потоків із західного напрямку.
Коментарі