Суспільство
Звели тунель і будують дворівневу розв’язку: як створюють сучасний автобан на Дніпропетровщині
На Дніпропетровщині у розпалі роботи на будівельному майданчику нової траси національного значення Н-31 роботи. На 9-кілометровій ділянці решетилівської траси звели тунель, зараз будують дворівневу розв’язку та новий міст, повідомляє пресслужба облдержадміністрації.
Як зазначається, тут створюють «з нуля» сучасний автобан, що з’єднає Дніпро зі столицею – в обхід населених пунктів Петриківського та Царичанського районів. Підрядники працюють одночасно на декількох локаціях 9-кілометрової ділянки.
“Тільки-но завершили облаштування тунельного шляхопроводу. Наразі будують дорогу із дворівневою розв’язкою та зводять новий міст через канал Дніпро-Західний Донбас”, – повідомив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.
Читайте також: Стартувало будівництво нової ділянки Південного обходу міста Дніпро
«Будівництво решетилівської траси має бути завершене у найкоротший термін. На це держава виділила майже 4 млрд грн. Все – згідно з програмою «Велике будівництво». Нова чотирисмугова траса дозволить швидко та безпечно діставатися Києва. А ще – розвантажить від транзитного великогабаритного транспорту сільські дороги Петриківського та Царичанського районів», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.
Як триває будівництво?
На сьогодні в Дніпропетровській області побудували 19,4 км траси Н-31 Дніпро-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка.
Нині техніка зосереджена на наступних 9,2 км. Роботи – відразу на декількох локаціях. На різних ділянках укладають різномасті шари дорожнього «пирога». Їх буде шість – загальною товщиною 64 см. На двох відрізках у понад 6 км залишилося укласти верхній, захисний пласт.
Поблизу села Гречане облаштували тунель для проходу сільгосптехніки та худоби. Зараз там з’єднують вже побудовану з двох боків шляхопроводу дорогу, роблять основу.
Неподалік зводять дворівневу транспортну розв’язку. Дорожники улаштували фундаменти під опори і почали монтувати стойки. Загалом їх буде десять.
Магістраль перетинатиме канал Дніпро-Західний Донбас. Зараз там почали будувати міст. Підрядники улаштовують буро-набивні палі.
Загалом на Дніпропетровщині побудують понад 58 км траси: від села Любимівка до межі Дніпропетровської області з Полтавською.
Фото: adm.dp.gov.ua
Суспільство
Нові рейси до Карпат
- поїзд № 33/34 Кривий Ріг — Ясіня: це нове додатково сполучення між Кривим Рогом, Львовом та популярними туристичними напрямками в Карпатах;
- поїзд № 61/62 Дніпро — Рахів (через день): нове сполучення для людей, які подорожують із Придніпров’я до Львова та Карпат;
- поїзд № 83/84 Київ — Солотвино (через день): на цьому напрямку збільшать кількість квитків на 50%;
- поїзд № 125/126-129/130 Полтава, Кременчук — Ужгород (через день): рейс поєднає Полтавщину зі Славськом та Закарпаттям;
- поїзд № 85/86 Запоріжжя — Львів — Рахів: маршрут продовжили до станції Рахів;
- поїзд № 145/146 Харків — Чернівці (через день): це сполучення дозволить жителям Слобожанщини дістатися Буковини.
Потяги до Харкова
Покращення маршрутів
Скорочення рейсів
- Поїзд №13/14 Київ — Солотвино на 1 годину 9 хвилин;
- Поїзд №55/56 Київ — Рахів на 57 хвилин з Києва до Рахова;
- Поїзд №45/46 Ужгород — Харків на 51 хвилин із Ужгородадо Харкова;
- Поїзд №39/40 Запоріжжя — Солотвино на 45 хвилин із Запоріжжя до Солотвина та на 42 хвилин із Солотвина до Запоріжжя;
- Поїзд № 3/4 Запоріжжя — Ужгород на 41 хвилин із Ужгорода до Запоріжжя.
Коментарі
Суспільство
- Запорізької;
- Дніпропетровської;
- Донецької;
- Сумської;
- Херсонської.
Підтримка ВПО на Київщині
Коментарі
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Коментарі