Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

ТОП-16 підприємців, на яких варто підписатися в соцмережах

Опубліковано

Ми зібрали підбірку успішних українських бізнесменів, які надихають та вдосконалюють своїх підписників. Ці підприємці пишуть про бізнес, розвиток, креативні ідеї, а головне — відверто розповідають про свої факапи та невдачі. 

Олег Гороховський

Олег Гороховський

Пройшов багатощаблеву кар’єру в “ПриватБанку”, а після його націоналізації став співзасновником мобільного банку monobank. На його сторінці можна знайти інформацію про нові можливості в monobank, деталі роботи з клієнтами та готові кейси щодо вирішення проблем, з якими стикаються. 

Що ще? Новини про бізнес можна почитати в Олега на Telegram-каналі та в Instagram

 

Навіщо підписуватись? Щоб дізнатися з перших уст новини зі сфери інновацій, технологій, банківської справи та українського підприємництва загалом. 

Дмитро Дубілет

Бізнес та кейси: 16 бізнесменів, на яких варто підписатися. Дмитро Дубілет

Другий співзасновник мобільного банку monobank та колишній міністр Кабміну. Відомий, як один з найбільш амбітних молодих підприємців країни. Займався розвитком порталу держпослуг, що має на меті боротьбу із корупцією iGov. Тому в його блогах можна зустріти пости про державні реформи. Не менше уваги приділяє темі бізнесу. 

Що ще? Активно дописує про актуальне в своєму Instagram та Telegram.

Навіщо підписуватись? Щоб першим дізнаватись про реформи та цікаві спостереження автора в сфері держсектору, новини в банківській сфері та цікаві ініціативи. 

Лєра Бородіна

Лєра Бородіна

Засновниця мережі салонів краси G.bar, шоу-руму та оренди суконь Ohmylook!, магазинів подарунків Lavla та корейських брендів SO DODO. На сторінці в Fаcebook розповідає про власну справу та зміни, яких її бізнес зазнає через кризу. 

Що ще? Підприємиця більш активна в Instagram. В сторіз та постах Лєра ділиться новинами з особистого життя та розповідає про свою сім’ю.

Навіщо підписуватись? Щоб дізнаватися інсайди бізнесу в дівочій ніші ринку.

Дмитро та Олена Борисови

Бізнес та кейси: 16 бізнесменів, на яких варто підписатися. Дмитро та Олена Борисови

Дмитро — ресторатор та засновник сім’ї ресторанів, куди входять близько 50 закладів по Україні та навіть один з них — за її межами. 

Що ще? Ще більше новин про заклади Дмитра можна дізнатись на його Telegram-каналі.

Олена — генеральна керуюча та керуюча партнерка сім’ї ресторанів Діми Борисова, а також дружина ресторатора. Підприємиця впевнена, що в бізнесі немає статі, про що й пише на своїй сторінці в Facebook. Відверто ділиться історіями про їхню велику сім’ю, виховання дітей та ресторанний бізнес.

Навіщо підписуватись на подружжя? Щоб дізнатись про новини ресторанного бізнесу, перейняти смачні рецепти, цікаві традиції та сімейні правила. 

Читайте також: Кур’єри в ТОПі, перукарі й фінансисти — будуть. Як пандемія вже змінила ринок праці та чого чекати далі

Артем Бородатюк

Артем Бородатюк

Засновник агентства інтернет-маркетингу Netpeak Group, яке у 2012 році посіло перше місце серед медіа-агентств і друге — серед digital-агентств в рейтингу всеукраїнської рекламної коаліції. До однойменної компанії також входять платформа Serpstat та інші вісім компаній. Пише про бізнес, економіку та правила управління великою компанією. Пікантності постам додає його вміння влучно пожартувати. 

Що ще? На каналі в Telegram пише про українські реалії та економіку, публікує інтерв’ю своїх друзів з українського бізнесу.

Навіщо підписуватись? Щоб бути в курсі економічних новин, почитати готові бізнес-кейси та рішення, або ж просто посміятись. 

Павло Вржещ

Павло Вржещ

Співвласник і креативний директор відомого українського рекламного агентства Banda Agency. Найвідоміша робота агентства — бренд Євробачення-2017 “Celebrate Diversity”, над яким вони працювали спільно з Republique. У своїх постах пише про маркетинг, креативи та роботу команди.

Що ще? Нещодавно Павло створив свій Telegram-канал. Переважно викладає роботи, які його надихають та ділиться своїми інсайтами.

Навіщо підписуватись? Щоб розуміти, як працює креативне агентство та першим дізнаватись про новий вірусний контент. 

Андрій Федорів та Ярослава Гресь

Андрій Федорів та Ярослава Гресь

Андрій — засновник маркетингового агентства Fedoriv Agency. Один з найвідоміших українських маркетологів та спікерів. Пише про бізнес та життя. Також на його сторінці можна знайти репости на статті про успіх та невдачі підприємця. 

Що ще? На власному YouTubе-каналі спілкується з відомими бізнесменами. 

Ярослава — громадська діячка, журналістка та дружина Андрія. Входить у ТОП-100 блогерів України, а також у 2018 році потрапила у рейтинг “100 найвпливовіших жінок України” за версією журналу “Фокус”. Більш відома, як співзасновниця піар-агенції Gres Todorchuk PR. На своїй сторінці в Facebook пише про хороше: благодійність, історії з власного життя, бізнесу та соціальні проєкти.

Навіщо підписуватись на подружжя? Щоб бути в курсі новин про бізнес та маркетинг. 

Олександр Тодорчук

Олександр Тодорчук

Громадський діяч та підприємець. Засновник гуманістичного руху UAnimals, що бореться за права тварин. Разом з сестрою Ярославою Гресь заснував агенцію Gres Todorchuk PR. Пише про добро, благодійність, взаємодопомогу та новини зі світу тварин й екології. 

Навіщо підписуватись? Щоб остаточно повірити в силу добра та небайдужості, а також отримати можливість долучитись до соціально важливих проєктів.

Читайте також: Не ігнорувати нову реальність. Експерти про те, як бізнесу комунікувати в кризу

Юрій Гладкий

Бізнес та кейси: 16 бізнесменів, на яких варто підписатися. Юрій Гладкий

Співзасновник і генеральний директор креативного digital-агентства GRAPE. Компанія відома своєю співпрацею з Silpo та Shwarzkopf, а також створенням бренд-героя для monobank. Саме в GRAPE вигадали того самого QR-кота. Пише про маркетинг, бізнес та управління. Зараз веде хроніки карантину. 

Навіщо підписуватись? Щоб отримати цінні прогнози, що стосуються маркетингу, креативів та загалом бізнесу.

Алекс Купер

Алекс Купер

Ресторатор з Одеси. Відомий завдяки новому для України гастрономічного формату “Міський ринок їжі” в Одесі, а також Kyiv Food Market, бари “Молодість” в Одесі та Києві. Пише про роботу над своїми проєктами та психологію керівника. 

Навіщо підписуватись? Щоб дізнатись про цікаві підходи в управлінні ресторанами та методи управління бізнесом загалом.

Василь Хмельницький

Василь Хмельницький

Один з найбільш досвідчених українських підприємців — в бізнесі вже декілька десятків років. Заснував холдингову компанію UFuture та створив інноваційні парки UNIT.City в Києві та Харкові. Підтримує українське виробництво та інвестує в галузі майбутнього: відновлювану енергетику, електромобілі, біо- і агротехнології, освіту та IT. На своїй сторінці дає практичні поради для розвитку молодих підприємців. 

Навіщо підписатись? Заради розумних думок і порад досвідченого підприємця. 

Олександр Колб

Олександр Колб

Директор маркетингового агентства Promodo. Пише про життя і бізнес, ділиться багаторічним досвідом та розповідає про роботу власного бізнесу.

Що ще? Також у нього є YouTube-канал, де він бере інтерв’ю у відомих українських підприємців.

Навіщо підписуватись? Щоб отримати готові кейси щодо управління командою та бізнесом. 

Ксенія Проконова

Бізнес та кейси: 16 бізнесменів, на яких варто підписатися. Ксенія Проконова

Адвокатеса, керуючий партнер білоруської компанії SBH Law Offices в Україні. На сторінці в Facebook пише про роботу і життя, а також анонсує вебінари і лекції, де розповідає про правовий погляд на разні життєві ситуації. В тому числі й ті, що стосуються бізнесу та роботи з клієнтами.

Навіщо підписуватись? Щоб знати про тонкощі права в різних сферах життя.

Любомир Остапів

Бізнес та кейси: 16 бізнесменів, на яких варто підписатися. Любомир Остапів

Фінансист, автор проєкту “Сімейний бюджет” і засновник сервісу iPlan. А також Любомир радник з питань сімейних та управлінських фінансів. Пише про економіку та інвестиції, дає свої поради і прогнози, а також рекомендації з питань фінансової грамотності.

Навіщо підписуватись? Щоб знати останні новини щодо інвестицій або ж просто зрозуміти, як ефективно розпоряджатися власними фінансами.

Суспільство

Українські майстри реставрують карету львівських архієпископів 18-го ст. (ФОТО)

Опубліковано

У Музеї етнографії та художнього промислу Інституту народознавства НАН України, що проспекті Свободи, 15, реставрують карету львівських архієпископів XVIII ст.

Про це пише tvoemisto.tv.

Із 1951 року карета львівських архієпископів була у фойє будівлі колишньої Галицької ощадної каси – нової домівки Музею етнографії та художнього промислу.

 

Карету міському промисловому музеєві (1874 – 1939 рр.) подарував відомий колекціонер, меценат, природознавець, засновник Природознавчого музею у Львові, галицький політичний діяч Володимир Дідушицький (1825 – 1899 рр).

Тіло карети, чи як ще його називають – «люлька», декороване вишуканою різьбою, золоченням та розписами. Проте усе це неймовірне оздоблення за 300 років неначе вкрив темний фільтр, зробивши його невидимим.

Читайте такожКиївська майстриня виготовляє ексклюзивні квіткові інсталяції з полімерної глини (ВІДЕО)

70 років вона стояла у фойє музею. У жовтні 2020 року для цієї пам’ятки, вага якої становить 1,5 тонни, визначили нове місце – центр постійної експозиції зали бароко.

У музеї тепер працюють над тим, щоб повернути карету до первісного автентичного вигляду. Реставрацію виконують Ірина Резніченко та Дмитро Рижий, які повертали до експозиційного життя фігурку мавра (XVIII ст., Венеція), скриню XVIII ст., свічник фабрики Івана Левинського поч. ХХ ст.

Читайте такожЯк українська мисткиня Ольга Кульчицька підкорила світ своїм талантом (ВІДЕО)

Нагадаємо, в Одеському художньому музеї відновили пошкоджену картину «Христос і грішниця».

Як ми повідомяли раніше, у Сінгапурі відкрилась онлайн-виставка українського митця Романа Мініна.

Усі фото: tvoemisto.tv.

Читати далі

Суспільство

У Вінниці добудовують новий корпус лікарні швидкої меддопомоги (ФОТО)

Опубліковано

У Вінниці завершується будівництво нового корпусу міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги.

Про це повідомили у пресслужбі міської ради.

За інформацією, корпус поступово оснащують обладнанням, а також чекають постачання решти медтехніки та меблів.

 

Вінницька міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги є центральним стаціонарним підрозділом в системі екстреної медичної допомоги Вінницького регіону. Вона виконує функцію багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування другого рівня та є опорним закладом Вінницького госпітального округу.

У жовтні 2017 року розпочали будівництво нового корпусу лікарні. У триповерховому приміщенні мають розміститися:

  • відділення екстреної медичної допомоги з необхідними зонами,
  • сучасна реанімація на 18 місць,
  • ургентний операційний блок,
  • приймально-діагностичне відділення.

На нульовому поверсі передбачене центральне стерилізаційне відділення та пральня. Наразі будівельні роботи вже виконані на 97%.

У будівництво нового корпусу вже інвестували 116,3 млн грн, з них майже 80 млн грн – з бюджету територіальної громади, решта – внесок держбюджету.

Читайте також«З собакою він вперше усміхнувся». Кейс про незвичайну терапію для пенсіонерів

Щодо медичного обладнання, то його вже придбали на суму 105 млн грн – як за рахунок коштів міського, так і державного бюджетів.

Закупили операційні столи, лапароскопічні стійки, мийно-дезінфекційні машини, апарати ШВЛ, системи моніторингу стану пацієнта,  наркозно-дихальні апарати тощо. Також – цифрову рентгенографічну систему, автоматичний гематологічний аналізатор, ультразвукове діагностичне обладнання, комплект устаткування  для центрального стерилізаційного відділення.

Читайте такожМальовничі Карпати та край козацької слави: кращі трейли цього літа для любителів побігати

Наразі очікують постачання системи обробки медичних зображень. Також оголошені торги на придбання медичних, технологічних меблів та устаткування для пральні за рахунок коштів бюджету ВМТГ. Це обладнання має надійти  у жовтні цього року.

Нагадаємо, благодійники подарували Львівській лікарні очисну систему води.

Як ми повідомляли раніше, Нафтогаз передав військовому госпіталю у Житомирі медустаткування на 450 тис. грн.

Усі фото: vmr.gov.ua.

Читати далі

Суспільство

На Одещині стартував проєкт «Кіно під зорями» з мобільними кінотеатрами

Опубліковано

На Одещині до 30-ї річниці Незалежності України почався проєкт «Кіно під зорями» тобто мобільний кінотеатр просто неба.

Про це пише Культурометр.

Громадам на Одещині покажуть сімейну анімацію «Викрадена принцеса» і пригодницький екшн «Безславні Кріпаки».

 

«Доступне українське кіно в громадах – це важлива складова єднання міжетнічних спільнот нашого багатонаціонального краю, а також важливий елемент культурного розвитку суспільства і самодостатній вид дозвілля жителів на тлі відсутності кінотеатрів в області», – розповів керівник ГО «Культпросвіт» Євген Дворський.

Читайте також«Забрав у дітей котлети й дав нагетси». Як Євген Клопотенко замінює радянське меню у школах

За задумом авторів, мобільний кінотеатр просто неба повинен забезпечити просування і популяризацію українського кіно в громадах.

«Кіно для кожного – саме такий основний посил нашої ініціативи», – йдеться у повідомленні.

Першими приймає Кінотур Великобуялицька громада. Проєкт триватиме до 5 вересня. Формат показів: 2 сеанси щовечора о 20:30 і 22:30.

Читайте такожВирватись з міста: 9 унікальних місць для відпочинку на Київщині, про які ви не чули

ГО «Культпросвіт» сприяє доступу населення до зразків кіномистецтва шляхом організації та проведення легальних кінопоказів, особливо на територіях, де відсутні кінотеатри, а кінообслуговування жителів не здійснюється вже багато років.

Нагадаємо, у Львові запрацює кіношкола для дітей.

Як ми повідомляли раніше, з 15 липня вийшов у прокат документальний фільм-подорож «Зарваниця».

Головне фото: culturemeter.od.ua.

Читати далі