Можливості
Career Hub розпочав перший в Україні онлайн курс з кар’єрного консультування для освітян
В Україні стартує безоплатний навчальний курс «Кар’єрне консультування на базі кар’єрних центрів закладів освіти» з метою підвищення кваліфікації з кар’єрного консультування для освітян, які розвивають кар’єрні центри профтехів та вищих навчальних закладів.
Про це повідомляє ШоТам.
Про курс
Career Hub ГО Центр «Розвиток КСВ» у межах Програми USAID «Мріємо та діємо» та у партнерстві з Міністерством освіти та науки України розпочали безоплатний навчальний курс «Кар’єрне консультування на базі кар’єрних центрів закладів освіти».
Саме на цьому курсі будуть опановуватися інструменти та техніки, які сприятимуть наданню якісних кар’єрних консультацій, розвитку навичок індивідуальної роботи та засвоєнню новітніх практичних методик для роботи зі студентами та студентками, що слугуватиме базисом для подальшого успішного працевлаштування та самореалізації.
Двадцять п’ять працівниць кар’єрних центрів закладів освіти стали учасниками ексклюзивного курсу з розвитку власних компетенцій після довготривалої підготовки до цього кроку: практичних вебінарів та зустрічей-обговорень щодо розбудови кар’єрного консультування в Україні.
Актуальність курсу
Кар’єрні центри – це елементи системи кар’єрної навігації та працевлаштування і важлива сполучна ланка між закладами вищої та професійно-технічної освіти із молоддю та роботодавцями.
Нещодавно було проведено всеукраїнське опитування фахівців та фахівчинь кар’єрних центрів закладів освіти, організоване командою Career Hub ГО Центр «Розвиток КСВ» у партнерстві з Міністерством освіти і науки України в межах Програми USAID «Мріємо та діємо». Було опитано 379 керівників/ць та 377 фахівців/чинь кар’єрних центрів та відділів працевлаштування закладів освіти.
В ході дослідження було встановлено, що кар’єрні центри функціонують у більшості освітніх закладів, які взяли участь в опитуванні – 68,3%, що свідчить про актуальність та важливість їхніх послуг. Ще чверть респондентів-закладів освіти мають бажання створити такий центр, інші, враховуючи складнощі воєнного часу та релокацію навчальних закладів, поки не планують відкривати такий центр.
«Володіти сучасними інструментами кар’єрного консультування та мати розвинені компетенції у цій сфері є запорукою ефективної взаємодії із молоддю у напрямку професійної самореалізації у часи невизначеності, допомоги їй зрозуміти свої сильні сторони та розвинути затребувані компетенції на сучасному ринку праці, який також зазнав трансформацій під впливом повномасштабної війни», – кажуть організатори.
Після успішного проходження курсу та сертифікації, свої послуги освітяни будуть надавати на базі профтехів, вищих закладів освіти, а також профільних державних і недержавних установ та організацій, де функціонують кар’єрні центри.
Як взяти участь
Освітяни, які зацікавлені пройти навчання на цьому спеціалізованому курсі, старт якого планується у січні 2024 року, можуть заповнити реєстраційну форму за цим посиланням.
Читайте також: В Україні проведуть вебінар про особливості ведення IT-бізнесу з Японією
Довідка
CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія).
Career Hub – експертна платформа Центру «Розвиток КСВ», яка об’єднує молодь, роботодавців, державні органи та освітні заклади для кар’єрного розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії.
Нагадаємо, в Україні стартує вебінарний проєкт про підтримку бізнесу щодо врегулювання податкових та митних питань.
Окрім того, в Україні стартувала програма підтримки підприємницьких талантів у сфері AgriFood для українців, які бажають розвивати та реалізовувати ідеї.
Фото: надане ШоТам.
Можливості
Що ви знайдете в курсі
- Створення текстів і зображень для соцмереж;
- Розв’язання математичних задач;
- Аналіз фінансової звітності;
- Генерація пісень.
Коментарі
Можливості
Про програму
Фінансування
Що включає грант?
- 5000 євро на обладнання, релокацію, зарплати, оренду, закупівлю матеріалів та інші витрати.
- Гроші будуть надані в гривнях. Не забудьте сплатити податок.
Кому доступні гранти?
- ФОП, зареєстрований не пізніше 1 лютого 2021 року.
- Працюють у сферах: креативні індустрії, освіта, переробна промисловість, охорона здоров’я, готельно-ресторанний бізнес, послуги, будівництво та торгівля.
- Знаходяться в областях, що найбільше постраждали від війни: Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Київська (крім Києва), Луганська, Миколаївська, Сумська, Чернігівська, Харківська, Херсонська та Одеська області.
- Мають до 10 осіб у команді.
- Має річний дохід до 2 мільйонів євро.
- Не мають боргів перед державою.
- Не отримували гранти від 1 лютого 2022 року.
Як подати заявку?
- Заповніть заявку: Розкажіть про свій бізнес, збитки, яких ви зазнали через повномасштабне вторгнення, та на що плануєте витратити гроші.
- Пройдіть онлайн-перевірку: Перевірте свою ділову репутацію та кредитну історію.
- Дедлайн – 30 вересня 2024 року.
Коментарі