Технології
I’m Ukrainian. Запустили платформу цифрового ком’юніті українців за кордоном
Запустили застосунок I’m Ukrainian – унікальну платформу цифрового ком’юніті українців за кордоном.
Про це повідомили на фейсбук-сторінці ГО «Товариство дослідників України».
За словами авторів проєкту, головна мета платформи – зробити так, аби українці, які були вимушені покинути країну з початком вторгнення, не забували про своє походження.
«Згуртованість українців в Україні та за кордоном – один із стовпів, на яких тримається українська боротьба проти ворога. Для того, щоб українці, які вимушено покинули Батьківщину, ні на мить не забували про неї та своє походження, ми приєдналися до розробки та реалізації проєкту I’m Ukrainian», – йдеться в дописі.
Про застосунок
Наразі мобільний застосунок містить інформаційний контент для 7 країн Європи (Велика Британія, Німеччина, Італія, Іспанія, Австрія, Польща, Румунія) та пропонує 8 розділів:
• культурні події – добірка мистецьких заходів у країні, де перебуває користувач;
• мітапи – тематичні локальні заходи для українців країнах ЄС;
• локальні зустрічі – можливість створювати зустрічі із іншими українцями за кордоном (на каву, пробіжки, культурні події, бесіди тощо);
• мапа бізнесів – локальний бізнес (кав’ярня, манікюр, СТО, тощо), який відкритий українцями чи надає знижки для українців;
• програма лояльності – знижки від зареєстрованого в додатку локального бізнесу українців;
• міні ком’юніті – групи українців за інтересами, місцем проживання, фахом. Кожна зареєстрована спільнота українців може управляти своїми вступниками, писати для них новини, робити події, запускати опитування тощо;
• каталог сервісів із допомоги переселенцям – пропозиції від державних та недержавних організацій для переселенців із України(психологічна допомога, допомога мігрантам, мовні курси, правила переміщення громадським транспортом, тощо);
• корисний онлайн – онлайн курси, виставки, тощо, які доступні українцям у будь-якій країні.
Як завантажити
Завантажити застосунок I’m Ukrainian Mobile App можна за цим посиланням. Найближчим часом автори проєкту обіцяють додати до країн Канаду, США, Грузію та Туреччину.
Проєкт реалізовано громадською організацією «Товариство дослідників України», розробка – Smart Apps Lithuania, підтримка та волонтерство – EPAM та INTELLIAS.
Нагадаємо, українська компанія Headway потрапила до списку найвпливовіших компаній світу з цифрового навчання за версією інвестиційної платформи Global Silicon Valley.
Фото: facebook.com/tdukr.
Коментарі