Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

Унікальні прикраси від українських майстрів, не дорожчі за 200 гривень

Опубліковано

Можна мріяти про найвідоміші у світі платинові сережки Harry Winston з діамантами чи смарагдове намисто Haute Joaillerie. Але за магію цих каменів вам доведеться заплатити три мільйони доларів. 

Звідки взяти зайві три мільйони доларів, ми не в курсі. Але знаємо, де можна купити красиві прикраси, не дорожчі за 200 гривень. Окиньте поглядом стімпанк-кулони з халцедоном, мідні пекторалі з лазуритами та аметистові браслети з нашої підбірки. А потім скажіть: чи треба переплачувати за іноземний бренд, якщо є не менш якісні прикраси від українських майстрів?

Прикраси під кіберпанк

На сторінці Романа Шкорупа зможете знайти неймовірні сталеві каблучки з гравіюванням, підвіски у вигляді прибульця із зеленим халцедоном замість обличчя. 

Окремої уваги варті назви його прикрас: “Хобочєл”, “Мишкіна мати” та “Мишкіна бабуся” (до слова, сам Мишонок теж є в колекції).

Під кожним його витвором написано: “Авторська робота в стилі кіберпанк.

Читайте також: Вироби з дерева. Як у Woodstuff створюють екологічний посуд

Виконана в єдиному екземплярі. Повторів не буде”. 

Найдешевше на його сторінці коштує посріблена каблучка “Бультер’єр” – 150 гривень, а найдорожче — підвіска “Мишкіна бабуся”, за яку автор просить 520 гривень.

“Кам’яні” каблучки

Прикраси від Stone Ring — це футуристичного вигляду каблучки та кольє, які коштують від 120 гривень. Для їх виготовлення майстер використовує сталь, ювелірну смолу та акрил. Якимось чином вироби мають вигляд цілком кам’яних, хоча зроблені з синтетичних матеріалів.

Вартість прикрас стартує від 120 гривень — за ці гроші ви отримаєте космічного вигляду кільце з ювелірної смоли. А найдорожчий на сторінці майстра набір з кулона на шкіряному шнурку та каблучки. Вони виготовлені зі сталі, ювелірної смоли та акрилового каменю і коштують 730 гривень. 

Браслети з натурального каміння

Якщо акрил та ювелірна смола — то не ваше, і хочеться чогось натурального, то маємо для вас bracelet_s_bead – браслети з напівдорогоцінного каміння та мінералів. Аквамаринові, аметистові, з рожевим кварцом — це все роботи львівської студентки Іри Кулик. 

Колір прикрас на зап’ястя варіюється від насичено-синього (браслети з апатиту та аквамарину) до криваво-червоного (гранатові браслети).

Серед середніх за ціною браслетів — браслет з лепідоліту за 190 грн, а найдорожчий у колекції майстрині — браслет з індійського опалу та срібла за 1200 гривень. 

Читайте також: Була завучем – стала бізнесвумен: як донецька педагогиня створює автентичні прикраси

Скіфські прикраси з мідного дроту

Здавалось би, мідному дроту місце всередині електричного кабелю. А не на шиї у вигляді справжньої пекторалі з лазуритом. Усі прикраси Сергія Кушніра з Запоріжжя — це майстерне плетіння сережок, каблучок та браслетів, в мереживо яких вплетені природні камені. 

Техніка, яку він використовує, називається WIRE WRAP ART або виготовлення аксесуарів з дроту (зазвичай, мідного, латунного, срібного тощо). 

“Майстер буквально малює дротом, розбавляючи або доповнюючи його різними акцентами. Після того як виріб закінчено, його патинують (зістарюють – авт.) та полірують, щоб виріб отримав ефект старовини”, — розповідає Кушнір про нюанси ручної роботи у себе на сторінці.

Найдешевші з його виробів — сережки за 80 гривень, найдорожча — пектораль з каменем “тигрове око” золотавого кольору. 

Бізнес на… гербарії

Квіткове «до» та «після» з лобелією. Між першою і другою світлиною майстриня Наталя зірвала і висушила квітку, а потім “з допомогою особливої магії” перетворила її на кулон.

Якщо не знаєте, з чого розпочати власний бізнес, роззирніться навкруги. Власниця @vtiha_handmade, мабуть, так і зробила. Вона старанно назбирала літо, засушила його в книгах, і тепер продає за низькими цінами. Кулон з торішнім листком чи квіткою, виготовлений з ювелірної смоли, обійдеться вам у 100 гривень, а найдорожче, що ми знайшли у майстрині на сторінці — набір з каблучки, намиста та браслету за 200 гривень. 

Намистинки для дредів та прикраси для волосся

І знову мідь, і знову техніка WIRE WRAP ART. Київський майстер Євген на crafta.ua виготовляє та ефектні браслети з вулканічної лави та міді, і мідні кулони з агатом. 

Підвіска з бірюзою — найдорожча і найкрасивіша з його робіт.

Майстер виготовив прикрасу з застосуванням холодного кування та запатинував її синьо-зеленою патиною, покривши спеціальним воском — для збереження кольору. Такий виріб існує у єдиному екземплярі і коштуватиме вам 449 гривень — зі знижкою (реальна ціна — 500 гривень). Серед найдешевших виробів — дредонамистини по 117 гривень.

Суспільство

Комедія «Мій карпатський дідусь» вже доступна на Netflix

Опубліковано

Комедійний фільм “Мій карпатський дідусь” режисера Зази Буадзе став доступним для перегляду на онлайн платформі Netflix.

Про це Державне агентство України з питань кіно повідомило у Facebook.

Фільм створений за підтримки Держкіно, у копродукції України, Італії, Молдови та Чехії.

Про що фільм

У виробництві фільму об’єднались Україна, Італія, а також Молдова і Чехія. Головні ролі отримали український актор Богдан Бенюк та молода італійська зірка – актор Сімоне Коста.

За сюжетом, Мікеле живе життям звичайного підлітка в сонячній Італії. Одного дня все перевертається з ніг на голову, і він змушений вирушати у далеку подорож до маленького села в Карпатах, де, як виявилось, у нього є дідусь.

Читайте також: Фільм Алана Бадоєва “Довга доба” зʼявився на Netflix

Перше знайомство відразу пішло не за планом, адже дід виявися тим ще буркотливим стариганем, який не знає жодного слова ані англійською, ані італійською. Онук планує якнайшвидше повернутись додому, але, схоже, він тут застряг… 

Стосунки діда й онука перетворюється на битву двох поколінь, але врешті-решт вони обидва дізнаються про велике значення сім’ї та компромісу.

Нагадаємо, у виші Києва відкриють школу для підготовки ШІ-спеціалістів.

Фото: Держкіно

Читати далі

Суспільство

Дія повертає кошти за купівлю облігації “Нова Каховка

Опубліковано

Дія повертає кошти за купівлю облігації “Нова Каховка”. Усі, хто купували облігацію отримають вкладені кошти назад та прибуток на картку “єПідтримка”.

Про це повідомляє Дія.

У дії радять реінвестувати кошти у нові облігації. Наразі доступні:

  • Бахчисарай
  • Керч
  • Джанкой
  • Євпаторія
  • Макіївка
  • Сімферополь
  • Асканія Нова
  • Ялта
  • Залізний Порт

Читайте також: Дія поповнює свою команду: які вакансії пропонують

“Наприклад, якщо ви зараз придбаєте 10 облігацій Бахчисарай у Дії, то на момент виплати отримаєте на картку єПідтримка суму вкладу та 2 895 грн прибутку”, – пояснили у Дії.

Послуга реалізована Мінцифрою спільно з Міністерством фінансів України, Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку й Національним банком України.

Нагадаємо, українці за сім днів у застосунку “Дія” купили облігацій на 144 мільйони гривень.

Фото: Дія

Читати далі

Суспільство

Документальний фільм «Да Вінчі» у травні покажуть в Івано-Франківську та Львові

Опубліковано

У травні покази документального фільму «Да Вінчі», присвяченого пам’яті Героя України Дмитра Коцюбайла, командира батальйону «Вовки Да Вінчі», відбудуться в Івано-Франківську та Львові.

Про це повідомив в ефірі Українського радіо продюсер стрічки Назар Борушок.

«Найближчі покази в Україні відбудуться 14 травня в Івано-Франківську та 15 травня у Львові. В нас актуальна інформація з’являється по ходу, тому що пишуть люди, які хочуть організовувати це в тих чи інших містах чи країнах. І по факту ми вже додаємо актуальну інформацію на нашу сторінку у Фейсбуці», – зазначив він.

Потім, за словами продюсера, буде показ в Угорщині, далі – у 5 містах Великої Британії, зокрема у Лондоні та Манчестері. Вже відбувся показ у Клівленді та Детройті (США).

Читайте також: 52 ветерани отримають гранти на розвиток бізнесу

«Після чого фільм вийде вже в український прокат, і кожна людина зможе в зручний для себе час відвідати показ у кінотеатрі. Частина коштів із продажу квитків буде спрямована на батальйон «Да Вінчі», – сказав Борушок.

Він нагадав, що стрічка «Да Вінчі» складається передусім з інтерв’ю людей, які його добре знали – це і родина, і його найближчі друзі, і кохана, і побратими, з якими він воював з 2014 року. Також у фільмі використані архівні матеріали.

«Коли я шукав архіви, то теж проробив дуже велику роботу, оскільки я моніторив все, що було з 2014 року. Я заходив буквально у Фейсбук, просто гортав стрічку до найпершого посту Дмитра і вишукував матеріали, які могли забутися. Потім я заходив до всіх його друзів, шукав там матеріали і таким чином знайшов кілька унікальних відео, які вже всі забули і які ми використали», – зазначив продюсер.

Крім того, за його словами, у фільмі родзинкою стали кадри, які взагалі ніхто не бачив. Це кадри з бодікамери з GoPro, яка була на шоломі у «Да Вінчі». Особливо багато цих кадрів було з моменту повномасштабного наступу.

«Тож ми склали стрічку з цих трьох частин: з архівів 2014 року, з інтерв’ю його друзів, побратимів і родичів та з архіву, який він знімав сам на GoPro», – сказав Борушок.

Нагадаємо, анонсували створення навчальної програми по розмінуванню для жінок.

Фото: Да Вінчі

Читати далі