Ви читаєте:
Компанія «КВС-Україна» почала будівництво другої черги насіннєвого заводу на Хмельниччині
4хв на читання
Назад
Компанія «КВС-Україна» почала будівництво другої черги насіннєвого заводу на Хмельниччині
4хв на читання

Компанія «КВС-Україна» почала будівництво другої черги насіннєвого заводу на Хмельниччині

1 Жовтня 2021, 16:00
Марина Конопльова
Поділилися
0

Компанія «КВС-Україна» починає будувати другу чергу свого комплексу з кондиціювання насіння у Кам’янеці-Подільському на Хмельниччині.

Про це повідомили у пресслужбі компанії.

Компанія розширюється, через попит клієнтів та плани збільшення експорту насіння до країн Європейського Союзу. А друга черга насіннєвого заводу дозволить розширити наявні можливості та збільшить переваги для партнерів у вирощуванні високоякісного насіння.

Потужності дозволяють виробляти 300−350 тисяч мішків насіння щороку, після завершення будівництва другої черги потужності збільшаться вдвічі, що дозволить виробляти 600−700 тисяч мішків.

Читайте також«Замість школи — доглядав овець». Успішний кейс рома, який побудував екоферми на Одещині

Друга черга насіннєвого заводу буде зведена поряд з першою чергою у Кам’янці-Подільському на ділянці 8,5 гектарів.

Друга черга насіннєвого заводу у Кам’янці-Подільському буде обладнана високотехнологічним устаткуванням, що відповідає європейським нормам щодо обробки насіння та захисту навколишнього середовища.

На першій лінії заводу постійно працює 52 робітники, ще 34 робочі місця створять для запуску другої черги.

Читайте також«В крані – іржава вода». Як на Донбасі екоактивісти взялися досліджувати стан водойм

Повне введення в експлуатацію другої черги заводу планується у грудні 2022 року. Перший етап будівництва, після якого нова виробнича ділянка вже буде готова приймати сировину на обробку, планують закінчити у вересні 2022 року.

Про компанію

KWS – одна з найбільших селекційних компаній, яка входить в п’ятірку світових лідерів з виробництва насіння.

КВС-УКРАЇНА понад 20 років веде діяльність в Україні і постачає українським товаровиробникам високоякісне насіння сільськогосподарських культур німецької якості, зокрема насіння цукрових буряків, гібридів кукурудзи, соняшнику та жита.

Нагадаємо, на Рівненщині запрацював інноваційний комплекс з переробки м’яса.

Як ми повідомляли раніше, на Полтавщині монтують бетонний завод для будівництва мосту через Дніпро.

Усі фото: kws.com.

Завод
По темі
Читайте також

З ліцею в соціальний бізнес: старшокласники на Хмельниччині запустили міні-станцію для компостування

Щороку восени працівники Дунаєвецького ліцею мали проблему з великими обсягами листя та гілок, які потрібно було прибирати....
12 Грудня 2025
01:41
Солодкий символ Донеччини: історія Олени та традиції шишкового варення

Солодкий символ Донеччини: історія Олени та традиції шишкового варення

19 годин тому
01:40
Рятувальник з Британії став воїном в Україні

Рятувальник з Британії став воїном в Україні

19 годин тому