Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

Сімейна справа: ТОП-7 ідей для бізнесу вдома

Опубліковано

Сімейний бізнес вдома — варіант для тих, хто прагне добре заробляти і працювати пліч-о-пліч з рідними людьми. У дружньому родинному колі труднощі, стреси та інші робочі моменти переживати легше. Ще один плюс у тому, що кожен член родини особисто зацікавлений в успіхові справи, а бізнес-ідея таким чином розвивається. Але у такому випадку важливо навчитися розділяти роботу і вільний час, щоб не перетворювати сімейні свята на наради.

Ми уважно придивилися до цікавих ідей для бізнесу у сімейному колі та відібрали для вас найперспективніші.

Подарункові букети з солодощів, фруктів і снеків

Кілька майстер-класів чи відео-уроків, і ви зробите такий букет

Уже кілька років популярні практичні букети, якими можна не лише помилуватися і похизуватися у соцмережах, а й поласувати. Таку красу роблять із фруктів, цукерок, зефіру, навіть із м‘ясних закусок та снеків до пива. Кілька майстер-класів чи відео-уроків, і ви зробите такий букет. Роботи в такому бізнесі вистачить усім: хтось закуповуватиме матеріали та начинку для таких букетів, хтось прийматиме замовлення, робитиме доставку, а хтось виготовлятиме. Гнучкість, оперативність та креативність забезпечать постійний потік клієнтів, адже щодня у когось свято.   

Походи та екскурсії

Особливо популярні тури вихідного дня

Ваша сім‘я обходила та об‘їздила усі околиці, знає, де наймальовничіші світанки і заходи сонця? На цьому можна побудувати сімейний бізнес. Ви зможете організовувати екскурсії — пішохідні, велосипедні, сплави на байдарках і т.д. Особливо популярні тури вихідного дня або невеликі походи на свята. Часто компанії друзів чи офіси  просять організувати відпочинок від А до Я, а їхні гарні відгуки забезпечать вас клієнтами. Такий відпочинок актуальний і для людей з інших міст та з-за кордону, для них можна проводити цікаві екскурсії.

Читайте також: ТОП-16 підприємців, на яких варто підписатися в соцмережах

Бізнес в гаражі: виготовлення товарів для дому та інтер’єру

Зараз актуальні статуетки й світильники у стилі лофт

Оригінальні дерев‘яні меблі, полички, вішалки, скриньки з вирізьбленими візерунками, підставки для квітів — усе це можна виготовити у власному гаражі, чи навіть в орендованому. Якщо ж вам звичніше працювати з металом, вибір не менший. Тим паче, зараз актуальні статуетки, світильники та інші предмети інтер‘єру у стилі лофт, які виготовляють навіть з металобрухту.   

Домашній текстиль

Високо ціняться пледи та скатертини, зв’язані вручну чи на машинці

Постільна білизна, пледи, дитячі покривальця, скатертини — усе це можна шити власноруч і продавати на дошках оголошень чи у соцмережах. Якщо додати елементи ексклюзивності: вишивку, гаптування і т.д., такі речі можна презентувати як подарунки. Високо ціняться пледи та скатертини, зв‘язані вручну чи на машинці.

Виготовлення мила і косметики ручної роботи

Бізнес вдома: ТОП-10 ідей з мінімальними вкладеннями
Натуральне мило — це ще й подарунок

Натуральність в тренді, і особливо це стосується догляду за собою. Мило ручної роботи з натуральними маслами, косметика, виготовлена на рослинній основі — це зараз актуально і потрібно людям. Зробити мило, крем, шампунь, тонік можна власноруч. Для цього досить лише закупити сировину, подивитися інструкцію на відео та трохи попрактикуватися. До речі, натуральне мило – це не лише товар для догляду за шкірою, а й подарунок. Брусочки у вигляді різноманітних фігурок – від автомобілів до тістечок – виглядають дуже гарно.

Доставка обідів в офіси

Бізнес вдома: ТОП-10 ідей з мінімальними вкладеннями
Розкажіть про себе та влаштуйте дегустацію

Тепла домашня їжа — це те, чого не вистачає багатьом офісним працівникам. Тому якщо у вашій сім‘ї люблять куховарити, такий сімейний бізнес вдома для вас. Готувати можна із закуплених оптом сезонних продуктів. Головне – розповісти про себе, можливо навіть влаштувати дегустацію. А далі смачна їжа та вчасна доставка стануть найкращою рекламою. Можна готувати як класичні домашні обіди, як у дитинстві, так і виключно здорову їжу, страви для ваганів чи до посту. У такому бізнесі робота знайдеться для кожного члена сім‘ї та навіть для сусідів.

Читайте також: Час монетизувати захоплення. 12 ідей, як заробити гроші на хобі

Домашній міні-дитсадок

Бізнес вдома: ТОП-10 ідей з мінімальними вкладеннями
Для вас — бізнес вдома, а матусі по-сусідству будуть раді залишити дитину у безпеці

Ця бізнес-ідея прийшла до нас з Європи. Домашні дитсадки там дуже популярні. І далеко не всі, хто їх організовує, мають педагогічну освіту. Достатньо добре приглядати за малечею, вчасно та смачно годувати й забезпечити комфортний простір для ігор та відпочинку. Дітей в таких садочках зазвичай лишають на день або на кілька годин. Матусі по-сусідству будуть раді залишити дитину у безпеці, доки у них є нагальні справи.

Суспільство

“Дію” зв’яжуть з mObywatel: українці в Польщі зможуть отримати нові послуги

Опубліковано

Віце-прем’єр-міністр – міністр цифровізації у новому правительстві Дональда Туска Кшиштоф Гавковський повідомив, що Польща активно співпрацює з Україною у сфері надання цифрових послуг.

Про це інформує Хвиля.

Так, одним із напрямів співробітництва, що увійшли до підписаного меморандуму з міністром цифрової трансформації Михайлом Федоровим, є розміщення в Польщі датацентрів українських відомств.

При цьому видання зазначило, що Гавковський не сказав, які реєстри зберігатимуться у Польщі. Тим часом у Мінцифрі зазначили, що там функціонує датацентр Державної податкової служби України, який сусідня держава збудувала на пільгових умовах.

Також на території Польщі є резервний центр обробки даних щодо розміщення систем Міністерства юстиції України.

Читайте також: Офіційний канал застосунку “Дія” з’явився у месенджері WhatsApp

Крім того, принесла плоди українсько-польська співпраця за погодженням роботи додатків “Дія” та mObywatel. Завдяки “Дії” українці мають автоматичне підтвердження легальності перебування у Польщі. Вона також збільшує можливість їхнього пересування у Європейському Союзі, оскільки визнається у всіх країнах блоку.

До того ж у травні набудуть чинності зміни до законодавства Євросоюзу щодо eIDAS (електронна ідентифікація та довірчі послуги), що зможе вивести польсько-українську співпрацю у цьому сегменті на новий рівень.

До того ж польське міністерство, як і українське, кілька років працює над своїм додатком. Зокрема, у липні 2023 року вийшов mObywatel 2.0, який прирівняв польський Digital ID до пластикових карток. “єДокумент” у “Дія” має таку саму силу в Україні. Таким чином, “Дія” і mObywatel можна сприймати як брата і сестру.

Нагадаємо, у Дії пояснили, як користуватися чатом єВорог.

Фото: Дія

Читати далі

Суспільство

У столиці декомунізували та реставрували стелу, присвячену героям КПІ

Опубліковано

У столиці декомунізували та реставрували стелу, присвячену героям Київського політехнічного інституту. Стела знаходиться на території вишу, роботи з її реставрації розпочались ще в серпні 2022 року, втім, на певний час припинялись.

Про це розповіли на сторінці спільноти Солом’янського району “LOS SOLOMAS”.

У Києві декомунізували стелу героїв КПІ: зняли радянську символіку, перефарбували та відредагували напис-присвяту

Читайте також: До Європейської кіноакадемії увійшли 24 українці

Зі стели зняли радянський герб і розмістили герб КПІ, перефарбували та відредагували напис-присвяту: “Київським політехнікам: студентам, викладачам, працівникам, полеглим в боях за волю України на фронтах Другої світової війни 1939-1945 років”.

Нагадаємо, Нацбанк випустив нову пам’ятну монету “День Європи”.

Фото: “LOS SOLOMAS”

Читати далі

Суспільство

На кордоні з Румунією запрацювала єЧерга для автобусів: у чому особливість

Опубліковано

На кордоні з Румунією пасажирським перевізникам буде доступна можливість обирати час перетину кордону. Для цього у рамках послуги єЧерга міжнародні перевізники зможуть обирати час перетину кордону для автобусу. Йдеться як про регулярні, так і нерегулярні маршрути.

Про це повідомляє Міністерство відновлення України.

З 10 травня послуга реєстрація на конкретний час перетину кордону відповідно до розкладу руху стане доступною на чотирьох пунктах пропуску з Румунією. А саме: «Дякове – Халмеу», «Красноїльск – Вікову де Сус», «Дяківці – Раковець», «Орлівка – Ісакча».

Читайте також: На українсько-молдавському кордоні запрацювала «єЧерга» для автобусів: що треба знати перевізникам

Реєстрація у новий тип черги, яка має назву «За розкладом» для вказаних пунктів пропуску починається з 10 травня о 12:00. Безпосередньо рух автобусів за новим записом стартує 11 травня о 12:00.

Нагадаємо, українці можуть «купити» страховий стаж.

Фото: Мінвідновлення

Читати далі