Економіка і бізнес
9 студентських команд з України змагаються у міжнародному конкурсі бізнес-ідей
До 19 липня триває онлайн-голосування на міжнародному конкурсу-пітчингу BIG IDEA Challenge. 9 команд молодих підприємців з України змагаються за можливість отримати фінансування для реалізації своєї інноваційної ідеї. Загальний призовий фонд складають 17 000 фунтів, а також можливість взяти участь у акселераційній програмі Start-Up Sprint від London Metropolitan University.
Запрошуємо всіх охочих допомогти молодим українським підприємцям перемогти і отримати ресурси для розвитку – навчання в акселераторі та гроші для реалізації проекту.
Переглянути відео-пітчі проектів та проголосувати можна за посиланням https://creativespark-bigidea.uk/#ukraine_anchor. Користувачі можуть голосувати за необмежену кількість проекті, при цьому за кожний проект буде враховано лише один голос.
Що відомо про конкурс?
Creative Spark BIG IDEA Challenge – це міжнародний конкурс відео-пітчів, у якому беруть участь студенти університетів-учасників програми Британської Ради Creative Spark. Ця програма підтримує утворення партнерств між університетами Великобитанії та інших семи країн для розвитку підприємницьких навичок студентів та підприємців-початківців.
Команди, представлені на конкурсі вже пройшли відбір в університетах та національного журі. Зараз 9 українських команд змагаються разом із студентами із Вірменії, Казахстану, Азербайджану, Грузії, Киргизстану та Узбекістану за приз Переможця народного голосування. Також одного переможця від України обере міжнародне журі.
Минулого року відразу два українські проекти перемогли на міжнародному етапі конкурсу – команда, що розробляє смарт-подушку PiPillow стала гранд-чемпіоном, а український проект переробки залишків текстильного виробництва отримав найбільше голосів у міжнародному онлайн-голосуванні.
Хто у фіналі?
У фіналі конкурсу Big Idea Challenge 2020 беруть участь проекти трьох напрямків:
- креативна економіка – компактний безконтактний дезінфектор для рук Toucan, система переобладнання звичайних велосипедів у електричні ELeoBike; шоколад для туристів із інтерактивним контентом про історію міста Waiting Choc;
- цифрові технології – обладнання для перетворення будь-якої поверхі у інтерактивну дошку Camtouch; платформа інтерактивних аудіо-книг Lingart; мережа автоматизованих точок друку Warm Paper.
- соціальний вплив – інклюзивне ательє Ladi Di; смарт-рукавчика, що допомагає орієнтуватись у просторі людям із порушеннями зору Smart Glove; медійна платформа vicTeam для підтримки людей, що пережили домашнє насилля.
Фото: osvitoria.media
Економіка і бізнес
Як долучитися до «Зеленої пʼятниці»
Товари з вигодою
- ґаджети Apple — 10%;
- побутова техніка — 10% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard;
- енергоощадні товари — 10% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard;
- квитки в театри, кінотеатри та на концерти — 10% кешбеку;
- МСС краса та здоровʼя — 8% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard.
Про програму лояльності «Привіт»
Коментарі
Економіка і бізнес
Головні теми конференції
- енергонезалежність та покращення української інфраструктури;
- інновації в теплотехніці;
- нові підходи до енергоефективного будівництва;
- підтримка локального виробництва.
Енергетичний сектор і держава
Про «Теплоенергетичний кластер України»
Коментарі
Економіка і бізнес
Що змінилося?
- автоматичні двері;
- ліфт для зручності пересування;
- місця для людей на кріслах колісних;
- тактильна плитка;
- таблички шрифтом Брайля;
- безбар’єрні вбиральні.
Нові можливості для відвідувачів
- 11 терміналів самообслуговування;
- касу;
- експрес-вікно.
Коментарі