В Івано-Франківську програма «Читай» відкрила на Промприладі «Міську читальню».
Про це повідомляють на фейсбук-сторінці Промприладу.
В просторі зібрані понад 200 книжок від українських видавців. Більшість з них – про культуру, історію та українську ідентичність. Також це оригінальні видання та переклади класичних та сучасних авторів.
Зазначається, що впродовж травня-серпня в просторі заплановано понад 30 подій: лекцій, воркшопів, обговорень, які допоможуть більше дізнатись про літературу та знайти однодумців у любові до книг.
Читайте також: Роки – не вирок. Як у Львові люди старшого віку запустили виробництво подушок і адаптуються до життя в сучасному світі
Всі події в просторі відкриті, а читати книги можна без жодних додаткових умов. Замість абонемента чи читацького квитка можна задонатити у фонд Save Ukraine Now.
Нагадаємо, Міністерство культури та громадська організація «Культурний десант» презентували спільну ініціативу «Книги на фронт».
Також ми розповідали, що у Донецькій області українські захисники врятували 5 тонн книжок, які знаходилися у знищених російськими загарбниками бібліотеках.
Фото: facebook.com/promprylad.renovation