Суспільство
Facebook запустив в Україні платформу з цифрової освіти Get Digital
У межах тижня цифрової грамотності в Україні компанія Facebook запустила українську версію програми цифрової освіти для батьків, вчителів і підлітків Get Digital.
Про це пише ain.ua.
Зазначається, що уроки і ресурси програми Get Digital базуються на матеріалах, наданих Гарвардським університетом і Каліфорнійським університетом у Берклі.
Платформа Get Digital в Україні запускається в рамках Тижня цифровий грамотності – загальнодержавної ініціативи, спрямованої на популяризацію навичок роботи з комп’ютером.
Get Digital фокусується на чотирьох головних темах:
- Базові цифрові навички та медіаграмотність:
- Кодування, STE (A) M і штучний інтелект;
- Просунуті цифрові навички та працевлаштування;
- Цифрове культурну спадщину.
Інформація розділена на п’ять основних блоків: «Основи цифрової грамотності», «Благополуччя», «Спілкування в Інтернеті», «Соціальний вплив в цифровому середовищі» і «Цифрові можливості».
Читайте також: «Алло, це лінія підтримки?» Як Acoustic UA допомагає незрячим ставати операторами кол-центру
«Оскільки через пандемію наше життя дедалі більше переходить в онлайн, важливо забезпечити молодих користувачів інтернету знаннями і навичками, які сприятимуть корисному використанню цифрової інформації, отриманню переваг від цього, мінімізуючи ризики, з якими вони можуть зіткнутися в інтернеті», – зазначила Катерина Крук, менеджерка із суспільної політики Facebook у Центральній і Східній Європі.
Уроки для викладачів розроблені командою «Youth and Media» з «Центру Інтернету» та товариства ім. Беркмана Кляйна Гарвардського університету, яка зробила їх доступними по всьому світу завдяки ліцензії «Creative Commons», науково-дослідним центром «The Greater Good» при Каліфорнійському університеті в Берклі і «Teaching Tolerance».
Серед інших контент-партнерів – Єльський центр з вивчення емоційного інтелекту, «Net Family News», освітній фонд «Micro: bit» і організація «Beyond Differences».
Нагадаємо, NEOBANK запускає перший в Україні цифровий банк для бізнесу, де користувачі впливатимуть на розробку.
Як ми повідомляли раніше, Мінцифри і ЮНІСЕФ презентували серіал «Медіаграмотність у часи пандемії».
Головне фото: hsto.org.
Суспільство
Про відбудову
Що планують зробити?
- кабінети лікарів;
- приміщення для щеплень;
- зону реабілітації.
Коментарі
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі