Суспільство
Глобальний флешмоб Stand Up For Ukraine зібрав €9,1 млрд євро для українців
У межах глобального флешмобу Stand Up for Ukraine, під час якого збирали кошти на допомогу українцям, вдалося акумулювали 9,1 млрд євро.
Про це у твіттері повідомила президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн.
Читайте також: 45 день війни. Хроніка боротьби. Головні перемоги України та українців
Оголошення внесків у рамках акції на підтримку українців Stand Up For Ukraine відбулося у Варшаві. Акцію запустили у соцмережах 26 березня з метою збору коштів для українських внутрішніх переселенців та біженців.
Today we raised 9.1 billion euros for the people fleeing the invasion, inside Ukraine and abroad. And more will come!
— Ursula von der Leyen (@vonderleyen) April 9, 2022
We will continue providing support.
And once the bombs have stopped falling, we will help the people of Ukraine rebuild their country. #StandUpForUkraine pic.twitter.com/Phpyyl0QZW
Під час оголошення суми зібраних коштів у Варшаві були присутні президент Польщі Анджей Дуда та глава Єврокомісії Урсула фон дер Ляйєн, канадський прем’єр Джастін Трюдо взяв участь дистанційно.
До флешмобу Stand Up For Ukraine приєдналися такі артисти як Боно, Мадонна, Елтон Джон, Майлі Сайрус, Адам Ламберт, Селін Діон або Аланіс Моріссетт.
Нагадаємо, Європарламент створив твітер-акаунт українською мовою.
Фото з відкритих джерел.
Суспільство
Як допомагають родині
Коментарі
Суспільство
- перша частина проєкту — це проведення тренінгів з медіаграмотності для людей старшого віку. У навчанні беруть участь 10 осіб віком 60+. Після тренінгів вони стануть викладачами та надалі будуть проводити заняття з медіаграмотності для своїх однолітків! Знання майбутні тренери отримають завдяки партнерам ШоТам — експертам з незалежної аналітичної платформи «Вокс Україна». Учасники засвоять інформацію з курсів «Базові правила медіаграмотності», «Інструменти фактчекінгу» та «Правила перевірки медіа та інформації»;
- друга частина проєкту — це інформаційні відео, де спікерами, зокрема, стануть учасники тренінгів. У кожному з випусків вони будуть давати поради, як убезпечитися від шахраїв і фейків. Ось деякі теми наших відео: «Як не потрапити в пастку з фейковими соцвиплатами?», «Як по телефону відрізнити реального працівника банку від шахрая?», «Як розпізнати фейк?».
«Інформаційні відео з тренерами будемо поширювати в соціальних мережах ШоТаму та на майданчиках партнерської екосистеми – регіональні діджитальні медіа та телеканали. Завдяки цьому наші тренери отримають певний рівень впізнаваності та довіри від однолітків.
Ми плануємо укладати партнерства з Університетом третього віку, регіональними осередками та громадськими організаціями, які займаються освітою для людей старшого віку, щоб наші тренери мали змогу викладати основи медіаграмотності одноліткам по всій країні.
Цей проєкт експериментальний, але ми сподіваємося, що завдяки ньому якомога більше наших бабусь і дідусів зможуть убезпечити себе від шахрайських схем та фейків», — зазначає співзасновник і головний редактор ШоТаму Сергій Колесніков.
«Ми створили цей проєкт для старшого покоління, адже це одна з найвразливіших категорій українців. Ми хочемо, щоб наші бабусі й дідусі без допомоги близьких могли розпізнати шахраїв в інтернеті, месенджерах, соцмережах, і в час, коли російські фейки розповсюджуються зі швидкістю світла, навчилися перевіряти інформацію та відрізняти правдиві новини від брехні», — говорить продюсерка проєкту Юлія Ужва.
Коментарі
Суспільство
Що вдалося зробити
- 565 медичних закладів відновлено повністю.
- 370 об’єктів зазнали часткових відновлювальних робіт.
Де відновлення наймасштабніше
- Миколаївській;
- Дніпропетровській;
- Київській;
- Харківській;
- Херсонській;
- Чернігівській.
Коментарі