Суспільство
До Всесвітнього дня бабусь і дідусів зірки здійснили мрії людей поважного віку
25 липня весь світ вперше відзначив День бабусь і дідусів, ініційований Папою Римським і з цієї нагоди в Україні створили фотопроект «Ділися усмішкою», в якому знаменитості здійснюють заповітні мрії людей поважного віку.
Про це ШоТам повідомили у пресслужбі проєкту.
Проект став частиною благодійної ініціативи Lay’s та фонду «Життєлюб», що збирають і втілюють у життя мрії бабусь і дідусів.
«До Всесвітнього дня бабусь і дідусів ми хочемо нагадати всім, що люди поважного віку — справжні життєлюби та відважні мрійники. На сайті проєкту ми збираємо мрії Ба та Ді, й усі вони неймовірні: наприклад, 76-річний Роман хоче опанувати електросамокат, а 70-річна Людмила — станцювати фокстрот. Ми щасливі, що українські зірки також взяли участь у фотопроєкті й подали приклад мільйонам людей. Адже мрія не має віку, якщо в очах горить вогонь», – йдеться у повідомленні.
Читайте також: Історія, яка надихає. Кондитерська DOBRA про запуск у кризу, відмову від цукру та працевлаштування нечуючих
Читайте також: «З собакою він вперше усміхнувся». Кейс про незвичайну терапію для пенсіонерів
Учасниками фотопроєкту стали зірки та лідери думок із різних сфер — у парі зі звичайними бабусями та дідусями:
- Алла Костромічова, українська топ-модель зі світовим іменем, засновниця модельної агенції KModels і табору для підлітків Models Camp, навчила впевнено почуватися перед камерою 66-річну Наталію Іванову.
- Анна Трінчер, співачка, суперфіналістка «Голос країни 8», акторка серіалу «Школа» та блогерка-мільйонниця, дала своїй 75-річній бабусі Олені майстер-клас гри на фортепіано.
- Ілона Гвоздьова, відома українська танцівниця, хореограф та переможниця шоу «Танці з зірками», станцювала танго з 72-річним Олександром Гоєм.
- Ліліт Саркісян, художниця та засновниця бренду IIIIT artstore, навчила 61-річну Надію Меркульєву малювати аквареллю свої легендарні квіти.
Читайте також: Україна потрапила до топ-20 країн за Всесвітнім рейтингом благодійності
«У дитинстві я мріяла побачити світ і зіграти в кіно. Що ж, моя перша мрія вже давно стала реальністю: я побувала вже в сорока країнах. А до акторства додалася ще одна велика ціль — піднятися на Кіліманджаро. Я впевнена, що мрії мають здійснюватися попри будь-які життєві обставини й вік. У свої 66 років Наталя тільки починає модельну кар’єру, і мені було приємно розділити з нею ці моменти. Я впевнена, попереду на неї чекає ще безліч цікавих зйомок», – ділиться українська топ-модель Алла Костромічова.
Нині проєкт в активній фазі: організатори одну за одною здійснюють мрії бабусь і дідусів. Кожен може приєднатися, зробивши донейт комфортної суми на сайті проекту.
Читайте також: Як допомогти «стареньким»: 5 організацій, що піклуються про літніх людей
Нагадаємо, благодійна книгарня «ДієСлово» оголосила збір книг для допомоги онкохворим дітям.
Як ми повідомляли раніше, українці зібрали 65 тис. грн на підтримку дисидента Миколи Матусевича.
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Зробили покриття та надихнули інших на зміни
Коментарі
Суспільство
Як працюватиме новий маршрут?
- На ділянці Варшава – Рава-Руська курсуватиме поїзд польської залізниці PKP Intercity.
- На маршруті Рава-Руська – Львів – Чернівці працюватиме дизель-поїзд українського виробництва ДПКр-3.
Коментарі