Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Можливості

Career Hub розпочав перший в Україні онлайн курс з кар’єрного консультування для освітян

Опубліковано

Підтримай ШоТам

ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.

В Україні стартує безоплатний навчальний курс «Кар’єрне консультування на базі кар’єрних центрів закладів освіти» з метою підвищення кваліфікації з кар’єрного консультування для освітян, які розвивають кар’єрні центри профтехів та вищих навчальних закладів.

Про це повідомляє ШоТам.

Про курс

Career Hub ГО Центр «Розвиток КСВ» у межах Програми USAID «Мріємо та діємо» та у партнерстві з Міністерством освіти та науки України розпочали безоплатний навчальний курс «Кар’єрне консультування на базі кар’єрних центрів закладів освіти».

Саме на цьому курсі будуть опановуватися інструменти та техніки, які сприятимуть наданню якісних кар’єрних консультацій, розвитку навичок індивідуальної роботи та засвоєнню новітніх практичних методик для роботи зі студентами та студентками, що слугуватиме базисом для подальшого успішного працевлаштування та самореалізації.

Двадцять п’ять працівниць кар’єрних центрів закладів освіти стали учасниками ексклюзивного курсу з розвитку власних компетенцій після довготривалої підготовки до цього кроку: практичних вебінарів та зустрічей-обговорень щодо розбудови кар’єрного консультування в Україні.

Актуальність курсу

Кар’єрні центри – це елементи системи кар’єрної навігації та працевлаштування і важлива сполучна ланка між закладами вищої та професійно-технічної освіти із молоддю та роботодавцями.

Нещодавно було проведено всеукраїнське опитування фахівців та фахівчинь кар’єрних центрів закладів освіти, організоване командою Career Hub ГО Центр «Розвиток КСВ» у партнерстві з Міністерством освіти і науки України в межах Програми USAID «Мріємо та діємо». Було опитано 379 керівників/ць та 377 фахівців/чинь кар’єрних центрів та відділів працевлаштування закладів освіти.

В ході дослідження було встановлено, що кар’єрні центри функціонують у більшості освітніх закладів, які взяли участь в опитуванні – 68,3%, що свідчить про актуальність та важливість їхніх послуг. Ще чверть респондентів-закладів освіти мають бажання створити такий центр, інші, враховуючи складнощі воєнного часу та релокацію навчальних закладів, поки не планують відкривати такий центр. 

«Володіти сучасними інструментами кар’єрного консультування та мати розвинені компетенції у цій сфері є запорукою ефективної взаємодії із молоддю у напрямку професійної самореалізації у часи невизначеності, допомоги їй зрозуміти свої сильні сторони та розвинути затребувані компетенції на сучасному ринку праці, який також зазнав трансформацій під впливом повномасштабної  війни», – кажуть організатори.

Після успішного проходження курсу та сертифікації, свої послуги освітяни будуть надавати на базі профтехів, вищих закладів освіти, а також профільних державних і недержавних установ та організацій, де функціонують кар’єрні центри.

Як взяти участь

Освітяни, які зацікавлені пройти навчання на цьому спеціалізованому курсі, старт якого планується у січні 2024 року, можуть заповнити реєстраційну форму за цим посиланням.

Читайте також: В Україні проведуть вебінар про особливості ведення IT-бізнесу з Японією

Довідка

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). 

Career Hub – експертна платформа Центру «Розвиток КСВ», яка об’єднує молодь, роботодавців, державні органи та освітні заклади для кар’єрного розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії.

Нагадаємо, в Україні стартує вебінарний проєкт про підтримку бізнесу щодо врегулювання податкових та митних питань.

Окрім того, в Україні стартувала програма підтримки підприємницьких талантів у сфері AgriFood для українців, які бажають розвивати та реалізовувати ідеї.

Фото: надане ШоТам.

Можливості

У Запорізькій та Миколаївській областях стартує грантовий конкурс на розвиток бізнесу

Опубліковано

Підтримай ШоТам

ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.

Благодійний фонд «Посмішка ЮА» оголошує грантовий конкурс на розвиток власної справи та бізнесу для ВПО і мешканців Запорізької та Миколаївської областей.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці БФ «Посмішка ЮА».

Про конкурс

У межах конкурсу від БФ «Посмішка ЮА» релокований або місцевий бізнес може отримати до 800 000 гривень. Також 45 000 гривень можуть отримати ВПО і мешканці Запорізької та Миколаївської областей на розвиток власної справи.

Читайте також: В Україні запускають програму перекваліфікації беробітної молоді. Як взяти участь

Як взяти участь

Для того, щоб взяти участь потрібно до 10 жовтня 2023 року заповнити одну з гугл-форм:

Нагадаємо, українські розробники та стартапери можуть отримати грант від USAID на створення кібербезпекових рішень.

Крім того, ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» запрошує українок взяти участь у проєкті «Школа мікробізнесу та креативних технологій».

Фото: unsplash.com.

Читати далі

Можливості

Українські стартапери можуть отримати до $50 тис. на створення кібербезпекових рішень

Опубліковано

Підтримай ШоТам

ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.

Українські розробники та стартапери можуть отримати грант від USAID на створення кібербезпекових рішень.

Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

«На ІТ Арені разом з USAID оголосили про старт грантової програми для зміцнення кібербезпеки України», – написав Федоров.

Метою грантової програми є створення інноваційних рішень для протидії російським кібератакам. А також посилення кіберстійкість критичної інфраструктури.

У межах програми розробники та стартапери зможуть отримати до $50 тисяч на реалізацію власних продуктів та ідей, загальний бюджет програми – $500 тисяч.

Читайте також: Стартує конкурс для підтримки бізнесу у сфері громадського харчування, що постраждав від війни

Як взяти участь

Для того, щоб взяти участь потрібно надіслати аплікаційну заявку на електронну пошту [email protected] англійською або двома мовами (англійською та українською). У темі листа потрібно вказати: Response to APS-CC-002 – [Назва вашої організації].

Завантажити шаблони можна за посиланням.

Нагадаємо, ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» запрошує українок взяти участь у проєкті «Школа мікробізнесу та креативних технологій».

Крім того, Сareer Hub та Державний центр зайнятості запускають програму перекваліфікації беробітної молоді.

Фото: unsplash.com.

Читати далі

Можливості

«Школа мікробізнесу та креативних технологій»: стартує навчальний проєкт для жінок

Опубліковано

Підтримай ШоТам

ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.

ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» запрошує українок взяти участь у проєкті «Школа мікробізнесу та креативних технологій».

Про це повідомили на фейсбук-сторінці громадської організації.

Про проєкт

Мета проєкту – розвиток підприємницького потенціалу жінок через навчання основ бізнесу, опанування на практиці виготовлення декоративних прикрас та інших предметів рукоділля.

Також організатори мають на меті ознайомити жінок із психологією лідерства та ефективними інструментами продаж.

Навчальний курс включатиме модулі:

  • освоєння техніки виготовлення прикрас з бісеру та з напівдорогоцінного каміння;
  • виготовлення прикрас зі шкіри;
  • створення прикрас та предметів побуту з кераміки, опанування інших технік виготовлення прикрас;
  • навчання основ маркетингу та менеджменту;
  • вивчення особливостей роботи із сучасними маркетплейсами (Prom.ua, Ebay, Shafa.ua та ін.);
  • освоєння інструментів просування продукції на міжнародних ринках для крафтерів.

Формат навчання

Навчання відбуватиметься в офлайн та онлайн форматі:

Офлайн-формат – навчання розпочнеться у другій половині жовтня у Вінниці, заняття проводитимуться 3 рази на тиждень по 4 год кожне, загальна тривалість курсу – 25 занять (8,5 тижнів).

Онлайн-формат – навчання розпочнеться в листопаді, заняття будуть проводитися 2 рази на тиждень по 4 год кожне на платформі Zoom. Курс включатиме 10 онлайн-занять та 15 відеоуроків, а також індивідуальний супровід кожної учасниці для перевірки виконаних завдань, уточнення процесу виконання роботи тощо. Загальна тривалість курсу – 8 тижнів.

Для кого

До участі у навчанні запрошують жінок (зокрема ВПО, жінок з інвалідністю та інших уразливих груп), які проживають у Вінницькій, Житомирській, Рівненській, Черкаській та Хмельницькій областях.

Читайте також: На Дніпропетровщині стартує конкурс створення козиних мініферм

Як взяти участь

Для того, щоб взяти участь потрібно до 15 жовтня 2023 року заповнити гугл-форму.

Нагадаємо, Сareer Hub та Державний центр зайнятості запускають програму перекваліфікації беробітної молоді.

Крім того, благодійний фонд «МХП-Громаді» за підтримки бренду Kurator оголошуєконкурс «Роби Своє» для підтримки сталого розвитку підприємництва в сфері громадського харчування.

Фото: facebook.com/pard.vn.

Читати далі

Шопочитати

Суспільство7 години тому

«В укритті танцюємо під пісню про пса Патрона чи як Венздей Аддамс». Дружина військового з Тернопільщини допомагає дітям пережити війну

Олена Переймибіда розвиває позашкільну освіту у місті Зборів, що на Тернопільщині. Встигає працювати з дітьми...

Суспільство8 години тому

Єдиноріг на гербі, оригінальні креслення і два піаніно у вітальні. Як архітектори-реставратори відновлюють палац на Черкащині

Анатолій і Олександр — архітектори-реставратори, що взялися відновлювати палац Шувалових початку 20 століття у Тальному,...

Суспільство1 день тому

«Викуплені верстати, богуславські килими і авто для сина-військового». Як майстриня тче і підтримує армію

Валентина Ткач — ткаля у третьому поколінні, дід навчив ткати маму, а мама — її....

Суспільство2 дні тому

Мультики про Пташку з Азовсталі, острів Зміїний і не тільки. Як дитячий канал «Хмаринка» популяризує мультики українською

Сергій та Альона Тученки з Лисичанська з 2017 розвивають дитячий YouTube-канал «Хмаринка», який зараз дивляться...