Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

В Україні випустять монету із зображенням всюдиходу від “КрАЗ”

Опубліковано

Нацбанк відкарбував пам’ятну монету «КрАЗ-6322 «Солдат». Про це повідомляє у фейсбуці компанія AutoKrAZ.

Тираж у мільйон

Зазначається, що пам’ятну монету номіналом 10 гривень із зображенням автомобіля-всюдихода «КрАЗ-6322 «Солдат», який стоїть на озброєнні ЗСУ, відкарбовано мільйонним тиражем (у тому числі 20 тисяч — у наборі «Монети України 2019 року»).

Монету буде введено в обіг після прийняття Постанови Правління Нацбанку. Згідно з Планом випуску пам’ятних монет та сувенірної продукції, опублікованому на офіційному сайті установи, це відбудеться у жовтні-листопаді цього року.

Читайте також: АвтоКрАЗ провів успішне випробування техніки для азербайджанських партнерів

Чому ця вантажівка?

Українська вантажівка на українській монеті — це символічно, і вони, звичайно, користуватимуться попитом не лише у нумізматів, а й у прихильників КрАЗів та вітчизняної автотехніки. 

“Це стало і головним чинником при визначенні значного, мільйонного, тиражу нової монети. Технічні параметри монети: діаметр — 30 мм, метал — сплав на основі цинку, категорія якості карбування — анциркулейтед, при якій монета має рівний матовий металевий блиск без дзеркальної поверхні”, – відзначають автомобілісти.

Такої честі одна з найуспішніших та легендарних модель КрАЗа удостоєна заслужено, адже армійський бортовий автомобілі #КрАЗ — універсальний солдат, який не тільки оперативно доставляє особовий склад військових частин, підрозділів спеціального призначення і миротворчих сил, але й надійно та впевнено транспортує різне обладнання, артилерійські системи. За армійським автомобілем КрАЗ-6322 Солдат міцно закріпилася назва — всюдихід. Навіть у надскладних природно-кліматичних і дорожніх умовах він демонструє виняткові характеристики з прохідності, маневреності та швидкості.

Нагадаємо, що у жовтні минулого року вийшла пам’ятна біметалева монета «80 років Полтавській області», на аверсі якої відбито бронеавтомобіль КрАЗ-Ураган. Пам’ятні монети вважаються символом державності та багатим джерелом інформації про важливі багатовікові події, традиції, культуру, спорт і природу. НБУ започаткув власну нумізматичну програму, щоб відзначати ювілейні дати, пам’ятні події давнини і сучасності України та світу.

Суспільство

Стрічка “Назавжди-назавжди” отримала головний приз на Міжнародному кінофестивалі у Стамбулі

Опубліковано

Стрічка «Назавжди-назавжди» режисерки Анни Бурячкової отримала головний приз «Золотий тюльпан» за найкращий фільм на Міжнародному кінофестивалі у Стамбулі в межах програми International Competition.

Про це повідомляє пресслужба Державного агентства України з питань кіно.

«Назавжди-назавжди» — це історія, яка розповідає про життя підлітків у Києві 90-х років, їхні надії, сподівання та кохання у перші роки відновленої незалежності України», – йдеться в повідомленні.

Читайте також: Те, що об’єднує нас усіх: вийшов другий трейлер фільму «Тісто»

Міжнародний кінофестиваль у Стамбулі заснований в 1982 році Стамбульським фондом культури і мистецтв. Із 1984 по 1988 рік називався «Міжнародні стамбульські дні кіно».

На кінофестивалі, акредитованому Міжнародною федерацією асоціацій кінопродюсерів у 1989 році, представлені національні та міжнародні фільми. Головний приз кінофестивалю — «Золотий тюльпан».

Нагадаємо, українці можуть взяти участь у навчальній програмі з диджиталізації культурної спадщини.

Фото: Держкіно

Читати далі

Суспільство

На Фестивалі української писанки в Києві встановили світовий рекорд

Опубліковано

На фестивалі української писанки, який стартував в Києві, зафіксовано світовий рекорд з наймасовішого розпису майстрами з різних регіонів України. Під час встановлення рекорду 530 осіб протягом п’яти годин виготовили 800 писанок.

Про це повідомляє “Укрінформ”

Фестиваль української писанки, який проходить на території інноваційного парку UNIT.CITY, покликаний підтримати елемент Національного переліку нематеріальної культурної спадщини «Українська писанка: традиція і мистецтво».

Читайте також: Українці можуть взяти участь у навчальній програмі з диджиталізації культурної спадщини: як долучитися

«Рекорд – це символізм роботи людей, які зуміли зібратися в одному місці та безкоштовно поділитися своїми талантами з іншими і популяризувати серед дітей, спільноти та світу цю традицію нашої ідентичності», – зазначила Крисюк, наголосивши, що великодні традиції дуже об’єднують націю.

За словами міністра культури та інформаційної політики, цього року подали пропозицію щодо внесення писанки до Всесвітнього списку елементів нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО й на основі цієї ініціативи запровадили фестиваль.

Нагадаємо, Латвія оголосила про новий пакет військової допомоги для України.

Фото: Укрінформ

Читати далі

Суспільство

Дія поповнює свою команду: які вакансії пропонують

Опубліковано

Команда “Дія” поповнює свою програму та шукає нових співробітників.

Так, на офіційному сайті “Дії” опублікували низку актуальних вакансій.

Які вакансії пропонують

  • Комунікаційник міжнародник

Основне завдання комунікації — перетворити бренд Дії в світовий, щоб про нас знали усі. Тож ідеальний кандидат має розумітись на якісному піарі, вміти домовлятися з будь-яким світовим виданням, а також розуміти де ми потребуємо підсилення. Ви експерт, що має за плечима хороший досвід з реалізації PR-проєктів, вміє працювати з комплексними продуктами — приєднуйтесь до команди. 

Кардинально змінюємо підхід до комунікації державних органів. Готові змінювати систему та відповідати за комунікацію Дії, продукту, яким користується 19 мільйонів українців. 

Читайте також: 144 мільйони за 7 днів: як українці купували облігації у “Дії”

Основне завдання комунікації — пояснити максимальній кількості людей, куди ми рухаємося, на що спрямовані реформи, транслювати шлях трансформації та збирати зворотний зв’язок.

«Залучати» — сутність усієї стратегії комунікації. Залучати для отримання якісного зворотного зв’язку і створення команди «амбасадорів» проєкту. 

Шукаємо володаря текстів та майстра слів, професіонала, який зможе перекласти текст з бюрократичної людяною мовою.

Основне завдання — доносити цінність роботи Мінцифри. Лаконічно, інформативно й чітко. Добирати інформацію, структурувати пропозиції, викидати непотрібні слова та добиватися ясності, підвищувати довіру читачів.

Ми, команда Diia Company, IT-компанія Міністерства цифрової трансформації України і саме зараз шукаємо системного/технічного адміністратора.

З більшим переліком вакансій можна знайомитися за посиланням.

Нагадаємо, Латвія оголосила про новий пакет військової допомоги для України.

Фото: Дія

Читати далі

 РЕКЛАМА:

Шопочитати

Суспільство18 години тому

«Усе життя я жила з дискомфортом від того, що зі мною щось не так. Тепер мені стало легше»: історія Тоні, яка в 41 дізналася, що в неї аутизм

«Сьогодні день мого камінг-ауту. У мене аутизм», — написала одного дня Тоня на своїй сторінці...

Суспільство2 тижні тому

«Я просто хотіла, щоб якась мама плакала менше, ніж я»: як Вікторія Наумович змінює життя молоді з інвалідністю у своєму місті

«Настя народилася передчасно. Зовсім крихітна — 1 кілограм 100 грамів. Ми одразу розуміли, що будуть...

Суспільство4 тижні тому

Врятувати поліських коней: як на Київщині відновлюють українську породу та створюють простір автентичних ремесел

Маленький кінь, більше схожий на поні, невибагливий у їжі та лагідний. Саме такі тварини здавна...

Суспільство4 тижні тому

«Без цього бренду не було б мене». Як соціальний бізнес Ohra Home об’єднує матерів дітей з інвалідністю

У житті Юлії Бігун багато різних сфер: сім’я, робота в проєкті з гуманітарного розмінування України,...

РЕКЛАМА: