Суспільство
Коли завершать реконструкцію трамвайних ліній на Борщагівці в Києві (ФОТО, ВІДЕО)
Цьогоріч у Києві планують завершити першу чергу реконструкції та будівництва трамвайної лінії на Борщагівці, повідомляє vechirniy.kyiv.ua.
Що вже зробили?
Як повідомляється, наразі ремонт станції «Бульвар Кольцова» перебуває на фінішній прямій, тут вже встановили металоконструкції навісів, облаштували станцію тактильною плиткою для пасажирів з вадами зору та декоративним LED-підсвічування по краю платформи. Також майже встановили пандуси.
За словами робітників, ремонт станції планують завершити орієнтовно у квітні.
Дві черги будівництва
У рамках реконструкції трамвайної лінії проєктом передбачено дві черги будівництва. Загальна вартість запланованих робіт у 2020 році – 134 579, 7 тис. грн.
Перша черга будівництва складається з 6-ти пускових комплексів: станція «Вул. Генерала Потапова»; станція «Бульвар Кольцова»; станція «Вулиця Зодчих»; станція «Вулиця Жолудєва»; станція «Вулиця Булгакова»; станція «Михайлівська Борщагівка». На цих станціях передбачено будівництво двох піднятих посадочних платформ з монтажем павільйонів модульного типу, – повідомили у КП «Київпастранс».
Читайте також: Показали реконструкцію станції швидкісного трамвая у Києві (ВІДЕО)
Друга черга будівництва складається з 14 спускових комплексів. Перший заступник голови КМДА Микола Поворозник зазначав, що друга черга будівництва передбачає реконструкцію тягових підстанцій, заміну трамвайних колій, опор контактної мережі, зовнішнього освітлення, середній ремонт проїжджої частини вздовж колій, заміну кабелів зв’язку та фінальний благоустрій території, будівництво нових пішохідних переходів через трамвайні колії. Також на станціях будуть пандуси, тактильні плитки та мнемосхеми зі шрифтом Брайля.
Остаточне завершення ремонтних робіт планується у 2024 році.
Суспільство
Марина Кондратенко
керівниця ГО «Жінки Лебединщини»
Зрозуміла, що хочу та маю бути корисною
Не уявляла, що таке проєкти, донори та грантові заявки
Здоров’я жінок у селі часто залишається поза увагою
Сусідка не могла піти до гінеколога через проблеми з ногами
Стереотип «ідеш до гінеколога — з тобою щось не так»
Хочемо, аби кожна жінка мала доступ до якісної медицини
Кожна має право на гідне життя і можливість бути почутою
Коментарі
Суспільство
Мобільний аптечний пункт запрацював у Макарівській громаді. 10 січня послугами аптеки могли скористатися жителі селища Кодра та сіл Забуяння і Королівка.
Про це повідомив селищний голова Макарова Вадим Токар.
Особливості роботи аптечного пункту
Жителі громади зможуть купити в мобільній аптеці рецептурні та безрецептурні лікарські засоби. Також у пункті працює програма реімбурсації «Доступні ліки».
Ліки в машині зберігають та перевозять із дотриманням температурного режиму. Мобільна аптека працює з терміналом для безготівкового розрахунку.
Замовити препарати, уточнити вартість або дізнатися більше про роботу пункту можна за телефоном: +38 067 117 80 36.
Графік роботи мобільної аптеки можна переглянути за посиланням.
Нагадаємо, що в Україні запустили онлайн-платформу державної програми протезування.
Фото обкладинки: телеграм-канал Вадима Токара
Коментарі
Суспільство
Платформу розробило Міністерство соціальної політики разом із Фондом соціального захисту осіб з інвалідністю. На сайті зібрали всю актуальну інформацію про державну програму протезування.
Про це повідомили у Мінсоцполітики.
Що можна дізнатися на сайті
На платформі розкрили такі теми:
- види засобів реабілітації та як їх отримати;
- можливість отримати компенсацію за самостійно придбаний виріб;
- ремонт та обслуговування.
«Відтепер кожен, хто потребує цієї інформації, може знайти на нашому лендінгу покроковий алгоритм дій, аби скористатися державною програмою протезування. Сподіваємося, ця платформа стане корисним інструментом для усіх, хто потребує підтримки», — зазначила міністерка соціальної політики України Оксана Жолнович.
За даними міністерства, у 2024 році за державною програмою протези отримали 11,5 тисяч українців, а 4,5 тисячі громадян отримали компенсації за засоби реабілітації, які вони придбали самостійно.
Переглянути інформацію на платформі можна за посиланням. Як вказують у відомстві, платформу регулярно оновлюватимуть та доповнюватимуть відповідно до змін у державній програмі та запитів користувачів.
Раніше ми писали про те, як працює перша інклюзивна «Сенсотека» у Львові.
Фото обкладинки: Freepik
Коментарі