

Суспільство
Голлівудська компанія купила фільм українського режисера
Права на трилер українського режисера Станіслава Капралова «Нехай сніжить» (Let it Snow) придбав американський дистриб’ютор Lionsgate. Про це повідомили в продакшені Solar Media Entertainment, який продюсував стрічку, передає The Village Україна.
Що це за фільм?
Головні ролі у фільмі виконують українська й американська акторка Іванна Сахно («Шпигун, який мене кинув», «Тихоокеанський рубіж: Повстання»), а також іспано-американський актор Алекс Хафнер і грузинська актриса та модель Тінатін Далакішвілі.
«Let It Snow – сильний і захопливий трилер. Широкомасштабні кадри гір, що вкриті снігом, проберуть аудиторію до кісток», – коментує Стен Вертліб з Grindstone Entertainment, що належить Lionsgate.
За сюжетом стрічки, сноубордистку (Іванна Сахно) у зимових горах переслідує чорний снігохід з невідомим кермувальником.
Читайте також: Компанія HBO купила права на показ українського фільму
Коли вийде у прокат?
Сейлз-агент Arclight Films підписав угоду на продаж фільму Let it Snow на території Північної Америки 29 червня, а вже з 22 вересня він вийде в прокат у VOD-форматі.
Фільм створено в співпраці України з США й Іспанією. Продюсер фільму – Сергій Лавренюк (Solar Media Entertainment).
Фото: suspilne.media

Суспільство

Американське космічне агентство NASA для мапи свого нового марсохода Perseverance використовує рішення українського розробника Володимира Агафонкіна.
Про це пише Аin.ua з посиланням на пост самого розробника у фейсбуці.
Йдеться про інтерактивну карту, що показує місце розташування Perseverance на поверхні Марса, її можна подивитися в онлайні.
Карта створена за допомогою популярної opensource-JavaScript-бібліотеки Leaflet. Вона використовується багатьма відомими проектами, серед яких – Foursquare, Pinterest, Flickr, Craigslist, GitHub, 500px, The Washington Post, USA Today, Financial Times.

18 лютого марсохід Perseverance («Наполегливість») здійснив успішну посадку на поверхню Марса. Після посадки апарат передав на Землю перше зображення поверхні.
Читайте також: З кокоса, буряка та норі: сім українських виробників корисних чипсів
Нагадаємо, українсько-американська ракета-носій вивела на орбіту вантажний корабель для МКС.
Як ми повідомляли раніше, американська компанія з офісом у Дніпрі виведе на орбіту супутник NASA.
Головне фото: Радіо Свобода.
Суспільство

У Польщі 14-річну українку Кіру Сухобойченко, ініціаторку «Міжнародного руху літаючих рюкзачків» внесли до 25-ти топ-блогерок мережі LinkedIn, за профілями яких варто спостерігати.
Про це пише Укрінформ.
Польське видання Forbes Woman у статті «Чемпіонки LinkedIn. 25 жінок, за якими варто спостерігати» розмістило українку на восьмому місці, зазначаючи, що її профіль у LinkedIn дивиться понад 9 тис. користувачів цієї соцмережі.
«У мене навіть жодної думки не виникло, що 14-річну дівчинку з українським прізвищем можуть внести до такого поважного рейтингового списку польського LinkedIn і ще й написати про це в Forbes Women Polska», – підкреслила у коментарі Укрінформу Кіра Сухобойченко.
Вона зазначила, що публікує дописи в LinkedIn принаймні тричі на тиждень. Вони стосуються історій з життя, порад з власного досвіду, цікавих постів на різні теми з усього світу, переважно освітньої тематики.
Читайте також: Замість пластику – гриби та коноплі: як стартап S.Lab робить речі з екоматеріалу
За її словами, свій «Міжнародний рух літаючих рюкзачків» вона розбудовує у тісній співпраці з користувачами LinkedIn та Facebook, які часто пропонують свою допомогу, надають консультації та підтримку, зокрема щодо перекладу текстів на різні мови, дизайну і друку матеріалів, розробки сайту.
Про блогерку
Дівчинка переїхала з батьками до Польщі із Криму після окупації півострова в 2014 році. Два роки потому вона перемогла в Польщі у конкурсі «Дитячі стартапи» з ідеєю створення літаючого рюкзачка – легкого шкілького наплічника на основі подушки, виготовленої з газу, подібного гелію. Відтак, важкий шкільний рюкзак з книгами мав би стати дуже легким. Свою ідею дівчинка перетворила в міжнародний рух Flying Bag, який вже об’єднує багато дітей та дорослих з усього світу. У 2018 році вона виступила ініціатором створення Міжнародного дня рюкзака.
У Польщі в мережі LinkedIn зареєстровано 4,2 млн користувачів, з яких 48,6% є жінками. Торік у Польщі до цієї платформи приєдналися півмільйона нових користувачів. В 2016 році компанія Microsoft купила LinkedIn, відтак соцмережа з платформи щодо пошуку роботи перетворилася на спільноту, яка дозволяє знайти бізнес-партнерів чи клієнтів.
Читайте також: «Електропастух» рятує овець. Як WWF-Україна допоміг вівчареві не боятися вовків
Нагадаємо, оголосили конкурс стипендій для україномовних відеоблогерів.
Головне фото: ukrinform.ua.
Суспільство

Зараз на ринку дуже популярними стали органічні продукти, які роблять наш раціон більш здоровим. Це стосується і улюблених чипсів та снеків. Всі знають, скільки шкоди та хімії є в тих знайомих нам упаковках зі “смаколиками”, які є на поличках кожного супермаркету. Але українські виробники пропонують корисну альтернативу та виготовляють чипси з кокоса, яблук, апельсину, льону, норі та навіть м’яса.
1. Натуральні кокосові чипси від “Coco Deli”

Для любителів картопляних снеків корисною альтернативою стануть чипси з кокоса від “Coco Deli”. Вони не жаряться в купі олії як магазинні, а сушаться за спеціальною технологію, яка дозволяє зробити їх максимально натуральними.
“Coco Deli – це вже ціла культура! А почалося все в 2016-му! Скажемо відверто, ми жадали місії від своєї справи. Тому ламали голову, що ж таке особливе зробити. Поки мізкували, зламали декілька сотень кокосів, наслоїли на слайси кокосовий м’якуш та зробили кокосові чипси”, – кажуть засновники бренду.
Читайте також: Суперфуди у райцентрі: як родина переселенців виготовляє еко-чіпси
Продукт виготовлений зі стиглої м’якоті кокосу, без шкідливих добавок. До того ж є різні смаки чипсів – з перцем, чорносливом, пармезаном, кавою та корицею.
Де купити: сайт
Ціна: 36 грн за 30 грамів
2. hi Snack – натуральні фруктові та овочеві чипси

Засновник бренду hi Snack Олександр Янов у Англії на власні очі побачив вплив фастфудів на здоров’я людей – їм важко рухатись, у них зайва вага та погане самопочуття. А всьому виною – неправильне харчування та неякісна їжа. Саме тоді зрозумів, наскільки важливо їсти корисні продукти. І вирішив зайнятись виготовленням натуральних фруктових та овочевих чипсів.
Бренд hi Snack працює з фермерами, які поставляють якісні овочі та фрукти з необхідними документами. Адже тільки з якісної сировини можна зробити смачний продукт.
В асортименті виробника є чипси з манго, апельсину, ананасу, яблук та груш. Ще у них можна знайти фруктово-горіхові мікси, а також у планах сушити батат, томати, кабачки та буряк.
Де купити: Фейсбук
Ціни: 20-60 гривень
3. Лляні снеки від futurefood

Здорові та корисні чипси, без купи спецій та жирів? Так, саме такі є в українського бренду futurefood. Вони виготовляють чипси з льону! Головним компонентом фьючіпсів є льон, який багатий на Омегу 3, поліненасичені жирні кислоти, клітковину та вітаміни A, B, E.
“Снеки можуть бути корисними”, – кажуть засновники бренду. Тому у складі відсутні консерванти, емульгатори, розпушувач та будь-яка інша хімія. А для виготовлення таких чіпсів потрібні лише льон, помідори, гарбузове насіння та базилік. Також додають цибулю або італійські трави.
Читайте також: Ковбаса з равликів чи устриці made in UА: 7 українських виробників для справжніх гурманів
Такі фьючіпси смакують і як смачний перекус, і як корисна альтернатива хлібу, і як закуска до хумусу, гуакамоле чи інших соусів.
Де купити: сайт
Ціни: 34 грн за 50 грамів
4. ТМ Еко Чипси – снеки з кавуна та буряка

ТМ Еко Чипси – це сімейне підприємство, яке займається виготовленням здорової альтернативи мало корисним снекам. Засновники не встигали переробляти урожай яблук у дачному саду. Тому спробували сушити тонко нарізані ломтики – сподобалось. Так почали пригощати знайомих та друзів, а пізніше хобі переросло у бізнес.
Овочі та фрукти виробляються сушінням теплим повітрям при температурі 40-50 С без використання жиру, солі, цукру, кислот, барвників, стабілізаторів, консервантів і т.п. При цьому в чипсах зберігаються всі вітаміни, корисні речовини і мікроелементи фруктів і овочів, видаляється лише волога.
Тут можна придбати чипси з банана, ківі, дині, грейпфрута, апельсина, мандарина, кавуна і т.д. Але корисні снеки готують не тільки з фруктів. У ТМ Еко Чипси є чипси з болгарського перцю, буряка, помідора, гарбуза та моркви.
Де купити: сайт
Ціни: 40-90 грн за 50 грамів
5. Корисні сухарики від “Жива кухня“

Українські компанії створюють корисні альтернативи не тільки чипсам, а й знайомим нам сухарикам. “Жива кухня” виготовляють цільнозернові хлібці, такі ж хрусткі та смачні, але набагато корисніші. В основі такі інгредієнти: насіння гарбуза, насіння соняшника та пророщений льон.
“Разом з тим організм отримує велику кількість легкозасвоюваних елементів: вітаміни А, В2, В9, С, D, К; мідь, залізо, марганець, цинк, калій, кальцій, магній, фосфор, ефірні олії. Великий вміст вітаміну Е в продукті запобігає передчасному старінню, зберігає молодість шкіри. Продукт має легку антипаразитарну дію. Завдяки вмісту жирів та білків цільнозернові хлібці дуже ситні, достатньо одного, щоб втамувати голод”, – кажуть засновники компанії.
Читайте також: З кавою, лавандою та вином. Вісім крутих українських виробників крафтового сиру
У “Жива кухня” є смачні лляні, гречані та цільнозернові хлібці. До них додають гострий перець, томати, моркву, гарбуз та різні спеції. Це чудовий варіант перекусу, який можна взяти з собою на роботу, прогулянку, або просто посмакувати до кави та салатів.
Де купити: сайт
Ціни: 35 гривень за 100 г
6. М’ясні чипси від foodcraft

Якщо ви фанат в’ялених закусок, тоді обов’язково варто спробувати м’ясні чипси! Сімейна компанія foodcraft створює снеки з курятини, яловичини чи свинини. У них є понад 100 найменувань продукції в асортименті, а ще виробник готовий виконати індивідуальне замовлення, пов’язане з сушінням будь-яких продуктів. Фруктові снеки, крафтові сири, пастила, цукати, м’ясні чипси – все це можна знайти в foodcraft.
“М’ясні снеки – це не звичне, а сушене м’ясо, це продукт який має багато засобів вживання. Це надзвичайно тонесенькі справжні пікантні м’ясні ласощі. Виготовляються м’ясні снеки із найсвіжішого м’яса, з делікатесних частин вищого ґатунку, зачищених та знежилених. Таке м’ясо дуже смачне та поживне, має малу вагу, це дуже зручно в поході та в дорозі. Крім того, таке м’ясо можна регідрувати (у воді), та використати для класичного приготування перших та других страв. Також м’ясні снеки прийдуться до вподоби шанувальникам вина на пінного напою”, – кажуть засновники foodcraft.
Де купити: сайт
Ціни: 50-850 грн
7. Еat easy – корисні чипси з норі

Eat easy – це перший бренд цілісного і здорового харчування в Україні. Тут можна знайти збалансовані страви для сніданку, обіду чи вечері, продукти з home collection, щоб готувати смачно та корисно вдома, напої, guilt-free десерти та снеки.
Виробник створює унікальні альтернативи шкідливим смаколикам – чипси з буряку, батату, а також лляні хлібці з різними спеціями. Найунікальнішим продуктом Eat easy є чипси з водоростей норі – джерело йоду та вітаміну С, збалансованого рослинного заліза та амінокислот, а ще бета-каротину в них в 10 разів більше, ніж у моркві, а вітамін А та аскорбінова кислота дуже важливі для підтримання імунітету та нормальної мозкової діяльності.
У eat easy є смачні корисні десерти – вівсяне печиво, гранола, батончики з какао бобів, зефір, чіа пудинг. А також в асортименті можна знайти комбучу, квас та лимонади.
Де купити: сайт
Ціни: 89 гривень