Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Технології

На Київщині протестували роботу бойового каяка

Опубліковано

У Київській області провели випробування бойового каяка «Полоз-М16», який обладнаний електродвигуном та гранатометом.

Про це пише Армія Inform.

Двомісний каяк здатний возити 480 кг. На носу каяка знаходиться гранатомет УАГ-40 калібру 40 мм. За допомогою нього можна завдавати ударів осколковими або фугасними гранатами. Дальність прицільної стрільби сягає 1,5 км, а ціль вражає на відстані понад 2 км.

На каяку також є невелика плитка для приготування їжі, щоб захисники могли виконувати завдання протягом кількох тижнів чи одного місяця. За потреби у транспортний водний засіб можна покласти пораненого.

«Також каяк може перевозити боєкомплект або дрони й потім з очерету запускати, куди потрібно. Тут два відсіки — для матросів, і ще три відсіки — які можна використовувати як для ще одного пасажира, так і для зброї, або собаку навіть можна посадити», — розповів один з військовослужбовців, який тестував українську розробку.

Читайте такожВи дійсно грантожери? А скільки заробляєте? Не вірю! 15 наївних запитань про гроші та громадські організації

Військовослужбовець ЗСУ з позивним «Боброкойот» розповідає, що від звичайних каяків «Полоз-М16» відрізняється конструкцією.

«Схожу конструкцію використовують підрозділи спецпризначення Великої Британії та США. Розробляючи наш каяк, ми враховували бойовий досвід, здобутий нашим військом у цій війні… Особливістю електродвигуна на «Полоз-М16» є те, що він дає змогу керувати каяком дистанційно за допомогою пульта: повороти, швидкість — усе регулюється. Двигун майже безшумний —  тихіше, ніж звук від греблі веслами. Тобто кудись підкрастися, сховатися в очереті — це без проблем», — каже військовий.

Нагадаємо, Україна представила на оборонній виставці в Туреччині нове покоління безпілотників.

Також ми розповідали, як українські інженери розробили перший вітчизняний тепловізор для військових.

Окрім того, дивіться відео, як два куми з Прикарпаття створили дрон-заміновувач для ЗСУ.

Фото: АрміяІнформ.

Технології

Українські студії Ubisoft взяли участь у створенні нової частини Assassin’s Creed

Опубліковано

В розробці Assassin’s Creed Shadows відповідає студія Ubisoft Quebec, однак їм надає підтримку одразу 14 інших студій. Представники Ubisoft Ukraine Studios у коментарях для GameDev DOU підтвердили, що до розробки гри залучали команди з Києва та Одеси.

Про це повідомляє Ubisoft Ukraine Studios.

фото: Assassin’s Creed Shadows

“Ми горді тим, що наші команди в Києві та Одесі беруть участь у розробці франшизи Assassin’s Creed протягом багатьох років, і з нетерпінням чекаємо релізу разом з фанатами бренду по всьому світу”, – повідомили в Ubisoft Ukraine Studios.

Реліз Assassin’s Creed Shadows запланований на 15 листопада 2024 року. Гра буде доступна на ПК, PlayStation 5 і Xbox Series X/S.

Читати також: Влітку вийде український шутер про ковбоїв A Twisted Path to Renown: коли саме (ВІДЕО)

Що відомо про Assassin’s Creed Shadows

Події гри розгорнуться в у феодальній Японії в 1579 році під час періоду Аджучі-Момояма. Якщо ви вже переглянули серіал “Шьогун”, то гра запропонує вам ігрову альтернативу, оскільки цей період характеризується активною діяльністю португальських купців у Японії, різноманітними християнськими місіонерами, а також великою кількістю самураїв та ніндзя.

У грі, на відміну від попередньої частини Mirage, знову буде масштабний відкритий світ, приблизно відповідний за розміром Assassin’s Creed Origins. Розробники підтвердили наявність двох протагоністів: Ясуке та Наое.

Гравцям буде надано можливість вільно перемикатися між персонажами. Однак у деяких сюжетних квестах буде обмеження на героя, за якого потрібно грати.

Щодо Ясуке, відомо, що він базується на реальній історичній особистості – самураї африканського походження, який потрапив до Японії з єзуїтським місіонером та з часом став служити Оді Нобуназі.

Нагадаємо, що в Київській області відкрилась перша мобільна аптека: де саме.

Також ми повідомляли, що Укрпошта випустила нові марки до Дня вишиванки.

Фото: Assassin’s Creed Shadows

Читати далі

Технології

Влітку вийде український шутер про ковбоїв A Twisted Path to Renown: коли саме (ВІДЕО)

Опубліковано

Студія Game-Labs з Києва, відома завдяки грі This Land Is My Land, оголосила дату виходу свого нового екстракційного шутера A Twisted Path to Renown у ранній доступ на Steam. Розробники також представили трейлер до виходу гри.

Про це повідомляють на сторінці Steam.

“Відмічайте свої календарі, адже починаючи із 6 червня 2024 року гравці Steam зможуть дослідити непрощений Дикий Захід. Мародерство та стрілянина – це лише початок того, що нас чекає”, – повідомляють в анонсі на сторінці проєкту в Steam.

Про гру

Згідно зі словами розробників, на цьому етапі розробки гри з’являться нові гвинтівки, військові та бандитські угрупування, перероблена балістика куль та нові боси, розкидані по світу гри. У студії планують тримати A Twisted Path to Renown у ранньому доступі від 18 до 24 місяців.

Також планується додавання активності, в рамках яких гравець зможе займатися такими справами, як управління промисловістю, наймання персоналу та торгівля на динамічній карті. Введення спільних проєктів, таких як будівництво залізниць, сприятиме залученню спільноти, тоді як система морального вибору додасть складності діям гравців, змушуючи їх вибирати між законослухняністю та злочинністю

Читати також: Мікробізнеси можуть отримати грантову допомогу від Help – Hilfe zur Selbsthilfe: хто може взяти участь

A Twisted Path to Renown – це PvEvP extraction-шутер зі складною економікою та системою крафту. Дія гри розгортається в Америці 1899 року.

“Створюйте свою власну історію, з автентичними наборами зброї, дикими тваринами, NPC або іншими гравцями, які можуть бути смертельними викликами для непідготовлених. Будьте готові запрошувати інших шукачів пригод у свою команду або йти вперед як самотній вовк-виживач”, – описують геймплей гри Game-Labs.

Нагадаємо, що в КиївЦифровому запустили нове опитування щодо назви парків та провулку.

Також ми повідомляли, що між Славутичем та Києвом відновлено пряме залізничне сполучення.

Фото: A Twisted Path to Renown

Читати далі

Технології

У Києві запустили портал для захисників та захисниць: представлені понад 40 послуг

Опубліковано

Київ став першим містом в Україні, де запустили сервіс “Портал захисників та захисниць”, який забезпечуватиме прямий доступ до всіх послуг, гарантованих містом киянам-захисникам та киянкам-захисницям, а також їхнім родинам та родинам загиблих.

Про це йдеться в повідомленні Київської міської державної адміністрації.

Зараз портал працює в режимі бета-версії.

“Цей інноваційний сервіс спростить багато процесів для киян-захисників та киянок-захисниць, а також їхніх родин і родин загиблих. Одна з основних проблем, з якою вони стикаються, – розпорошеність інформації про їхні права та можливості. Послуг, пільг та додаткових гарантій насправді багато, але все – у різних структур”, – заявила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

Які сервіси передбачені

Головне призначення порталу – запровадити універсальний гнучкий сервіс, який допоможе зробити взаємодію з міськими установами більш оперативною, без додаткових реєстрацій та максимально безбар’єрною.

Читайте також: Активісти обговорюють розвиток Житнього ринку: як долучитися

Портал працює за принципом “єдиного вікна”. Зараз на порталі вже представлені понад 40 різноманітних послуг. Серед них соціальні, медичні, освітні та інші.

Перші 10 послуг вже можна оформити онлайн, і надалі ці переліки доповнюватимуться.

Для того, щоб побачити перелік послуг, необхідно зареєструватися й пройти верифікацію в “Особистому кабінеті”.

Користувачі одразу можуть подати заявку або ж ознайомитися із процедурою отримання послуги, якщо вона потребує офлайн оформлення.

Нагадаємо, в Україні за перший квартал з’явилося дев’ять індустріальних парків.

Фото: Мілітарний

Читати далі

 РЕКЛАМА:

Шопочитати

Суспільство3 дні тому

«Я співаю руками»: як перекладачка жестової мови Уляна Шумило розвиває музичний інклюзив

Вона однією з перших почала перекладати українські пісні жестовою мовою. Найпершими її «ручними каверами» стали...

Суспільство6 днів тому

Школа — це не тільки уроки! Це вчителі, які разом зі своїми учнями розвивають малі громади

Їхні учні отримують високі оцінки за сортування сміття, знімають документальні ролики про рідне село та...

Можливості1 тиждень тому

«Хліб був як делікатес»: ця пекарня з Чернігова однією з перших запрацювала після деокупації області. Відновитися допоміг грант

Пекарня «Flavor bakery» майже «однолітка» маленької Соні. Їм обом 2,5 роки. Дівчинка ледь не щодня...

Можливості1 тиждень тому

Вчити англійську навіть під час війни. Мовна школа у Чернігові відновила роботу після ракетного удару завдяки гранту

Стільці перекинуті й вкриті уламками скла. Стеля впала, а двері вирвані. Це наслідки у школі...

РЕКЛАМА: