Суспільство
Bolt безкоштовно навчатиме охочих керувати електросамокатами
Компанія Bolt вирішила запустити в Україні нову соціальну ініціатива в межах Світового тижня мікромобільності. Її мета ― пояснити користувачам електросамокатів правила пересування на цьому транспортному засобі. У перспективі це допоможе запобігти виникненню інцидентів на вулицях і дорогах великих міст України.
Про це пише itc.ua.
Популярність е-самокатів
Електросамокати вже стали повноцінними учасниками дорожнього руху і зручним засобом пересування містом, а не просто розвагою.
Згідно з даними компанії Bolt, близько 80% із них використовуються в ранкові та вечірні години пік. Наразі Кабінет міністрів України займається розробкою правил дорожнього руху для цього виду транспорту. Після їх затвердження вони стануть обов’язковими для всіх користувачів.
Читайте також: «На газ і гальма тиснуть руками». Як луцька майстерня переобладнує авто для людей на візку
Протягом вересня 2021 року у Києві, Львові, Дніпрі та в Одесі спеціальні інструктори пояснюватимуть усім користувачам електросамокатів правила безпечного і комфортного пересування на такому мікротранспорті.
Як пройти навчання?
Отримати докладну інформацію про правила керування і навчитися їзді на електросамокаті можна буде у вихідні з 12.00 до 17.00 в певних точках великих міст України:
- Локації Києва: парки Позняки, Наводницький, Голосіївський, імені Тараса Шевченка, Івана Котляревського, Олеся Гончара, Марії Заньковецької, Київського політехнічного інституту, біля озера Тельбін і затоки Берковщина, а також Поштова і Троїцька площі, Андріївський узвіз, Пейзажна алея, Володимирська гірка, алея вздовж вул. Нижній Вал до Рибальського мосту, Павловський сквер, Русанівська та Грецька набережні.
- Локації Львова: парки імені Івана Виговського, Івана Франка та 700-річчя Львова, сквери Іоанна Павла II і Святого Юра, площа Міцкевича та Галицька площа.
- Локації Дніпра: парки Прибережний сквер, Севастопольський, імені Юрія Гагаріна і Лазаря Глоби, набережна.
- Локації Одеси: парки Олександрівський, Пале-Рояль, Грецький, Стамбульський, імені Тараса Шевченка, бульвар Жванецького, пляж Аркадія і пірс Ланжерон.
Користувачі пройдуть інтерактивне експрес-навчання з практикою керування електросамокатом.
У разі успішного проходження навчання вони отримають брендовані сувеніри.
Читайте також: Сонячний кооператив: як звичайні українці у Славутичі заробляють на електроенергії
Інструктори також допоможуть прив’язати банківську карту до додатка Bolt і отримати знижку до 25% на першу поїздку в межах ініціативи. Інструкторів у локаціях можна буде впізнати за яскравою уніформою.
Довідка
Bolt – це мультизастосунок bolt.eu, головна мета якого зробити пересування містом доступнішим, безпечнішим і екологічнішим. Послугами компанії Bolt користуються 75 мільйонів людей у 45-ти країнах Європи та Африки. За допомогою застосунку надається низка послуг, таких як виклик автомобілів, каршерінг, прокат електросамокатів і електровелосипедів, а також доставка їжі і продуктів.
Нагадаємо, український гонщик встановив рекорд швидкості у США на вітчизняному електробайку.
Як ми повідомляли раніше, Delfast зібрав $500 тис. краудфандінгом на центр розробки електробайків в Україні.
Головне фото: itc.ua.
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Садок відвідували 135 дітей з усієї громади
«Населення Гончарівського зменшилося. Та й, звичайно, поменшало дітей. Тоді заклад передали на баланс органів місцевої влади», — каже Катерина Солнцева.
У будівлю поцілили одразу дві ракети
«Одна ракета поцілила в ліве крило, а друга полетіла через дах і приземлилась у фундамент правого крила. Повилітали вікна, скло з дверей, порізало лінолеум на підлозі. Страшно уявити, що могло статися, якби в той час у садочку були люди».
Ходила по садочку й плакала
«У той день я подумала, що треба лише замінити вікна, двері, і можна приймати дітей. Але потім, як пішли дощі й уся вода почала стікати з другого поверху на перший і заливати все навкруги, я зрозуміла, що швидко ми в садок не повернемося, — може, не повернемося взагалі. Бо коштів у місцевої влади на відновлення такого садочка не було — де їх взяти? Ходила по садочку й плакала».
У сільраді шукали будь-якої можливості для відновлення
«Я бачу по селу, що дітки є. Мами цікавляться, коли відкриють садочок. Діти народжуються, життя триває. А працівники, які виїхали до інших країн, телефонують і питають: “Коли вже відкриється садочок?” — хочуть повернутися додому, на роботу, в рідні стіни».
Коментарі
Суспільство
У селищі Димер Вишгородського району на Київщині відкрили сучасний Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП), де понад 19 тисяч мешканців громади зможуть отримувати адміністративні послуги в одному місці — без черг і зайвого бігання по кабінетах.
Як зазначив голова КОВА Руслан Кравченко, після звільнення Димерської громади, що пережила окупацію, всі послуги надавалися у Центрі, розміщеному в селищній раді.
Про ЦНАП
Новий ЦНАП пропонує майже 250 видів послуг: реєстрацію місця проживання, актів цивільного стану, реєстрацію нерухомості чи бізнесу. Згодом тут можна буде оформити паспорти, обміняти водійське посвідчення та зареєструвати транспорт.
Центр обладнаний для безперешкодного доступу осіб з інвалідністю та маломобільних груп населення. Є можливість обслуговування осіб із порушенням слуху.
За словами Кравченка, на Київщині працює 69 ЦНАПів, 3 територіальні підрозділи та понад 160 віддалених робочих місць, що забезпечують мешканцям регіону широкий доступ до якісних адмінпослуг.
Нагадаємо, що Lotus Fund та Нова пошта провели благодійні забіги у 12 країнах Європи та зібрали понад півмільйона гривень.
Фото: Руслан Кравченко.
Коментарі