Технології
Команда українців створила концепт вітчизняного суперкара KRAЇNA
Команда українців презентувала концепт українського суперкара — KRAЇNA.
Про це пише dev.ua.
Автор ідеї та дизайнер проєкту – Максим Шкіндер. Він працює в якості Senior Designer в Mclaren Automotive у Великій Британії. Проєкт KRAЇNA Макс веде вже пів року ночами та вечорами після основної роботи.
Як розповідає Макс, ідея народилася досить спонтанно.
«Українців у світовому автопромі не так вже й багато, ми всі знайомі очно або заочно і, відповідно, стежимо за успіхами один одного. Ми всі — патріоти, і на тлі того, як інші країни активно розвивають свій автопром, створюючи цікаві проєкти, нам захотілося продемонструвати, що колективно ми здатні згуртуватися і без інвестицій, на власному ентузіазмі створити щось якісне і конкурентноздатне», — розповідає Максим.
Крім Макса, в команді також є Володимир Панченко, Senior Surface Modeler в Bugatti Rimac (живе в Хорватії), дизайнер Антон Ніколаєв з Києва, Сергій Воронов (із Запоріжжя, живе у Великій Британії, працює в Meta — Facebook), а також Віталій Енес (візуалізація проєкту, живе в Німеччині).
Джерелом натхнення розробників концепту став АН-225, названий його творцями «Мрія», що означає «створений уявою, фантазією».
«Він є об’єктом захоплення для дітей і дорослих у всьому світі в останні кілька десятиліть. Нашим прагненням стало творіння чогось близького до його значущості та унікальності, насамперед за своїм візуальним ефектом», — підкреслюють творці.
Читайте також: Лижі-водоходи та кепка для незрячих. Шість найцікавіших винаходів українців цього року
Максим розповідає, що дизайн виступає фактором успішного продажу. За його словами, за статистикою близько 85% рішень про покупку приймаються на основі дизайну.
На цій стадії Максим називає проєкт завершеним. Створення макета обійшлося б в 100-150 тисяч євро, але команда не збирається його робити, оскільки просто макет — це історія без продовження.
Читайте також: За партою в 50+. Як Університет третього віку вчить пенсіонерів цифровій грамотності
«Ми не ставимо завдання виробляти проєкт, Це наша відповідь державі: на що здатний колективний розум фахівців, якими рухає ідея. У нас у всіх є основна робота і контрактні зобов’язання, тому проєкт зараз виключно не комерційний, але це не означає, що в майбутньому статус проєкту не може помінятися», — розповідає Максим.
На продаж проєкт, за словами Максима, не виставляється, тому що робили для себе, як шоукейс своїх здібностей спільними силами.
Читайте також: Таємничі підземелля та цілющі джерела. Шість місць на Волині, які ви точно запам’ятаєте
Втім, він додає, що ймовірність продажу концепту існує, якщо хтось запропонує купити. «Але ми в цьому зараз не зацікавлені», — підкреслює Максим.
Робочий прототип, за його словами, потягне на 2-3 млн євро, якщо створювати автомобіль з нуля. Якщо ж брати за основу готовий кузов з начинкою — тоді набагато дешевше.
Нагадаємо, харківська компанія «ФЕД» підписала договори з європейськими компаніями на реалізацію проєкту «повітряного таксі».
Фото: dev.ua.
Технології
Перевантаження інтернету
Коментарі
Технології
Про нову розробку
Деталі
Коментарі
Технології
Особливості нової системи
- магнітометр;
- георадар;
- інфрачервону та оптичну камери, котрі працюють на основі штучного інтелекту.
Коментарі