Суспільство
Фішинг-туризм в Україні: куди поїхати рибалити в Україні ?
Давайте дізнаємося, куди поїхати рибалити в Україні. Але щоб відпочинок був приємним, а улов добрим, потрібно правильно вибрати місце для риболовлі.
Україна славиться не тільки красивими ландшафтами та мальовничою природою, а й безліччю річок, озер та водоймищ.
Це відкриває величезні перспективи перед початківцями та професійними рибалками.
Куди поїхати рибалити в Україні. Місця для річкової риболовлі
Топ рейтингу місць, куди поїхати рибалити в Україні очолює головна водна артерія України – Дніпро. Річка користується величезною популярністю у досвідчених рибалок, оскільки тут можна зловити сома, жереха, щуку, судака, ляща і т.д. Найбільш популярним регіоном вважається місце впадання річки Рось в Дніпро, округу села Сорокошичі та гирло річки у Чернігівській області.
Почесне друге місце займає Дунай. Однак це складне місце для риболовлі. Потужна течія та каламутна вода стає справжньою перешкодою для туристів. Гирло річки багато карасем, сомом та сазаном (коропом). Але є усього 2 місця, де рибалка зможе по справжньому відпочити та насолодитися процесом – Піщаний канал та затока Базарчук.
Також любителям річкової риболовлі варто обов’язково відвідати:
- Річку Прут. Оскільки частина водойми вважається заповідною зоною, ловити рибу можна тільки в певних місцях: біля Делятина, Коломиї, села Княждвір. Улов залежить від регіону, наприклад, у верхній межі річки водиться форель, вусань та підуст, а в середній: щука, окунь та карась.
- Річку Рось. Краще місце для риболовлі знаходиться там, де річка впадає у Дніпро. Там є короп, щука, карась, сом, плотва і т.д.
- Річку Південний Буг. Це одне з найпопулярніших місць для риболовлі, яке славиться величезною різноманітністю риби. Залежно від місця, тут можна зустріти бичка, судака, підуста, тюльку і т.д.
річка Прут річка Рось річка Південний Буг
Рибалкам варто звернути увагу і на такі мілководні річки як: Орель, Псел, Стрий.
річка Стрій річка Прут річка Псел
Місця для озерної риболовлі
Відмінним рішенням для початківців та любителів спокійного відпочинку стане озерна рибалка. Але багато професіоналів вважають такий фішинг-туризм нецікавим. Причина цього полягає у тому, що в більшості приватних водойм багато риби, і вона сам «стрибає» на гачок.
Однак якщо хочеться просто відпочити та насолодитися красою природи, тоді варто відправитися на озеро:
- Ялпуг.
- Світязь.
- кар’єру селі Губник.
Але специфіка озерної та річкової риболовлі трохи відрізняється. Берегова лінія більшості озер покрита очеретом та іншою рослинністю, тому для лову риби знадобиться човен. Також туристу потрібно буде знайти підходяще місце. Наприклад, на озері Світязь клювання починається тільки в 15-20 м від берега.
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі
Суспільство
Біографія фотографа
8 фото, що доводять злочини «совєтів»
- Розкуркулена сім’я біля свого будинку в с. Удачне Донецької області. 30-ті рр. ХХ століття
Коментарі