Економіка і бізнес
Delfast планує досягти 51% локалізації виробництва електробайків в Україні
Компанія з виробництва українських електробайків Delfast планує у 2022 році збільшити відсоток локалізації виробництва електробайків в Україні за рахунок запуску власного заводу.
Про це пише Інтерфакс Україна з посиланням на співзасновника Delfast Данила Тонкопія під час iForum 2021, що проходив у Києві.
«Ми плануємо через рік вийти на 51% локалізації в Україні. Це вже буде байк, повністю вироблений в Україні. Далі поступово, в міру розвитку, збільшуватимемо відсоток локалізації, і все, що зможемо – з погляду економічної ефективності – будемо виробляти самі», – заявив Данило Тонкопій.
Читайте також: Укртелеком встановив 45 зарядних станцій для електромобілів у Києві та передмісті
За його словами, основні причини відкриття заводу Україні – це локалізація, контроль якості та економія.
«Ми підписуємо договір із Київським радіозаводом і його правонаступником – компанією Елміз. У нас із ними передбачається багатостороннє співробітництво. Це не лише оренда приміщень – вони розробляють для нас майбутнє обладнання, здійснюють складання. Найголовніше – вони мають досвід: виробляють електромобілі, зарядні станції для електротранспорту й теж були зацікавлені в партнерстві саме з нами», – наголосив Тонкопій.
Він також заявив, що виробництво в Китаї не може забезпечити компанії необхідного рівня якості продукції, оскільки кордони Китаю закриті.
«Нам необхідно мати високу швидкість упровадження змін на виробництві, високу швидкість розробки, високу швидкість реагування на запити покупців», – зазначає співзасновник компанії.
Читайте також: Сонячний кооператив: як звичайні українці у Славутичі заробляють на електроенергії
Крім цього, за розрахунками Delfast, виробництво електробайків в Україні коштуватиме компанії дешевше.
«Наведу приклад: рама, вироблена в Китаї, обійдеться нам у $250. А наші партнери в Дніпрі виробляють перші зразки за ту саму ціну, але в міру збільшення обсягів виробництва ціна знижуватиметься. У результаті економія може становити до 30%», – заявив Тонкопій.
Як повідомлялося, раніше Delfast розпочав пошук інвесторів з метою запустити повну локалізацію виробництва електробайків в Україні.
Про компанію
У квітні 2020 року український стартап Delfast Bikes отримав грант від програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» розміром понад 3 млн грн на розробку та виробництво триколісного електробайка Delfast Trike для кур’єрів і служб доставки з підвищеною вантажопідйомністю.
У лютому 2020 року Delfast Bikes, спільно з іще 14 стартапами, які представляли Україну на 10-й глобальній конференції підприємців та інвесторів Startup Grind Global-2020 у Кремнієвій долині, серед трійки українських фіналістів пройшов в акселераційну програму Startup Grind Global.
Українська служба кур’єрської доставки DelFast почала продавати електробайки власної конструкції у 2016 році. Раніше DelFast використовував електровелосипеди для комерційної доставки в Києву в межах години.
Нагадаємо, перший український електромобіль виїхав на випробування.
Як ми повідомляли раніше, Delfast зібрав $500 тис. краудфандінгом на центр розробки електробайків в Україні.
Головне фото: itc.ua.
Економіка і бізнес
Про ветерана
Про майстерню
Коментарі
Економіка і бізнес
Що показує сервіс?
- обсяги тепла, яке споживає будинок в опалювальний сезон;
- структуру споживання;
- встановлені прилади обліку;
- опалювальні площі;
- джерело, що постачає тепло до будинку.
Коментарі