Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

Coca-cola інвестувала 3 млн доларів у реконструкцію дитячого садочка на Київщині

Опубліковано

У співпраці з Українським Червоним Хрестом Coca-Cola відбудовує дитячий садочок в селі Богданівка, що був підірваний російськими окупантами при відступі.

Про це повідомляє радіо NV.

Про допомогу від Coca-Cola

Відбудова в Богданівці розпочалася відразу, як ЗСУ звільнили села. Вже у травні відновив роботу завод компанії Coca-Cola, який працює на території Великодимерської громади понад 25 років.

Навіть після повномасштабного вторгнення на українському заводі Coca-Cola, де працювало 1,5 тисячі осіб, не було скорочено жодного працівника. 104 члени компанії нині служать в Збройних Силах України, їх робочі місця збережено та щомісяця виплачується середня заробітна плата.

Фото: Coca-Cola

“Відбудова дитячого садочка в Богданівці – це продовження проєктів Coca-Cola, спрямованих на підтримку українських громад”, – зазначив генеральний директор Coca-Cola HBC в Україні, Вірменії та Молдові Аднан Топіч.

Система Компаній Кока-Кола інвестувала у відбудову 3 млн дол. США, проєкт реалізовуватиме Український Червоний Хрест.

Читати також: Перетворили закинутий хутір на картинку з Pinterest: історія подружжя, яке зробило «дизайнерський ремонт» у сторічній хатині

Про дитячий садок

На території дитячого садочка “Півник” і в його околицях досі працюють вибухотехніки ДСНС. Оформити дозвіл на початок будівництва вдалося тільки на початку лютого. Завершення будівельних робіт та внутрішнього оздоблення садочка заплановано на 2025 рік.

Фото: Coca-Cola

Зараз жителі Богданівки возять дітей в садочки у сусідніх селах, місцева влада виділила для цього автобус.

Майбутній дитячий садок спроєктований професіоналами. В ньому будуть сучасні, просторі й світлі приміщеннями, які будуть побудовані з урахуванням всіх необхідних умов для дітей.

Український Червоний Хрест, виступає партнером проєкту. Сьогодні окрім гуманітарної діяльності, якою УЧХ продовжує займатися, чимало проєктів за його участі будуть пов’язані з відновленням України”, – розповідає генеральний директор Українського Червоного Хреста Максим Доценко.

Нагадаємо, що Укрзалізниця розпочала електронний продаж квитків на поїзди з Києва до Австрії.

Фото: Coca-Cola

Суспільство

На благодійному забігу Spartan Kyiv 2024 зібрали три мільйони для розвідників

Опубліковано

20 квітня 2024 року на Трухановому острові у Києві відбувся  великий благодійний забіг Spartan Kyiv на якому зібрали три мільйони гривень для розвідників. Для участі у заході зареєструвалося майже дві тисячі учасників ― кожен робив благодійний внесок, аби підтримати воєнну розвідку України та випробувати себе на дистанціях і трасах з перешкодами різних рівнів складності.

Про це повідомляє ГУР МО України.

Для присутніх під час змагань також проводили благодійні аукціони та розіграші.
 
Читайте також: В Україні випробовують FPV-дрон, який на ходу виявляє силуети людей (ВІДЕО)

Загалом у межах благодійного забігу вдалося зібрати понад три мільйони гривень  ―  усі кошти будуть спрямовані на закупівлю дронів для розвідників, а також на допомогу важкопораненому воїну ГУР МОУ.

Нагадаємо, дружина захисника відкрила пекарню у селі в пам’ять про чоловіка.

Фото: ГУР

Читати далі

Суспільство

Які іспити повинні скласти вступники до коледжів 2024 року: перелік

Опубліковано

Конкурсний відбір на навчання для отримання ступеня фахового молодшого бакалавра у 2024 році триває і базується на творчих конкурсах, індивідуальних усних співбесідах або розгляді мотиваційних листів.

Про це повідомляє 24 канал.

Програми і вимоги до індивідуальних усних співбесід і творчих конкурсів, а також до мотиваційних листів, затверджуються керівниками приймальних комісій коледжів не пізніше, ніж через місяць після набуття чинності Порядку прийому на навчання до закладів фахової передвищої освіти в 2024 році.

Учасники пропонуються ознайомитися з основними принципами кібергігієни, такими як регулярна зміна паролів, перевірка посилань перед переходом та безпека мережі Wi-Fi, через короткі навчальні відео з поясненнями.

Читайте також: В Україні випробовують FPV-дрон, який на ходу виявляє силуети людей (ВІДЕО)

Програми мають включати критерії оцінювання підготовленості вступників, і не повинні містити завдання, що виходять за межі зазначених програм.

Форму проведення індивідуальних усних співбесід та творчих конкурсів обирає заклад самостійно.

Матеріали вступних випробувань, включаючи відеозаписи співбесід та творчих конкурсів, зберігаються не менше одного року, після чого знищуються.

Нагадаємо, МКІП займається діджіталізацією українських театрів.

Фото: 24 канал

Читати далі

Суспільство

В музеї Ханенків пройде унікальна одноденна виставка декоративного блюда

Опубліковано

У четвер, 25 квітня, в межах проєкту “Крізь потаємні дверцята”, Музей Богдана та Варвари Ханенків представить унікальне декоративне блюдо, яке виготовлене в стилі відомого кераміста Бернара Паліссі.

Про це музей повідомив на своїй сторінці в Facebook.

Про проєкт музею

У рамках проєкту “Крізь потаємні дверцята” музей регулярно презентує один предмет зі своєї 25-тисячної колекції двічі на місяць. Серед цих експонатів є й декоративне блюдо з французьких фаянсів, яке раніше ще не показували.

З початку повномасштабної війни усі ці предмети були захищені та законсервовані, однак їм потрібен постійний догляд реставраторів і кураторів. Така можливість дозволяє час від часу виводити на показ один предмет і представляти його на тимчасовому експозиційному майданчику.

Читати також: Дружина захисника відкрила пекарню у селі в пам’ять про чоловіка

Про блюдо

Декоративне блюдо прикрашене рельєфними фігурками рептилій та земноводних. Художник використав овальну форму для втілення своєї ідеї – відтворення куточка природної водойми з її мешканцями.

Центральна частина блюда імітує невелике озерце з кам’янистим острівцем, на якому звивається змія, а навколо плавають чотири риби, що повторюють контури денця блюда. Борти посудини, вкриті камінцями, мушлями та зеленню водяних рослин, доповнюють цей природний ландшафт. Тут же знаходять місце для відпочинку дві ящірки та згорнута кільцем змійка, а з обох боків озерця виповзають жаба та рак.

Кураторкою показу є Олена Мітякіна.

Нагадаємо, що МКІП займається діджіталізацією українських театрів.

Читати далі

 РЕКЛАМА:

Шопочитати

Суспільство1 тиждень тому

«Я просто хотіла, щоб якась мама плакала менше, ніж я»: як Вікторія Наумович змінює життя молоді з інвалідністю у своєму місті

«Настя народилася передчасно. Зовсім крихітна — 1 кілограм 100 грамів. Ми одразу розуміли, що будуть...

Суспільство2 тижні тому

Врятувати поліських коней: як на Київщині відновлюють українську породу та створюють простір автентичних ремесел

Маленький кінь, більше схожий на поні, невибагливий у їжі та лагідний. Саме такі тварини здавна...

Суспільство3 тижні тому

«Без цього бренду не було б мене». Як соціальний бізнес Ohra Home об’єднує матерів дітей з інвалідністю

У житті Юлії Бігун багато різних сфер: сім’я, робота в проєкті з гуманітарного розмінування України,...

Суспільство3 тижні тому

Виготовляє «гівняні» прикраси з пташиного посліду. Це історія арт-активістки, яка живе з голубом  

Свого першого голуба Валеру вона побачила в закинутій квартирі майже бездиханним пташеням і врятувала. А...

РЕКЛАМА: