Суспільство
Google запрошує туристичний бізнес Чернігівщини на безкоштовні тренінги
Міжнародна компанія Google разом із компанію CFC Big Ideas організовує безкоштовні треніги для представників туристичної сфери Чернігівщини.
Про це пише Чернігівщини туристична.
Читайте також: Куди українці їздять під час пандемії? Тенденції закордонних мандрівок
Йдеть про курс позиціонування в мережі Інтернет відповідно до сучасних трендів та цифрових технологій для представників туристичної сфери Чернігівщини:
- керівників та маркетологів компаній туристичного малого та середнього бізнесу: готелів, туркомплексів, баз відпочинку, сільських садиб, кафе, ресторанів, туристичних агенцій, ТІЦів,
- гідів-екскурсоводів,
- представників сувенірних крамниць, місць туристичної привабливості,
- місцевих крафтових виробників.
Реєстрація доступна за посиланням.
Основні складові курсу:
- Курс складається із 7 тренінгів, які відбуватимуться в онлайн-форматі, та матимуть практичну складову;
- Курс розроблений локально, спеціально для туристичних малих і середніх бізнесів, включаючи ресторанний та готельний бізнеси;
- Теми охоплюють цифрові інструменти Google та інших компаній;
- Курс вестимуть експерти з реклами, соціальних медіа, оптимізації сайтів, фотографування та інструментів Google;
- Упродовж курсу представники турбізнесу дізнаються, як розширити бізнес, створити та розвивати сайт бізнесу, а також використовувати цифрові інструменти для маркетингу та налаштування робочих процесів.
Читайте також: Мода на українське. Вісім брендів, які відроджують давні традиції
Тренінги стартують 9 вересня.
Для того, щоб стати учасником курсу знадобиться посилання на трансляцію, пристрій (мобільний телефон, планшет, ноутбук або комп’ютер) з хорошим з’єднанням з Інтернетом.
Нагадаємо, у Північній Македонії запрацював україномовний аудіогід.
Як ми повідомляли раніше, у старовинній ратуші на Львівщині зроблять хостел для туристів.
Головне фото: np.pl.ua.
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі
Суспільство
Біографія фотографа
8 фото, що доводять злочини «совєтів»
- Розкуркулена сім’я біля свого будинку в с. Удачне Донецької області. 30-ті рр. ХХ століття
Коментарі