Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Можливості

Career Hub розпочав перший в Україні онлайн курс з кар’єрного консультування для освітян

Опубліковано

В Україні стартує безоплатний навчальний курс «Кар’єрне консультування на базі кар’єрних центрів закладів освіти» з метою підвищення кваліфікації з кар’єрного консультування для освітян, які розвивають кар’єрні центри профтехів та вищих навчальних закладів.

Про це повідомляє ШоТам.

Про курс

Career Hub ГО Центр «Розвиток КСВ» у межах Програми USAID «Мріємо та діємо» та у партнерстві з Міністерством освіти та науки України розпочали безоплатний навчальний курс «Кар’єрне консультування на базі кар’єрних центрів закладів освіти».

Саме на цьому курсі будуть опановуватися інструменти та техніки, які сприятимуть наданню якісних кар’єрних консультацій, розвитку навичок індивідуальної роботи та засвоєнню новітніх практичних методик для роботи зі студентами та студентками, що слугуватиме базисом для подальшого успішного працевлаштування та самореалізації.

Двадцять п’ять працівниць кар’єрних центрів закладів освіти стали учасниками ексклюзивного курсу з розвитку власних компетенцій після довготривалої підготовки до цього кроку: практичних вебінарів та зустрічей-обговорень щодо розбудови кар’єрного консультування в Україні.

Актуальність курсу

Кар’єрні центри – це елементи системи кар’єрної навігації та працевлаштування і важлива сполучна ланка між закладами вищої та професійно-технічної освіти із молоддю та роботодавцями.

Нещодавно було проведено всеукраїнське опитування фахівців та фахівчинь кар’єрних центрів закладів освіти, організоване командою Career Hub ГО Центр «Розвиток КСВ» у партнерстві з Міністерством освіти і науки України в межах Програми USAID «Мріємо та діємо». Було опитано 379 керівників/ць та 377 фахівців/чинь кар’єрних центрів та відділів працевлаштування закладів освіти.

В ході дослідження було встановлено, що кар’єрні центри функціонують у більшості освітніх закладів, які взяли участь в опитуванні – 68,3%, що свідчить про актуальність та важливість їхніх послуг. Ще чверть респондентів-закладів освіти мають бажання створити такий центр, інші, враховуючи складнощі воєнного часу та релокацію навчальних закладів, поки не планують відкривати такий центр. 

«Володіти сучасними інструментами кар’єрного консультування та мати розвинені компетенції у цій сфері є запорукою ефективної взаємодії із молоддю у напрямку професійної самореалізації у часи невизначеності, допомоги їй зрозуміти свої сильні сторони та розвинути затребувані компетенції на сучасному ринку праці, який також зазнав трансформацій під впливом повномасштабної  війни», – кажуть організатори.

Після успішного проходження курсу та сертифікації, свої послуги освітяни будуть надавати на базі профтехів, вищих закладів освіти, а також профільних державних і недержавних установ та організацій, де функціонують кар’єрні центри.

Як взяти участь

Освітяни, які зацікавлені пройти навчання на цьому спеціалізованому курсі, старт якого планується у січні 2024 року, можуть заповнити реєстраційну форму за цим посиланням.

Читайте також: В Україні проведуть вебінар про особливості ведення IT-бізнесу з Японією

Довідка

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). 

Career Hub – експертна платформа Центру «Розвиток КСВ», яка об’єднує молодь, роботодавців, державні органи та освітні заклади для кар’єрного розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії.

Нагадаємо, в Україні стартує вебінарний проєкт про підтримку бізнесу щодо врегулювання податкових та митних питань.

Окрім того, в Україні стартувала програма підтримки підприємницьких талантів у сфері AgriFood для українців, які бажають розвивати та реалізовувати ідеї.

Фото: надане ШоТам.

Коментарі

Можливості

Український Червоний Хрест розпочав набір для навчання підприємців: хто може взяти участь

Опубліковано

Розпочався набір на програму REDpreneurUA від Українського Червоного Хреста. Вона створена для навчання українських підприємців.

Про це повідомляє пресслужба Червоного Хреста.

REDpreneurUA — це програма від Австрійського Червоного Хреста. Учасники пройдуть навчання з усіх аспектів бізнесу: від ідеї до реалізації. Ті хто, будуть навчатися на програмі, отримають знання та інструменти для створення сталого й соціально відповідального бізнесу.

Вимоги до учасників проєкту

  • Вік від 18 до 59 років;
  • проживання на території України;
  • наявність бізнес-ідеї, яку тренери та ментори допоможуть перетворити в детальний бізнес-план;
  • приналежність до однієї з категорій вразливого населення (внутрішньо переміщені особи, особи з інвалідністю, жінки у складних життєвих обставинах, опікуни, багатодітні батьки, одинокі батьки, безробітні, ветерани);
  • стабільний інтернет для проходження програми.

Читайте також: В Україні запустили безкоштовний онлайн-курс із фінансової грамотності: як записатися

Пріоритет під час відбору перевага буде надаватися тим учасникам, які прагнуть заснувати новий бізнес і створити нові робочі місця. Також братимуть до уваги запуски стартапів або соціальних бізнесів, спрямованих на відновлення та розвиток України.

Реєстрація на участь триває з 19 вересня до 20 жовтня 2024 року за посиланням, де можна знайти детальнішу інформацію.

Нагадаємо, що на порталі «Дія.Бізнес» відкрили доступ до безкоштовного бізнес-акселератора Impact Business Accelerator.

Фото: Pixabay

Коментарі

Читати далі

Можливості

В Україні оголосили конкурс грантів для жінок-підприємиць, щоб підтримати крафтовий бізнес

Опубліковано

Благодійний фонд «Жіночі можливості в Україні» зміцнює український крафт і оголошує всеукраїнський конкурс грантів для жінок — виробниць крафтової продукції — «Створюй своє».

Про це повідомляє БФ «Жіночі можливості в Україні».

Про грант

Розмір мінігрантів складатиме 50 000, 100 000 та 150 000 гривень залежно від масштабів виробництва, бізнес-ідеї та запиту заявниці.

Фонд надасть грантову підтримку тим, хто мріє розширити свої горизонти: запустити нові лінійки виробів, вийти на нові ринки та стати ще більш впізнаваними.

Прийом заявок: з 18 вересня до 18 жовтня 2024 р.

Читати також: В Україні запустили безкоштовний онлайн-курс із фінансової грамотності: як записатися

Хто може взяти участь

Участь можуть взяти жінки-підприємиці, які:

  • мешкають на території України, окрім тимчасово окупованих територій;
  • офіційно зареєстровані як фізична особа-підприємець і мають діючий бізнес у галузях крафтового виробництва;
  • не перебувають і не ведуть господарську діяльність на тимчасово окупованих територіях;
  • не мають бізнесових зв’язків та контрактів із росією;
  • не мають, як ФОП, заборгованості.

Деталі та реєстрація

Умови проведення конкурсу, критерії розподілу заявок та використання грантових коштів детально прописані тут.

Реєстрація для участі в конкурсі тут.

Нагадаємо, що в NovaPay додали нові функції для підприємців: які саме.

Фото: БФ «Жіночі можливості в Україні».

Коментарі

Читати далі

Можливості

Триває конкурс для бізнесу від EU4Business: хто може отримати грант

Опубліковано

Гранти до 5000 євро отримають 100 учасників. Гроші можна використати на відновлення бізнесу, придбання обладнання, оплату оренди та інші витрати.

Про це повідомляє пресслужба EU4Business.

      «Головна мета грантової підтримки — відновлення діяльності мікропідприємців на територіях України, що найбільше постраждали від бойових дій та були деокуповані, а також посилити стійкість мікробізнесу, який в умовах війни залучає до своєї діяльності ветеранів та людей з інвалідністю», — зазначають в організації.

      Читайте також: SoftServe оголошує конкурс для соціально важливих ініціатив: хто може взяти участь

      Умови отримання грантів

      Критерії для отримання гранту

      Переможці конкурсу визначатимуться автоматично на основі таких показників:

      • рівня збитків від війни;
      • виду економічної діяльності підприємства;
      • якості використання коштів гранту;
      • чи знаходиться підприємство на деокупованій території;
      • чи є серед працівників ветерани та люди з інвалідністю.

      Бізнеси мають бути розташовані в таких областях: Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Київська (окрім м. Київ), Луганська, Миколаївська, Сумська, Чернігівська, Харківська, Одеська та Херсонська. Заявки приймають до 30 вересня 2024 року.

      Як взяти участь

      • Заповнити заявку на порталі Фонду розвитку підприємництва;
      • вказати інформацію про показники діяльності підприємства до війни та під час бойових дій;
      • визначити чіткі напрями використання коштів мінігранту.

      Грантова підтримка від EU4Business реалізуються в межах програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що виконується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за фінансування Європейського Союзу та Уряду Німеччини.

      Нагадаємо, що 18 вересня підприємці отримають доступ до нової електронної послуги «єДозвіл» на порталі «Дія».

      Фото: EU4Business

      Коментарі

      Читати далі

      Шопочитати

      Суспільство3 тижні тому

      Не чекали на зміни, а пропонували їх самі. Жителі цих громад взяли розвиток до своїх рук

      Ці українці вміють перетворювати сміття на сакури та донати для ЗСУ. Вони не чекають рішень...

      Суспільство4 тижні тому

      Ровесники незалежності: що про українську свободу говорять ті, хто виборює її просто зараз

      Що таке «незалежність», водночас просто і складно пояснити. У цьому слові криються мільйони думок, людських...

      Суспільство1 місяць тому

      «Ми виходимо за своїх». Ці люди організовують мирні акції на підтримку військовополонених у своїх містах

      Станом на травень 2024 року в Україні зареєстровано 38 тисяч зниклих безвісти — і військових,...

      Суспільство2 місяці тому

      Люди не вірять, що вони справді там працюють: це жінки у «чоловічих» професіях

      Оксана за фахом перукарка, Анеліна — фельдшерка, а Марія має історичну освіту та до декрету...