Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами
Як заробити гроші в домашніх умовах Як заробити гроші в домашніх умовах

Суспільство

Час монетизувати захоплення. 12 ідей, як заробити гроші на хобі

Опубліковано

Зазвичай робота приносить гроші, а хобі — задоволення. Але чимало людей доводять, що приємне з корисним можна поєднати, і улюблена справа може перетворитися на непогане джерело доходу. Тим більше, карантин змусив багатьох замислитися над тим, як заробити гроші в домашніх умовах.

Ми розібралися, які захоплення можна монетизувати та як заробити на хобі.

Заробіток вдома на улюбленій справі. Основні правила

  1. Оберіть свою нішу. Звісно, талановита людина талановита у всьому, але необхідно обрати саме те, що приносить найбільше задоволення, найкраще виходить та, що дуже важливо, користується попитом.
  2. Визначте об‘єктивну ціну. Задешевий товар чи послуги це, по-перше, невигідно для вас, а по-друге, це викликає острах у потенційних клієнтів. Завищені ціни в умовах конкуренції теж лише нашкодять.
  3. Складіть бізнес-план. Покроково розписана стратегія допоможе оцінити результат роботи.
  4. Будьте готові до рутини. Хобі як віддушина приносить задоволення, але щоб заробляти на ньому, треба працювати, не лише тоді, коли є натхнення. Також додаються організаційні моменти, якими треба займатися щодня, наприклад, доставка, прийом дзвінків і т.д.
  5. Будьте клієнтоорієнтованими. Хобі — це зазвичай про творчість та власний підхід, побажання клієнта, навіть якщо вони вам здаються дивними, необхідно враховувати.

Хобі, на яких можна заробити

Фотографія

Уміння гарно фотографувати дозволить заробити непогані гроші. Звісно, для професійної зйомки потрібна гарна техніка і прокачані навички. Але зараз попитом користуються і фотосесії для соцмереж, зроблені на смартфон. Також можна знімати речі для інтернет-магазинів або продавати свої фото на фотостоках і фотобанках.

Читайте також: Як українка зробила бізнес на варенні

Фітнес

Людина, яка працює над собою і постійно підтримує тіло у гарній формі — чудовий приклад і мотиватор для інших. Закінчивши відповідні курси, можна зайнятися цим професійно. Особистим тренером можна бути не пише у фітнес-клубі. Консультування, тренування і мотивація в режимі онлайн зараз дуже актуальні.

Музика

Як заробити гроші в домашніх умовах
Навчіть музиці інших

Гарно граєте на інструменті чи неперевершено співаєте? Навчіть цьому інших і отримайте задоволення від того, що робите корисну справу та гроші. Заняття можна проводити у себе вдома або онлайн, а згодом відкрити власну школу чи студію.

Мода

Знаєте все про актуальні тенденції, а друзі постійно просять допомогти підібрати лук? Відчуття стилю та захоплення модою можуть принести заробіток. Чимало людей із задоволенням заплатять, якщо ви підберете для них гардероб на сезон чи лук до важливої події, допоможете визначитись зі стилем та розібратися з комбінуванням речей. 

Мейкап

Якщо ви можете намалювати ідеальні стрілки, зробити контурінг та спокусливі смокі айс, без проблем робите собі макіяж щодня і на свята та уже встигли попрактикуватися на подругах, вважайте, що джерело доходу у вас вже є. Заробляти можна, навіть не відкриваючи власного кабінету чи салону, виїжджаючи до клієнта.

Кулінарія

Заробити гроші в домашніх умовах допоможуть кулінарні навички

Кулінарний талант допоможе не лише смачно нагодувати родину, а й прогодувати її. Наприклад, високо цінується випічка ручної роботи з натуральних інгредієнтів. Продавати її можна по знайомих, через соцмережі чи дошки оголошень. Інший варіант монетизації кулінарних здібностей — знімати відео-рецепти приготування страв.

Антикваріат

Колекціонування антиквару чи вінтажних речей може стати прибутковим бізнесом. Такі речі можна купити та продати на спеціалізованих форумах, на дошках оголошень чи у соцмережах. 

Організація заходів

Гарного свята хочеться всім, але для когось передсвяткова підготовка — це виклик і драйв, а для когось — справжній жах. Якщо ви комунікабельний, активний, ініціативний та належите до першої категорії, можете сміливо братися за організацію свят. Цим ви полегшите життя дуже багатьом людям та отримаєте дохід.

Роботи по дереву

Як заробити гроші в домашніх умовах
Зараз користуються попитом дерев‘яні сувеніри

Ексклюзивні меблі на замовлення не вийдуть з моди ніколи. Якщо роботи по дереву — це ваше, то можна заробити і з мінімум обладнання, переобладнавши під майстерню гараж. Попитом користуються дерев‘яні персоналізовані сувеніри, наприклад, іменні кухонні дощечки, настінні ключниці, дерев‘яні світильники у формі літер і т.д.

Читайте також: Лучанка перетворила хобі на успішний бізнес і шиє еротичну білизну

Садівництво

Якщо вам робота на клумбі чи городі приносить задоволення, то знайте, що є багато людей, для яких порпання у землі – заняття не з приємних. Тому ви можете заробити, утримуючи в порядку їхній газон, квітник чи город.

Перетримка та вигул тварин

Обожнюєте песиків та котиків? Ви можете набавитися з ними досхочу і заробити на цьому грошей. Є чимало людей, яким ні з ким залишити улюбленця на час відпустки чи немає часу погуляти з ним на вулиці. Вам достатньо пошукати такі оголошення чи розклеїти свої оголошення, пропонуючи послуги.

Блогерство

Як заробити гроші в домашніх умовах
Сміливо починайте власний блог у будь-якому віці

Неважливо, чим ви займаєтесь чи захоплюєтесь, якщо у вас є цікаві історії чи знання, якими хочеться поділитися, сміливо заводьте власний блог. Звісно, він не принесе вам прибутку прямо завтра, але якщо регулярно розміщувати цікаві відео, спілкувати з підписниками та знайти свою аудиторію, можна отримувати пристойний дохід.

Суспільство

TAF Drones запускає Defence Tech кластер Innovation Hub для реалізації «гаражних» інновацій на фронті. Як винахідникам без стартап-бекграунду подати заявку?

Опубліковано

TAF Drones, один з найбільших виробників безпілотників в Україні з потужністю 25 000 одиниць на місяць, оголосив про створення нового Defence Tech кластеру Innovation Hub. Його мета – мінімізувати час між розробкою перспективних технологій “з гаражів та окопів” та їх впровадженням на фронті.

В січні 2024 року віцепремʼєр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров повідомив, що учасники кластера Brave1 подали вже понад тисячу розробок, які можуть допомогти військовим на полі бою. 481 з цих розробок отримала статус BRV1 — тобто вони пріоритетні для Сил оборони України. 

Та існує значна кількість перспективних розробок, які, на жаль, не отримують достатнього фінансування для їх втілення в життя. За підрахунками TAF Drones, зараз кількість таких розробок вже перетнула декілька тисяч.

Innovation Hub від TAF Drones прагне вирішити цю проблему, для цього буде використовувати не лише венчурні інвестиції, але і більш гнучкі способи фінансування. Кошти будуть вкладатися напряму в перспективні технології та талановиті команди без стартап-досвіду.

Читайте також: Як виглядає головна сцена Євробачення 2024: у мережі з’явилися фото


Цей підхід надасть можливість більшій кількості технічно орієнтованих колективів, навіть без досвіду у бізнесі або менеджменті, реалізовувати свої ідеї та внести вклад у розвиток оборонних технологій.

На відміну від інших оборонних кластерів, Innovation Hub від TAF Drones відрізняється своїм підходом до інвестицій. Зазвичай оборонні кластери, розподіляють гранти на широкий спектр проєктів для підтримки розвитку галузі оборонних технологій, а Innovation Hub зосереджений на безпосередньому фінансуванні конкретних технологій та ідей, незалежно від комерційної стадії розробки.
Таким чином, Innovation Hub інвестуватиме прямо в інновації і винахідників, забезпечуючи ресурсами для швидкого переходу від концепції до виробництва і використання на фронті. 
Водночас в порівнянні з класичними венчурними фондами, які орієнтовані на зростання прибутковості саме компаній, Innovation Hub використовуватиме ресурси та експертизу одного з найбільших виробників FPV-дронів TAF Drones саме для роботи з інноваціями, що робить його відповідним партнером для «гаражних» винаходів, які могли б ніколи не досягнути дійсно закінченої стадії та почати їх масове виробництво.

«Наш фокус – на інноваціях з «гаражів та окопів», які без нашої підтримки могли б так і залишитися лише мрією їх творців. Ми прагнемо, щоб кожна перспективна розробка швидко доходила до фронту, де вона може врятувати життя та сприяти перемозі», – говорить Олександр Яковенко, засновник TAF Drones. «Наприклад, розробили плату донаведення на ціль, і тут треба 10-20 дронів розбити, щоб її протестувати, в тому числі на сумісність з автопілотом тощо. По закінченню розробки, технологія відповідно може використовуватись на всіх нових дронах – тобто є величезний споживач.»

Особливості Defence Tech кластер Innovation Hub

Швидке впровадження: TAF Drones має досвід та ресурси для швидкого переведення перспективних розробок у серійне виробництво та постачання на фронт.

Доступ до виробничих потужностей: Винахідники отримують доступ до виробничих потужностей TAF Drones для тестування та доопрацювання своїх технологій.

Підтримка науково-дослідницької бази: TAF Drones має команду досвідчених фахівців R&D центру, які можуть допомогти з розробкою та вдосконаленням нових технологій.

В першу чергу в Innovation Hub шукають технології, що створюють додаткову цінність FPV дронам. Окремі напрямки, які зараз в пріоритеті:

  • – РЕБ-стійкі радіомодулі для FPV дронів;
  • – Системи донаведення на ціль;
  • – Локалізація виробництва компонентів для FPV;
  • – Розвиток технологій РЕБ і антиРЕБ.

Як подати заявку:

  • TAF Drones закликає всіх, хто розробляє інноваційні оборонні технології, подати заявку на участь на сайті
  • TAF Drones — military-tech компанія з виробництва та розробки військових технологій: від FPV дронів до штучного інтелекту для аеророзвідки.

Нагадаємо, у застосунку Signal запущено інформативний чат-бот для військовослужбовців та членів їхніх родин.

Читати далі

Суспільство

“єВідновлення”: в Україні погоджують виплати для відбудови зруйнованого житла

Опубліковано

Понад 65 тисячам українців погоджено виплати за програмою “єВідновлення”. Державна програма компенсацій за пошкоджене та знищене житло працює майже рік. За цей час більш як 86 тисяч українці звернулися по допомогу на поточні та капітальні ремонти.

Про це повідомляє Міністерство відновлення Україна.

За інформацією Міністерства, наразі підтверджено виплати 52,4 тисячам заявників на загальну суму 5,6 млрд грн.

Читайте також: В Україні оголосили грант на відновлення житла: як взяти участь

“Ще майже 13 тисяч українців подали заяви на отримання житлових сертифікатів за повністю знищене житло загальною сумою на 10,1 млрд грн. І вже 2402 заявники успішно реалізували житлові сертифікати, придбавши нове житло замість знищеного. Найчастіше за все — купують в Київській області та місті Київ, також користується попитом нерухомість в Харківській, Миколаївській та Чернігівській областях. Сумарна вартість придбаного житла майже 5 млрд грн.”, – повідомили у Міністерстві

Найбільше заявок надійшло з:

  • Харківщини
  • Донеччини
  • Київщини
    Миколаївщини

Нагадаємо, стало відомо, кому продовжать виплати допомоги від ООН.

Фото: Міністерство відновлення

Читати далі

Суспільство

В австралійському Мельбурні проходить виставка українського мистецтва та ремесел

Опубліковано

В Українському музеї Австралії в Мельбурні відкрили виставку українського мистецтва та ремесел «Treasures» («Скарби»), яка демонструє тисячолітні традиції, культуру та творче самовираження.

Про це у Facebook повідомив Союз українських організацій в Австралії / СУОА (Australian Federation of Ukrainian Organisations / AUFO).

Читайте також: Мій голос відбудовує: на Євробаченні 2024 оголосили збір на відбудову гімназії, деталі

На виставці серед інших безцінних артефактів представлені витончена різьба по дереву, релігійні ікони та старовинні слов’янські тексти, барвисті писанки та косівська кераміка з Карпат, яка внесена до списку спадщини ЮНЕСКО.

Директор Українського музею в Австралії Маруся Яроцька зазначила, що виставка важлива і як культурна подія, і як спосіб продемонструвати стійкість України перед обличчям розв’язаної Росією війни.

«Нам в Австралії пощастило, що ми можемо зберегти частину нашої культурної спадщини і що люди можуть прийти подивитися на мистецтво та відчути мистецьку ДНК України», – сказала вона.

Виставку відкрито до березня 2025 року, її можна відвідати щонеділі з 10:00 до 13:00 за адресою: 35 Canning Street, North Melbourne, другий поверх церковної зали (позаду Української католицької церкви Святих Петра і Павла).

Нагадаємо, відомий український поет написав книжку для малят у «співавторстві» з трирічною донькою.

Фото: Союз українських організацій в Австралії

Читати далі