Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Можливості

Як отримати грошову допомогу на дітей, які за кордоном: пояснення

Опубліковано

Прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу та сім’ї опікунів можуть отримати грошову допомогу на дітей, які за кордоном. Йдеться про ті прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу та сім’ї опікунів (піклувальників), до яких були влаштовані двоє та більше дітей віком до 18 років, що на момент звернення перебувають за межами України.

Про це повідомила організація «СОС Дитячі Містечка».

Територія надання грошової цільової благодійної допомоги: вся територія України, окрім тимчасово окупованих територій та зони активних і можливих бойових дій.

Кошти виплачуються фізичній особі – законному представнику дітей.

Які суми та порядок виплат:

  • 25 тисяч гривень виплачуються особі, до сім’ї якої були влаштовані діти, що на момент звернення перебувають у Польщі та інших країнах Східної Європи (Болгарія, Угорщина, Молдова, Румунія, Словаччина, Чехія тощо).
  • 35 тисяч гривень виплачуються особі, до сім’ї якої були влаштовані діти, що на момент звернення перебувають у Німеччині й інших країнах Західної та Північної Європи (Австрія, Бельгія, Велика Британія, Ірландія, Нідерланди, Франція, Греція, Іспанія, Італія, Хорватія, Данія, Норвегія, Швеція, Латвія, Литва, Естонія тощо).
  • 40 тисяч гривень виплачуються особі, до сім’ї якої були влаштовані діти, що на момент звернення перебувають у Туреччині, Грузії, Вірменії, Азербайджані та інших країнах, не зазначених вище.

Читайте також: Небайдужі мешканці завдяки активній лідерці. Як Мамаївську громаду зробили інклюзивною та створили сучасний шелтер

Як зареєструватися:

  1. Для участі у програмі заявники, які відповідають зазначеним критеріям, звертаються до уповноважених органів і служб у справах дітей за місцем свого перебування.
  2. Уповноважені органи та служби у справах дітей направляють офіційний лист-звернення щодо надання грошової цільової благодійної допомоги для забезпечення прав дітей, які перебувають за кордоном, на сім’ю та здійснення їх влаштування до сімейних форм виховання на електронну адресу організації: office@sos-ukraine.org.

Ознайомитися з більш детальною інформацією можна за посиланням.

Нагадаємо, батьки випустили пісню загиблих від ракети музиканток із Запоріжжя.

Фото: СОС Дитячі Містечка

    Можливості

    Українську молодь звуть доєднатися до освітньої програми від Ajax Systems

    Опубліковано

    Міжнародна технологічна компанія, яка спеціалізується на виробництві систем безпеки Ajax Systems, розпочинає освітній проєкт “Ajax Next”, спрямований на майбутніх інженерів. Учасники отримають можливість приєднатися до цієї ініціативи та отримати цінний досвід та знання в сфері технологій безпеки.

    Про це повідомляє dev.ua.

    Кому підходить програма

    Студенти другого курсу та старших курсів Київського Політехнічного Інституту імені Ігоря Сікорського, Національного авіаційного університету, Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Національного університету “Львівська політехніка” можуть приєднатися до інтернатури “Ajax Next”.

    Планується розширити перелік установ у майбутньому.

    Відбір студентів буде здійснюватися за трьома критеріями: академічна успішність, наявність власних проєктів та мотивація.

    Читати також: Стали відомі найпопулярніші вакансії в ЗСУ: кого шукають найбільше

    Що надає програма

    В рамках цієї ініціативи студенти матимуть можливість взяти участь у різноманітних навчальних активностях, таких як інтернатури, профільні заходи, факультативні курси та інші, у співпраці з провідними навчальними закладами та партнерами компанії Ajax Systems. Крім того, будуть організовані лабораторії та надано необхідне матеріальне забезпечення на базі вищих навчальних закладів.

    Освітній проєкт дозволить студентам:

    • отримати практичний досвід від менторів компанії;
    • розв’язати реальні робочі задачі у співтоваристві однодумців;
    • пройти стажування;
    • отримати першу роботу в продуктовій компанії.

    Про Ajax Systems

    Ajax Systems – міжнародна технологічна компанія і найбільший в Європі виробник систем безпеки. Зараз у компанії працює 3,300 співробітників, включаючи велику команду технічних спеціалістів. Її продуктове портфоліо включає понад 135 бездротових і дротових пристроїв для забезпечення безпеки та автоматизації.

    Ajax Systems пропонує рішення для захисту від вторгнення, відеоспостереження, виявлення пожежі, автоматизації дому та запобігання затоплення. На сьогоднішній день Ajax захищає понад 2,5 мільйонів користувачів у 187 країнах світу.

    Нагадаємо, як оформити витяг про несудимість через портал Дія: інструкція.

    Також ми повідомляли, що Міноборони анонсували застосунок Резерв+ для військовозабовʼязаних.

    Фото: Лесик Урбан

    Читати далі

    Можливості

    Від початку року на Київщині з’явилося майже 9 тисяч проєктів нових бізнесів

    Опубліковано

    З початку цього року на Київщині зареєструвалися майже 8,5 тис. нових суб’єктів господарювання. Ці кошти дають змогу фінансувати програми соціального спрямування, допомагати військовим, відновлювати

    Про це повідомив начальник КОВА Руслан Кравченко під час Форуму національної ідентичності «Час діяти UA», організованого МХП.

    «Військова агресія завдала значних втрат бізнесу Київщини. Попри все бізнес не лише вистояв, а і поступово відновлюється та реалізує нові масштабні проєкти. Робота бізнесу під час війни є важливим джерелом наповнення бюджету та створення робочих місць. З початку року на Київщині до бюджетів усіх рівнів сплачено майже 11 млрд грн податків і зборів», – сказав Руслан Кравченко.

    Читайте також: Український проєкт про злочини рф отримав срібло на ADC Awards

    КОВА спільно з Департаментом комерцій Штату Вашингтон запустили онлайн платформу взаємодії бізнесу для двох регіонів. Тут легко знайти партнерів та встановити з ними зв’язок, ознайомитися з індустріями та обмінятися досвідом.

    Нагадаємо, перезапустили бренд ветеранів-підприємців.

    Фото: КОВА

    Читати далі

    Можливості

    Жінки, які заснували стартапи у сфері технологій можуть отримати грант: як взяти участь

    Опубліковано

    В Україні гранти для заснованих жінками стартапів у сфері deep tech можуть отримати до 75 тисяч євро. Стартапи-заявники пройдуть ретельне оцінювання і 160 переможців отримають грантову допомогу, а також індивідуальну програму розвитку бізнесу, коучинг та тренінги.

    Про це повідомляє granty.org.

    Перевага надається інноваціям у сферах медицини, біології, комп’ютерних технологій, харчових та аграрних технологій, енергетиці, ШІ та аерокосмічній галузі.

    Вимоги:

    Читайте також: Українським медикам подарували електрокари: у які області надійде допомога

    • реєстрація у країні-члені ЄС або в Україні;
    • стартап на ранній стадії;
    • засновниці або співзасновниці компанії — жінки;
    • проєкт раніше не фінансувався іншими програмами ЄС.

    Дедлайн 20 травня 2024 року.

    Заявка та деталі за посиланням.

    Нагадаємо, українські студії Ubisoft взяли участь у створенні нової частини Assassin’s Creed.

    Фото: cabinetbos

    Читати далі

     РЕКЛАМА:

    Шопочитати

    Суспільство1 день тому

    Мріє, щоб про складанку у світі знали, як про LEGO. Як підприємиця з Львівщини 6 років розвиває власний бренд

    Колись дядько Юлії сказав їй, що нею обов’язково всі пишатимуться. Жінка довго шукала себе, пробувала...

    Суспільство5 днів тому

    «Я співаю руками»: як перекладачка жестової мови Уляна Шумило розвиває музичний інклюзив

    Вона однією з перших почала перекладати українські пісні жестовою мовою. Найпершими її «ручними каверами» стали...

    Суспільство1 тиждень тому

    Школа — це не тільки уроки! Це вчителі, які разом зі своїми учнями розвивають малі громади

    Їхні учні отримують високі оцінки за сортування сміття, знімають документальні ролики про рідне село та...

    Можливості1 тиждень тому

    «Хліб був як делікатес»: ця пекарня з Чернігова однією з перших запрацювала після деокупації області. Відновитися допоміг грант

    Пекарня «Flavor bakery» майже «однолітка» маленької Соні. Їм обом 2,5 роки. Дівчинка ледь не щодня...

    РЕКЛАМА: