Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

6 брендів, які взяли на озброєння гумор і виграли від цього

Опубліковано

Буває так, що товар чи послуги класні, проте клієнтам “не заходить”. А все тому, що варто скинути кайдани серйозності і додати сміх у стратегію.

Це може бути дотепна історія, пов’язана з виникненням назви чи взагалі бізнесу і товари, які мають гумористичний підтекст. Тож ми зібрали топ-6 брендів, які “петросянять” і цим приваблюють клієнтів. Погодьтеся, весела атмосфера зближує продавця і покупця.

Смішне у товарах

Hugo BORSCH

Гумористична назва бренду + футболки зі смішними написами = вдала комбінація. Двоє одеситів Олексій Бенціановський та Станіслав Зубрицький заснували власний текстильний бренд.

“Бренд назвали “Беня і Зубрік”, такі прізвиська дали нам в одному з одеських двориків)”, – сміються власники.
Фішка бренду – кумедні написи на футболках, в стилі “Borsch, Hugo Borsch” (стьоб на відомий бренд “Hugo Boss”), чи “Группа градусы” соліст – Цельсій, бас – Фаренгейт, ударник – Кельвін (так підписаний віжуал з портретами трьох вчених). Переглянути сайт виробника тут.

Голий Путін на етикетках

Взятися за живіт від реготу можна, побачивши етикетки львівської броварні “Правда”. Крафтове пиво ніщо так чудово не продасть, як тролінг відомих політичних діячів, вагомі суспільні події, кінематограф та просто впізнавані образи.

Зображення голого “Пу”, з його відомим прізвиськом від фанатів “Ультрас” чи “Trump”, з описом одіозного 45-го президента США, з описом його біографічних особливостей. Переглянути сайт виробника тут. (Топ про крафтові броварні – тут).

Суржик на шкарпетках

“Виклик темній стороні шкарпеток” кинув бренд Dodo Socks, який це і увіковічує на своїх трикотажних виробах.

Посмішку викликають не лише малюнки тематичних колекцій, а й деякі написи. Якось бренд, у творчому тандемі із українським гуртом Latexfauna, випустили набір шкарпеток, з уривками пісень “Мене всьо устраює”, “Я усе січу”, “Дивовижний атлет”.

Переглянути сайт виробника тут. (Інтерв’ю про те, як примусити зірку просувати свій бренд – тут).

“П’яний посуд” – посміхнись, бо не продадуть 🙂

Вироби бренду “Drunk Glases”, якщо не розсмішать, то точно не залишать байдужим і викличуть усмішку. Концепцію “п’яних бокалів” втілюють харківські дизайнери Сергій та Ігор Фомічови. За їх словами, посуд незвичайної форми знаходить відгук “і серед інтелектуалів, і серед заводських трудяг”.

“Наш товар викликає посмішку у клієнтів. А співпрацювати намагаємось лише з тими, хто бачачи наші вироби каже “вау” і сміється. Не бачу сенсу пояснювати людям мистецтво”, – каже Сергій Фомічов.

Відвідати сайт виробника та повтішатися креативом – тут.

Кумедні історії появи бренду

Як в серіалі – “Дніпровський Букін”

Бізнесмен із Дніпра 26-річний Ігор Малецький заснував власний взуттєве виробництво. Має унікальні системи знижок для клієнтів, проте найбільше запам’ятовується незвичною назвою.

“Бренд назвали “Дніпровський Букін” після креативу з друзями. Я все життя грав у футбол. Коли думали над назвою, друзі пожартували, що я – підприємець, який продаватиме взуття, як нереалізований футболіст Геннадій Букін (комічний герой сіткому “Щасливі разом”). А тепер це запатентована назва”, – розповів Ігор Малецький. Переглянути сайт тут. (Інтерв’ю з підприємцем прочитати тут).

Натерта дупця та антистрінги від “Regata Club

Понад чотири роки засновники бренду “Regata Club” Олександр Матяш та Євген Алєксєєв борються за те, аби емансипувати чоловіче начало від незручної білизни. Ідея для бізнесу прийшла з дуже неочікуваного боку…

“Почалося з того, що коли я служив у добровольчому батальйоні та їхав на службу в зоні АТО, купив собі все необхідне, крім білизни і шкарпетосів. У перший же день, коли стали на блокпост – було дуже спекотно. Мені білизна натерла дупцю, але зі зворотного боку, – сміється Олександр. – Попросив товариша, щоб купив мені якісне спіднє. Але йому це не вдалося: усе або за шалені гроші, або неякісне взагалі. Друг замовив, щоб мені пошили в ательє”.

Після повернення до мирного життя, Олександр Матяш вирішив шити зручну білизну для чоловіків. Переглянути сайт тут. (Інтерв’ю з підприємцем тут). Смішна відеореклама бренду тут.

Суспільство

У Львові відреставрують палац 16 століття за 30 млн гривень

Опубліковано

Національний інститут польської культурної спадщини за кордоном «Полоніка» повністю профінансує реставраційні роботи фасаду палацу Корнякта XVI століття на площі Ринок, 6.

Про це повідомляють у Львівському історичному музеї.

фото: Львівський історичний музей.

Проєкт включає реставрацію фасаду, скульптурного оздоблення, консервацію кованої балюстради та віконної столярки. Наразі вже встановлені риштування на рівні балкону.

У рамках підготовки до реставрації провели перемовини з Інститутом, обстежили фасад, підготували проєктно-кошторисну документацію та погодили її з відповідними органами.

Читати також: Захисник отримав біонічний протез у Львові: фото

Вартість робіт оцінюють у майже 30 мільйонів гривень (2,8 мільйона злотих). Це найдорожчий проєкт в історії «Полоніки», завершення планується до жовтня 2025 року.

У приміщенні палацу розташовані Львівський історичний музей та італійський внутрішній дворик, схожий на типові дворики Флоренції та Риму.

Це другий проєкт на площі Ринок, який музей реалізує з іноземними партнерами. Раніше за фінансової підтримки США було реставровано Чорну кам’яницю.

Нагадаємо, що у Львові скасували рішення про початок навчального року з 19 серпня.

Фото: Львівський історичний музей.

Читати далі

Суспільство

У столиці модернізують Оболонський острів: фото

Опубліковано

Комунальники продовжують облаштовувати Оболонський острів, де наразі встановлюють лавочки та прокладають дерев’яні трапи.

Про це повідомляє пресслужба КМДА.

Фото: КМДА.

Лави розміщують на захисних спорудах уздовж усього пляжу, які слугують перешкодами для видування піску з пляжів або насипання піску на пішохідні доріжки.

Фото: КМДА.

Також комунальники облаштовують дерев’яні трапи навколо захисних споруд. Надалі планують створити підходи до води для маломобільних груп населення.

Читати також: У Києві облаштували новий безбар’єрний наземний пішохідний перехід: фото

У КМДА підкреслили, що облаштування острова відбувається коштом меценатів і без використання коштів з міського бюджету.

Фото: КМДА.

Оболонський острів і новий пішохідний міст уже здобули популярність серед киян і гостей міста. За даними камер відеоспостереження, з моменту відкриття наприкінці травня рекреаційну зону відвідали понад 400 тисяч осіб.

Нагадаємо, що в Україні археологи виявили стародавній посуд віком понад 3000 років: як він виглядає.

Фото: КМДА.

Читати далі

Суспільство

КАІ чи НАУ? Авіаційний університет випустив кавер на пісню репера bbno$ «It boy»: відео

Опубліковано

В межах вступної кампанії НАУ випустив кліп «КАІ чи НАУ». Завдяки стильному і сучасному підходу університет хоче привернути увагу абітурієнтів і бути ближчими до них.

Зараз в Україні триває вступна кампанія. Абітурієнти обирають заклади вищої освіти, де вони хочуть навчатися, а університети намагаються залучити до себе найбільш талановитих вступників.

фото: НАУ

Національний авіаційний університет відійшов від стандартного офіційного спілкування зі вступниками і їхніми батьками. Замість цього комунікаційна команда вирішила говорити з абітурієнтами їхньою мовою. Університет випустив кліп — кавер на пісню It boy канадського співака bbno$ для промоції вступної кампанії, де закликали вступати в НАУ. 

фото: НАУ

«Зараз університети, особливо технічні, мають боротися за студентів. Звісно, абітурієнт обере той ЗВО, який забезпечить якісну освіту. Тому ми в НАУ приділяємо цьому дуже велику увагу: оновлюємо науково-викладацький склад, відкриваємо лабораторії, скоро запустимо кіберполігон і робимо багато крутих практик спільно з провідними інженерними компаніями — все, щоб наші студенти мали багато саме практичного досвіду. Але важливо не тільки те, що ми робимо, але і як комунікуємо. НАУ заговорив мовою молоді. Бо наша вступна кампанія та і вся комунікація має бути не як в класичного державного університету, а як в закладі, а якому протягом наступних 4-5 років студенту буде комфортно», — прокоментувала в.о. ректора НАУ Ксенія Семенова.

Читати також: Вступна кампанія 2024: майже 400 тисяч заяв подано майбутніми бакалаврами

фото: НАУ

Крім цього, в межах вступної кампанії триває розіграш «Моя перша стипендія». Асоціація випускників розігрує 20 стипендій у розмірі 3 тис. грн кожна серед усіх абітурієнтів, які обрали НАУ першим або другим пріорітетом, зареєструвалися в чат-боті та подали оригінали документів. Детальна інформація про розіграш міститься на сайті

Хто працював над кліпом

  • Знімальна група: команда відеопродакшену 2REC;
  • Ідея: Євген Лисак та Олег Прозоров;
  • Текст пісні: Олег Прозоров;
  • Виконавець: Олег Прозоров;
  • Оператор: Олександр Левченко;
  • Помічник оператора: Артем Дулько;
  • Режисер: Олег Прозоров;
  • Актор: Євген Лисак;
  • Монтаж: Євген Лисак та Олег Прозоров;
  • Звукорежисер: Максим Кушнір.

Нагадаємо, що вступникам необхідно відслідковувати статус заяв: як це зробити.

Фото: НАУ.

Читати далі