Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

ТОП-16 підприємців, на яких варто підписатися в соцмережах

Опубліковано

Підтримай ШоТам

Ми зібрали підбірку успішних українських бізнесменів, які надихають та вдосконалюють своїх підписників. Ці підприємці пишуть про бізнес, розвиток, креативні ідеї, а головне — відверто розповідають про свої факапи та невдачі. 

Олег Гороховський

Олег Гороховський

Пройшов багатощаблеву кар’єру в “ПриватБанку”, а після його націоналізації став співзасновником мобільного банку monobank. На його сторінці можна знайти інформацію про нові можливості в monobank, деталі роботи з клієнтами та готові кейси щодо вирішення проблем, з якими стикаються. 

Що ще? Новини про бізнес можна почитати в Олега на Telegram-каналі та в Instagram

Навіщо підписуватись? Щоб дізнатися з перших уст новини зі сфери інновацій, технологій, банківської справи та українського підприємництва загалом. 

Дмитро Дубілет

Бізнес та кейси: 16 бізнесменів, на яких варто підписатися. Дмитро Дубілет

Другий співзасновник мобільного банку monobank та колишній міністр Кабміну. Відомий, як один з найбільш амбітних молодих підприємців країни. Займався розвитком порталу держпослуг, що має на меті боротьбу із корупцією iGov. Тому в його блогах можна зустріти пости про державні реформи. Не менше уваги приділяє темі бізнесу. 

Що ще? Активно дописує про актуальне в своєму Instagram та Telegram.

Навіщо підписуватись? Щоб першим дізнаватись про реформи та цікаві спостереження автора в сфері держсектору, новини в банківській сфері та цікаві ініціативи. 

Лєра Бородіна

Лєра Бородіна

Засновниця мережі салонів краси G.bar, шоу-руму та оренди суконь Ohmylook!, магазинів подарунків Lavla та корейських брендів SO DODO. На сторінці в Fаcebook розповідає про власну справу та зміни, яких її бізнес зазнає через кризу. 

Що ще? Підприємиця більш активна в Instagram. В сторіз та постах Лєра ділиться новинами з особистого життя та розповідає про свою сім’ю.

Навіщо підписуватись? Щоб дізнаватися інсайди бізнесу в дівочій ніші ринку.

Дмитро та Олена Борисови

Бізнес та кейси: 16 бізнесменів, на яких варто підписатися. Дмитро та Олена Борисови

Дмитро — ресторатор та засновник сім’ї ресторанів, куди входять близько 50 закладів по Україні та навіть один з них — за її межами. 

Що ще? Ще більше новин про заклади Дмитра можна дізнатись на його Telegram-каналі.

Олена — генеральна керуюча та керуюча партнерка сім’ї ресторанів Діми Борисова, а також дружина ресторатора. Підприємиця впевнена, що в бізнесі немає статі, про що й пише на своїй сторінці в Facebook. Відверто ділиться історіями про їхню велику сім’ю, виховання дітей та ресторанний бізнес.

Навіщо підписуватись на подружжя? Щоб дізнатись про новини ресторанного бізнесу, перейняти смачні рецепти, цікаві традиції та сімейні правила. 

Читайте також: Кур’єри в ТОПі, перукарі й фінансисти — будуть. Як пандемія вже змінила ринок праці та чого чекати далі

Артем Бородатюк

Артем Бородатюк

Засновник агентства інтернет-маркетингу Netpeak Group, яке у 2012 році посіло перше місце серед медіа-агентств і друге — серед digital-агентств в рейтингу всеукраїнської рекламної коаліції. До однойменної компанії також входять платформа Serpstat та інші вісім компаній. Пише про бізнес, економіку та правила управління великою компанією. Пікантності постам додає його вміння влучно пожартувати. 

Що ще? На каналі в Telegram пише про українські реалії та економіку, публікує інтерв’ю своїх друзів з українського бізнесу.

Навіщо підписуватись? Щоб бути в курсі економічних новин, почитати готові бізнес-кейси та рішення, або ж просто посміятись. 

Павло Вржещ

Павло Вржещ

Співвласник і креативний директор відомого українського рекламного агентства Banda Agency. Найвідоміша робота агентства — бренд Євробачення-2017 “Celebrate Diversity”, над яким вони працювали спільно з Republique. У своїх постах пише про маркетинг, креативи та роботу команди.

Що ще? Нещодавно Павло створив свій Telegram-канал. Переважно викладає роботи, які його надихають та ділиться своїми інсайтами.

Навіщо підписуватись? Щоб розуміти, як працює креативне агентство та першим дізнаватись про новий вірусний контент. 

Андрій Федорів та Ярослава Гресь

Андрій Федорів та Ярослава Гресь

Андрій — засновник маркетингового агентства Fedoriv Agency. Один з найвідоміших українських маркетологів та спікерів. Пише про бізнес та життя. Також на його сторінці можна знайти репости на статті про успіх та невдачі підприємця. 

Що ще? На власному YouTubе-каналі спілкується з відомими бізнесменами. 

Ярослава — громадська діячка, журналістка та дружина Андрія. Входить у ТОП-100 блогерів України, а також у 2018 році потрапила у рейтинг “100 найвпливовіших жінок України” за версією журналу “Фокус”. Більш відома, як співзасновниця піар-агенції Gres Todorchuk PR. На своїй сторінці в Facebook пише про хороше: благодійність, історії з власного життя, бізнесу та соціальні проєкти.

Навіщо підписуватись на подружжя? Щоб бути в курсі новин про бізнес та маркетинг. 

Олександр Тодорчук

Олександр Тодорчук

Громадський діяч та підприємець. Засновник гуманістичного руху UAnimals, що бореться за права тварин. Разом з сестрою Ярославою Гресь заснував агенцію Gres Todorchuk PR. Пише про добро, благодійність, взаємодопомогу та новини зі світу тварин й екології. 

Навіщо підписуватись? Щоб остаточно повірити в силу добра та небайдужості, а також отримати можливість долучитись до соціально важливих проєктів.

Читайте також: Не ігнорувати нову реальність. Експерти про те, як бізнесу комунікувати в кризу

Юрій Гладкий

Бізнес та кейси: 16 бізнесменів, на яких варто підписатися. Юрій Гладкий

Співзасновник і генеральний директор креативного digital-агентства GRAPE. Компанія відома своєю співпрацею з Silpo та Shwarzkopf, а також створенням бренд-героя для monobank. Саме в GRAPE вигадали того самого QR-кота. Пише про маркетинг, бізнес та управління. Зараз веде хроніки карантину. 

Навіщо підписуватись? Щоб отримати цінні прогнози, що стосуються маркетингу, креативів та загалом бізнесу.

Алекс Купер

Алекс Купер

Ресторатор з Одеси. Відомий завдяки новому для України гастрономічного формату “Міський ринок їжі” в Одесі, а також Kyiv Food Market, бари “Молодість” в Одесі та Києві. Пише про роботу над своїми проєктами та психологію керівника. 

Навіщо підписуватись? Щоб дізнатись про цікаві підходи в управлінні ресторанами та методи управління бізнесом загалом.

Василь Хмельницький

Василь Хмельницький

Один з найбільш досвідчених українських підприємців — в бізнесі вже декілька десятків років. Заснував холдингову компанію UFuture та створив інноваційні парки UNIT.City в Києві та Харкові. Підтримує українське виробництво та інвестує в галузі майбутнього: відновлювану енергетику, електромобілі, біо- і агротехнології, освіту та IT. На своїй сторінці дає практичні поради для розвитку молодих підприємців. 

Навіщо підписатись? Заради розумних думок і порад досвідченого підприємця. 

Олександр Колб

Олександр Колб

Директор маркетингового агентства Promodo. Пише про життя і бізнес, ділиться багаторічним досвідом та розповідає про роботу власного бізнесу.

Що ще? Також у нього є YouTube-канал, де він бере інтерв’ю у відомих українських підприємців.

Навіщо підписуватись? Щоб отримати готові кейси щодо управління командою та бізнесом. 

Ксенія Проконова

Бізнес та кейси: 16 бізнесменів, на яких варто підписатися. Ксенія Проконова

Адвокатеса, керуючий партнер білоруської компанії SBH Law Offices в Україні. На сторінці в Facebook пише про роботу і життя, а також анонсує вебінари і лекції, де розповідає про правовий погляд на разні життєві ситуації. В тому числі й ті, що стосуються бізнесу та роботи з клієнтами.

Навіщо підписуватись? Щоб знати про тонкощі права в різних сферах життя.

Любомир Остапів

Бізнес та кейси: 16 бізнесменів, на яких варто підписатися. Любомир Остапів

Фінансист, автор проєкту “Сімейний бюджет” і засновник сервісу iPlan. А також Любомир радник з питань сімейних та управлінських фінансів. Пише про економіку та інвестиції, дає свої поради і прогнози, а також рекомендації з питань фінансової грамотності.

Навіщо підписуватись? Щоб знати останні новини щодо інвестицій або ж просто зрозуміти, як ефективно розпоряджатися власними фінансами.

Підтримай ШоТам

Суспільство

Словенія надасть Україні 5,5 млн грн на зйомки містичного трилера

Опубліковано

Підтримай ШоТам

Містичний трилер Даші Трегубової «Її б звали Марта» підтримав Словенський урядовий центр кіно та приватної кінокомпанії Viba Film.

Про це повідомили у пресслужбі Держкіно.

Загальна сума підтримки з боку словенських партнерів становить близько 5,5 млн гривень. Стрічка стане першим фільмом, створеним у копродукції України та Словенії.

Сюжет картини

Містичний трилер «Її б звали Марта» розповідає історію українця, який повертається додому разом із родиною після довготривалої роботи за кордоном. Сім’ю зобов’язують пройти обсервацію у військовому санаторії через епідемію COVID-19. У перший же день поселення дружина безвісти зникає. Чоловік починає пошуки, однак всі, хто відбуває самоізоляцію разом із ним, стверджують, що до санаторію він приїхав один.

Автори фільму

Кінопроєкт став одним із переможців 14-го конкурсного відбору Держкіно. Виробництвом фільму займається українська кінокомпанія JOYFILMS, продюсери – Олександр Омельянов, Артем Колюбаєв, Максим Лещанка. Міноритарним співвиробником виступила словенська компанія A Atlanta Film. Зараз проєкт перебуває на етапі препродакшну. Продюсер фільму Олександр Омельянов.

Читайте також«Нам просто хотілося жити». Як благодійна організація «100% життя» вже 20 років рятує ВІЛ-позитивних українців

Ідея стрічки належить Даші Трегубовій. В її творчому доробку – акторські роботи 70 фільмів і серіалів. Ще 10 кінопроєктів вона створила як креативна продюсерка.

Упродовж шести місяців йшла робота над сценарієм, який за участі Даші Трегубової написав український письменник Симор Гласенко. Початок знімального процесу запланований на березень 2022 року.

Нагадаємо, український фільм-претендент на Оскар вийшов на Takflix.

Як ми повідомляли раніше, український мінісеріал Надії Парфан «Заново» про безпритульного вийшов онлайн.

Фото: usfa.gov.ua.

Підтримай ШоТам

Читати далі

Суспільство

У США випробовують український танк Т-84

Опубліковано

Підтримай ШоТам

У Сполучених Штатах Америки на одному з полігонів випробовують український основний бойовий танк Т-84.

Про це пише Мілітарний.

Зазначається, що з огляду на опубліковані світлини перевірялася помітність танка Т-84 у тепловізійний приціл в різних умовах експуатації.

Бойова машина була зафіксована на знімках у кількох ракурсах. У лютому 2021 року, стало відомо, що армія США направила основний бойовий танк Т-84 українського виробництва на полігон Юма, головний випробувальний центр армії.

Читайте також«Військові теж бояться стоматологів». Як лікар з Одещини Анатолій Стодола рятує зуби українських бійців на передовій

Раніше опублікували фотографію танка Т-84, також відомого як модернізована версія Т-80УД, на полігоні Юма в Аризоні.

Український танк «Дрозд» був помічений на майданчику YPG Threat Systems & Target Simulation. Машини використовуються для навчання американських військ і випробувань нових типів зброї.

Про танк

Перший дослідний зразок Т-84 був випущений в 1994 році, і в тому ж році було вирішено побудувати ще кілька машин. Після успішного завершення великої програми випробувань в кінці 1990-х років танк Т-84 поступив на озброєння української армії в 1999 році.

«Дрозд» є першим радянським серійним комплексом активного захисту, створеним в період з 1977 по 1982 років. Ця система була розроблена для захисту від протитанкових керованих ракет і протитанкових гранат. Комплекс використовує радарні датчики міліметрового діапазону на кожній стороні башти танку для виявлення снарядів які наближаються. Він забезпечує максимальне перекриття і захист передньої 60-градусної частини башти.

Нагадаємо, модернізовані українські БТР-4 вперше залучають до міжнародних навчань Combined Resolve.

Фото: mil.in.ua.

Підтримай ШоТам

Читати далі

Суспільство

Українська компанія Expolight здобула 5 премій на конкурсі світлового дизайну у Лос-Анджелесі

Опубліковано

Підтримай ШоТам

Українська компанія Expolight стала переможницею всесвітнього конкурсу світлового дизайну LIT Lighting Design Awards 2021 одразу у п’яти номінаціях.

Про це повідомив СЕО компанії Микола Кабулка у фейсбуці.

«Ура! Ми встановили новий рекорд. Український архітектурний світловий дизайн знову звучить на весь світ. Одразу 5 нагород», – написав керівник компанії.

Зазначається, що Всесвітня премія LIT Lighting Design Awards зі штаб-квартирою в Лос-Анджелесі була заснована для визнання зусиль талановитих архітектурно-світлових дизайнерів з усього світу.

Читайте також«Нам просто хотілося жити». Як благодійна організація «100% життя» вже 20 років рятує ВІЛ-позитивних українців

Професійна світова спільнота високо оцінила українські проекти-переможці у таких категоріях:

  • Winners in Hotel and Restaurants Lighting: Budha Bar New York City.

Зазначається, що Buddha-Bar New York на Манхеттені став неймовірним глобальним досвідом для команди.

  • Winners in Heritage Lighting: Синагога в Бабиному Яру

Синагога в Бабиному Яру – найемоційніший проект. Над проектом синагоги в Babyn Yar Holocaust Memorial Center команда працювала з міжнародними фахівцями з країн Європи та Америки. Унікальну синагогу спроектував архітектор Мануель Герц.

  • Winners in Light Art Project: Труби Dnipro Light Flower

Dnipro Light Flowers – проект, яким команда давно загорілася і мріяла майже 5 років. Він не лише втілився, але й виявився оцінений на такому високому рівні.

  • Winners in Exterior Architectural Illumination: БЦ MADISON.

В основі архітектурної концепції БЦ MADISON лежить поєднання елемента фасаду історичної спадщини міста Дніпро та сучасного скляного дизайну.

  • ЖК Saga City Space

Фасад Saga City Space – знаменита будівля на Подолі у Києві. Його біле цегляне мереживне полотно – це зразок того, як сучасний фасад може не тільки наслідувати історичну забудову, але й витримуючи формати та пропорції, поєднувати будівельні елементи минулого з новими технологіями, які перетворюють звичну цеглу на ажурне світлове мереживо.

Читайте такожЗ кавою, лавандою та вином. Вісім крутих українських виробників крафтового сиру


Також спеціальні нагороди журі отримали такі об’єкти української компанії:

  • Хортиця: Трансформація крізь історію.
  • Казино First.
  • MAD bar’s house.
  • Kim Kimchi.

«Це чергове визнання українського світлового дизайну у світі, і ми дуже горді робити свій внесок у зміцнення глобального образу України як країни креативу та інновацій!», – написав Микола Кабулка.

Нагадаємо, проєкт оздоблення бульвару у Дніпрі переміг у Всесвітньому конкурсі світлового дизайну.

Фото: facebook.com/NikolayKabluka.

Підтримай ШоТам

Читати далі