Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

Сільпо, Нова пошта та інші компанії змінили лого на дитячі малюнки за ініціативи Клубу Добродіїв

Опубліковано

Укрзалізниця, Rozetka, Нова Пошта, Сільпо, Megogo та інші впізнавані українські бренди доєднались до “Відповідальної ініціативи” та змінили логотипи на дитячі малюнки до Дня захисту дітей. Ініціатором цього проєкту став благодійний фонд Клуб Добродіїв. 

Кампанія запустилась 31 травня. За добу Клуб Добродіїв отримав більше 60 запитів на участь від великих та середніх бізнесів. 

Зміною логотипів благодійники разом з бізнесами хочуть привернути увагу до Дня захисту дітей. Окрім цього Клуб Добродіїв запустив краудфандинг та планує зібрати 1 мільйон гривень на психологічну підтримку та відновлення дітей війни. 

“1 червня – день, який створений, щоб говорити про захист та підтримку дітей. І, що найголовніше – діяти. Сьогодні реальність така, що всі українські діти – це діти війни, і безслідно вона не проходить ні для кого. Вже за кілька років це покоління стане рушійною силою країни, її відновлення та відбудови. Тож закликаємо долучатися до підтримки дітей та підлітків вже сьогодні, адже їхнє сучасне – наше майбутнє”, – розповідає засновниця Клубу Добродіїв Марія Тодорчук.

Підлітки зі Словʼянська, Маріуполя, Кривого Рогу, Києва та інших куточків України намалювали логотипи для провідних компаній, серед яких: Укрзалізниця, Нова Пошта, Rozetka, Сільпо, Дарниця, Megogo, Фокстрот, MOYO, Bursa Hotel, DRUZI Cafe, Zagoriy Foundation, UAnimals, Avangarden, УЛІС, Літосвіта, Green Country, ALLSTARSIT, Green Forest та агенції ANGRY, Havas Village, Postmen, Taktika, Air Brands, ahentsiia. 

Деякі з бізнесів створили благодійні спеціалітети, як от “пиріжок зі смаком дитинства” від Тітки Клари, який продаватимуть ексклюзивно 1 червня, та лимонад від Aльтруiст, що наливатимуть з 31 травня до 15 червня. Усі кошти з продажів цих продуктів спрямують на допомогу дітям.

Читайте також: Уряд спростив охорону культурних пам’яток: що змінилося

Благодійники запрошують інші свідомі бізнеси та просто небайдужих людей також долучитися до великого дружнього збору. Уже понад 100 класних дорослих обʼєдналися та відкривають власні дружні банки, стартуючи від 5 тис. грн. Щоб долучитись до ініціативи, потрібно написати координатору Клубу Добродіїв в Telegram.

Нова традиція привертати увагу та об’єднувати зусилля до Дня Захисту дітей за ініціативи Клубу Добродіїв відтепер проходитиме щороку.

1 червня День Захисту Дітей відзначатиметься і в “Місці Сили” – спеціально створеному для підлітків просторі Клубу Добродіїв. Тут пройдуть арттерапевтичні заняття для дітей та їх дорослих, дискусії та сімейна фільмотерапія.

Клуб Добродіїв – це всеукраїнська благодійна організація, яка допомагає дітям з 2016 року. Під час війни вона працює за напрямками: 

  • покращення емоційного стану та ментального здоровʼя дітей та підлітків через творчість та активності соціально-емоційної підтримки;
  • допомога підліткам у розвитку стійкості через навчання важливим життєвим навичкам.
  • термінова допомога родинам із дітьми, які опинилися на межі виживання; 

З початку повномасштабної війни Клуб Добродіїв підтримав понад 150 000 дітей.

Нагадаємо, у Києві зроблять 250 наземних переходів інклюзивними до кінця 2024 року.

Суспільство

У Львові з’явиться центр допомоги українцям, які зазнали тортур на війні

Опубліковано

Центр допомоги українцям, які зазнали тортур внаслідок воєнних злочинів росіян, стане окремим центром у Львові в межах екосистеми UNBROKEN. Будівництво центру повністю фінансує Уряд Фландрії (це один із регіонів Бельгії), і він запрацює вже на початку наступного року.

Про це повідомляє Львівська міська рада.

Це буде перший в Україні центр, де комплексно допомагатимуть людям, які пережили моральну травму.

візуалізація

Зараз триває реконструкція приміщення під майбутній центр. Цей проєкт розпрацьовують із закордонними фахівцями, щоб надавати спеціалізовану точкову допомогу українцям, які пройшли складні випробування та муки.

Читайте також: В Києві знімають документальний фільм про відновлення ветерана війни

Реконструкцію будівель розпочали минулого місяця. Центр матиме 1100 кв.м, і тут буде близько 30 ліжко-місць – затишних кімнат, де пацієнти зможуть проживати і займатися різними лікувальними активностями. Це буде зовсім інший простір, де можна буде навчитися нового стилю життя, запевняють медики. Прогнозують, що в рік тут зможуть лікувати невидимі травми війни у тисячі пацієнтів – стаціонарно та амбулаторно.  

Нагадаємо, Зеленський посмертно нагородив парамедикиню Ірину Цибух орденом “За мужність”.

Фото: Львівська міська рада

Читати далі

Суспільство

В Україні представили прикрасу «Скіфське золото»: як воно виглядає

Опубліковано

Український бренд Gunia Project у співпраці з Міністерством культури та інформаційної політики створили благодійну прикрасу «Скіфське золото», прибуток від якої буде спрямовано на закупівлю РЕБів для бригади НГУ «Азов».

Про це повідомляє пресслужба МКІП

«Ця прикраса також має благодійну місію. 100% прибутку від продажів буде спрямовано на закупівлю РЕБів для бригади НГУ «АЗОВ» фондом BGV із загальною метою збору 1 000 000 грн», – кажуть організатори.

На створення ланцюжка з підвісками у формі оленя та грифа надихнули культурні артефакти кочового народу.

Читайте також: Майструє прикраси, які хочеться з’їсти та допомагать донатити на ЗСУ (ВІДЕО)

«Запрошуємо відкрити красу скіфських дорогоцінностей на виставці «Скарби Криму. Повернення», що відбуватиметься у Скарбниці Національного музею історії України з 5 липня та до деокупації Кримського півострову», – додали організатори.

Нагадаємо, у Києві відреставрують архітектурну памʼятку за 19 млн. грн.

Читати далі

Суспільство

Музею війни передали на довічне зберігання унікальний рукописний збірник «Пісні волі»

Опубліковано

 Національному музею історії України у Другій світовій війні відбулися презентація та передача на довічне зберігання унікального рукописного збірника «Пісні волі», впорядкованого у 1949 році.

Про це повідомляє пресслужба МКІП

Як зазначається, раритет був переданий до музею секретарем Національної спілки журналістів майором Володимиром Данилюком, який нині проходить службу в Сухопутних військах ЗСУ.

Данилюк розповів, що збірник був вилучений чекістами із криївки УПА, але вцілів і зберігся, а на початку відновлення незалежності України книжку йому безпосередньо передав колишній заступник начальника УКДБ СРСР у Волинській області Зіновій Петрик.

«Як тільки я взяв до рук цей збірник, мені стало відразу зрозуміло, що він має зберігатись у найціннішому музеї нашої держави. І от після друку факсимільного видання пісенника я з радістю передаю рукописний оригінал до Національного музею історії України у Другій світовій війні», – сказав Данилюк.

Читайте також: У Києві відреставрують архітектурну памʼятку за 19 млн. грн.

Генеральний директор Музею війни Юрій Савчук зазначив, що збірник пісень 1949 р. за своїм змістом є беззаперечним свідченням спадкоємності поколінь та нашої столітньої боротьби за свободу й незалежність, адже там зібрані козацькі, гайдамацькі, стрілецькі та повстанські пісні, які лунають і нині.

Нагадаємо, у Києві створили квітник у формі вишитого рушника.

Фото: МКІП

Читати далі

 РЕКЛАМА:

Шопочитати

Суспільство2 дні тому

Робить тільки те, що приносить задоволення: як викладачка стала блогеркою після понад 20 років роботи в університеті

Під час розмови з цією жінкою мені захотілося дістати з полиці художню книгу та скоріше...

Суспільство6 днів тому

«Ми створили європейський хаб у селі»: як сільську бібліотеку перетворили на Смарт Простір

Тепер жителі українських сіл не рвуться в міста, а навпаки — відроджують місцеву сакральну історію...

Суспільство2 тижні тому

Табір, як у дитинстві, але для дорослих. Як працює перший в Україні кемпінг на деревах

Ви колись пробували спати в повітрі, коли поряд ліс, гори та зоряне небо вночі? А...

Суспільство2 тижні тому

Вклали в бізнес по 2 тисячі гривень. Як друзі заснували власну СММ-агенцію у 20 років

Друг-однодумець, жага до авантюризму та добре бойківське вино — так чотири роки тому почалася історія...

РЕКЛАМА: