Суспільство
Будинок воїна у Львові запрошує на заняття у групах самодопомоги
У Будинку воїна у Львові функціонують групи самодопомоги, куди запрошують долучатися всіх охочих.
Про це повідомили на сайті Львівської міської ради.
Розповідається, що у невеликих групах учасники розмовляють про переживання та знайомляться з метафоричними картами.
Про заняття
Група самодопомоги — це своєрідний розмовний гурток за участю певної кількості осіб. Формат таких зустрічей побудовано як спільну творчу гру для покращення комунікації, заохочення висловлювання та стимулювання уяви за допомогою різних інтерпретацій.
«За допомогою карт ми звертаємося до своєї підсвідомості, в якій, як ми знаємо, містяться відповіді на всі наші запитання. Карти допомагають опрацьовувати всі моменти, які служать для нас причинами тривоги та внутрішніх переживань, також вони дозволяють знайти наші власні ресурси, які сприятимуть вирішенню завдань і досягненню цілей, що стоять перед нами», – пояснюють тренери.
Читайте також: Безкоштовна психологічна допомога для українців: 10 перевірених сервісів та платформ
Організатори наголошують, що завдяки взаємній підтримці люди насамперед рятують самих себе.
Зареєструватися на сеанси у групі самодопомоги безоплатно може кожен охочий. Для цього треба заповнити форму, розміщену за посиланням ТУТ. Заняття відбуваються за підтримки Ресурсного центру ГУРТ.
Нагадаємо, українці запустили стартап, який за поглядом виявляє депресію чи тривогу.
Також Червоний Хрест відкриє центри психологічної підтримки у великих містах України.
Окрім того, у Львові відкрили хаб ментального здоров’я «ДіяТи».
Фото: lvivoblrada.gov.ua.
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі
Суспільство
Біографія фотографа
8 фото, що доводять злочини «совєтів»
- Розкуркулена сім’я біля свого будинку в с. Удачне Донецької області. 30-ті рр. ХХ століття
Коментарі