Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами
0022c5878c1c011445799b6c3e92ef29 xl 0022c5878c1c011445799b6c3e92ef29 xl

Економіка і бізнес

Зручний і модний: полтавчанка шиє одяг для фермерів

Опубліковано

Полтавчанка Тетяна Дядечко одягає фермерів. Вона вміє робити сири та йогурти, керувати проектами у великій компанії. А віднедавна шиє зручний і гарний одяг для фермерів. Оригінальні толстовки із картинками улюблених тварин, білі стрейчові джинси для сироварів, розповідає AgroPortal.ua.

Тетяна Дядечко – випускниця Полтавської агроакадемії. Займала посаду заступника директора у компанії «Агроекологія». Каже, робила більше, ніж вимагали формальності, а керівництво це стимулювало. Якось треба було розібратися з будівельним проектом. Могла відмовитися: мовляв, не мій профіль. Але навпаки сприйняла як цікавий бонус. І водночас розуміла, що таку довіру треба виправдовувати.

Однак дівчина захотіла змін і перебралася до Києва. Довго не могла знайти роботу: хотіла керувати проектами, а їй пропонували надто низькооплачувані рядові посади. Спочатку заробляла на життя приватними фотосесіями, зйомками весіль. Потім відкрила власну сироварню «Коза Чка».

Одягнути фермера і сировара

Незважаючити на зайнятість сироварнею, Тетяна Дядечко вирішила почати виробництво зручного одягу для аграріїв.

“Я завжди мріяла про комфортний одяг для поля, — говорить Тетяна. — Ще коли працювала в «Агроекології». Так незручно одягатися, наче капуста, бо то жарко, то вітер, то мокро, треба шарф, шапку, рукавиці. Відволікає. Замовила собі, здавалося, універсальну толстовку із гарним принтом, яку позиціонували як фермерський одяг. Але то було жахливо: синтетика, незручно, деформувалося після прання. То вже була остання крапля: вирішили, що будемо шити комфортний фермерський одяг самі”.

Читайте також: Киянка зібрала в одному місці крафтовий сир із семи областей

Знайшли доброго знайомого, який має швейне виробництво, майстерню, власний бренд молодіжного одягу в Полтаві. Запропонували вже обкатану схему: ідея та збут від «Коза Чка», а виробничі потужності й кадри — від партнера. Інвестували у початок навпіл.

Після ретельного вибору тканин і довгого випробування фасонів Тетяна нарешті з гордістю демонструє готову толстовку. Каже, тепер не розлучається з нею — зручний одяг виручає в холодну пору в поїздках, на фермах, у господарствах.

Читайте також: Фабрика на Прикарпатті шиє одяг для європейських брендів

Авторка поєднала все: і вуха закрила від вітру, і шия без шалика в теплі, і рукави продовжуються рукавичками з відкритими пальцями, щоби телефоном користуватися. Рухайся, як хочеш, ніде не задуває, ще й улюблену тваринку можна обрати для принта, щоб веселіше виглядало. По-діловому і молодіжно одночасно.

На літо в роботі вже є набори для агроменеджерів — сорочки, брендові джинси.

Особлива увага сироварам. Досі вони користуються уніформою кухарів чи медиків. «Коза Чка» розробила інноваційні білі брюки з особливого білого стрейчу, спеціальну куртку. Щоби вільно рухатися у сироварні й біля холодильників, в камерах дозрівання сирів.

Толстовка за 1800 грн

Звісно, ще багато проблем мають узгодити: з вартістю, налагодженням розмірів тощо. Розраховують експортувати таку уніформу і за кордон, заробляти новим проектом валюту. Така амбіція.

Така толстовка, яку із захопленням носить Тетяна, коштує 1800 грн. Щоби окупити вкладання, планують реалізовувати по 300 кофтин на місяць.

Зароблені кошти домовилися повністю вкладати у подальше виробництво. Зокрема, одним із перших придбань має стати власна машина для друку принтів, адже поки що вони обходяться надто дорого.

Ініціатори саме створюють групу у Вайбері. Досліджуватимуть думку перших покупців.

“Мені з дитинства мріялося самій шити взуття, бо маю нетиповий 40-й розмір. Ніколи не мала гарного вибору, зараз теж проблема. Хочеться мати витончене, жіночне взуття, а не таке, наче сокирою рубане, — ділиться Тетяна. — Хтозна, може, колись ще й взуттєву лінію відкриємо”.


Коментарі

Економіка і бізнес

«Зелена пʼятниця» у Приват24: для користувачів сервісу діятимуть знижки та кешбеки до 20% з картками Mastercard

Опубліковано

З 18 листопада по 1 грудня у програмі лояльності «Привіт» у Приват24 будуть доступні знижки і кешбеки до 20% з картками Mastercard. Ці умови діятимуть для покупки електротехніки, побутової техніки, одягу, товарів для дому та палива провідних брендів.

Про це повідомляє пресслужба ПриватБанку.

Як долучитися до «Зеленої пʼятниці»

Щоб взяти участь у «Зеленій пʼятниці», необхідно протягом двох тижнів — з 18 листопада по 1 грудня включно — заходити в програму лояльності «Привіт» (у розділі «Сервіси» в додатку або веб-версії Приват24) та активувати пропозиції від партнерів. Перелік доступних покупок будуть щодня оновлювати.

Отримати знижку до 20% чи кешбек можна буде при оплаті карткою Mastercard від ПриватБанку.

Товари з вигодою

Перелік деяких уже відомих товарів, для яких будуть доступні вигідні умови:

  • ґаджети Apple — 10%;
  • побутова техніка — 10% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard;
  • енергоощадні товари — 10% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard;
  • квитки в театри, кінотеатри та на концерти — 10% кешбеку;
  • МСС краса та здоровʼя — 8% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard.

Також діятиме спеціальна пропозиція для клієнтів ПриватБанку, які відзначають день народження 29 листопада — у цей день для них буде доступний кешбек 20% на всі витрати з карток Mastercard. Щоб скористатися послугою, її потрібно активувати в програмі лояльності «Привіт».

Окрім цього, у ПриватБанку зазначають, що в кожного клієнта діятимуть окремі позиції знижок і кешбеків. Ловіть свою спеціальну пропозицію в «Привіт»!

Про програму лояльності «Привіт»

Це перша на банківському ринку персоналізована програма лояльності, що дозволяє клієнтам користуватися пропозиціями від провідних брендів, підібраними саме під них. Наявні знижки й кешбеки можна знайти в меню «Привіт» у мобільному застосунку чи веб-версії Приват24.

Коментарі

Читати далі

Економіка і бізнес

Енергонезалежність України: у Києві відбувся перший Форум Теплоенергетичного кластера

Опубліковано

Конференцію провів 14 листопада «Теплоенергетичний кластер України» у межах ІІІ Українського Будівельного Конгресу. Подію відвідали понад 70 учасників, зокрема підприємці, виробники, експерти та чиновники.

Про це повідомили організатори заходу.

Головні теми конференції

Цей форум організовували, аби об’єднати компанії задля спільного розв’язування проблем, захисту своїх інтересів перед державою та розвитку теплоенергетичної галузі в Україні.

Під час форуму проводили панельні дискусії на такі теми:

  • енергонезалежність та покращення української інфраструктури;
  • інновації в теплотехніці;
  • нові підходи до енергоефективного будівництва;
  • підтримка локального виробництва.

Також однією з головних тем став вихід українських виробників на європейський ринок. Експорт вітчизняних продуктів обговорили під час панельної дискусії «Від локального до глобального».

Фото: фейсбук-сторінка «Теплоенергетичного кластера України»

Читайте також: На Київщині компенсуватимуть встановлення сонячних станцій та теплових насосів

Енергетичний сектор і держава

На конференції провели дискусію «Тендери та закупівлі» — її модерував адвокат компанії Sirius Law Артем Моргун. Під час неї виступали начальниця управління сфери публічних закупівель Мінекономіки Ірина Сопилюк та представник платформи «Е-Тендер» Ігор Архипенко.

Гості обговорили виклики в тендерах, зокрема перевірки, штрафи та проблеми з документацією. За час дискусії згадали прогалини в законодавстві та фальшивих учасників закупівель. Керівник компанії «Abplanalp Україна» Микола Скрипник поділився порадами щодо покращення виробництва й енергоефективності завдяки використанню новітнього обладнання.

На панелі, яку присвятили фінансуванню українського бізнесу, в.о. директора з малого та середнього бізнесу Sense Bank Яна Шумунова розказала про програми державної підтримки.

Про «Теплоенергетичний кластер України»

Організацію очолює Олексій Лещінський, який є експертом з теплотехніки та засновником групи компаній EnginUP. «Теплоенергетичний кластер України» працює над об’єднанням українських виробників, підприємців та представників влади, аби зміцнити енергонезалежність нашої країни.

Нагадаємо, що у Києві та регіонах побудують «розумні» електромережі: що це значить.

Фото обкладинки: фейсбук-сторінка «Теплоенергетичного кластера України»

Коментарі

Читати далі

Економіка і бізнес

У Києві на Вокзальній відкрили оновлений безбарʼєрний «МакДональдз»

Опубліковано

Після масштабної реконструкції відкрився «МакДональдз» на Вокзальній площі в Києві. Заклад став одним із найбільших ресторанів мережі в Україні з площею 944 м², 193 посадковими місцями в залі та 88 на терасі.

Про це повідомляють в інстаграмі МакДональдз Україна.

Що змінилося?

Будівлю ресторану частково демонтували, оновили фасад та переобладнали внутрішній простір. Особливу увагу приділили безбар’єрності:

  • автоматичні двері;
  • ліфт для зручності пересування;
  • місця для людей на кріслах колісних;
  • тактильна плитка;
  • таблички шрифтом Брайля;
  • безбар’єрні вбиральні.

Ці зміни відповідають принципам інклюзивності та комфорту для всіх відвідувачів.

Нові можливості для відвідувачів

Ресторан пропонує повне меню, включно із сезонними позиціями. Замовлення можна зробити через:

  • 11 терміналів самообслуговування;
  • касу;
  • експрес-вікно.

Уперше запроваджено сервіс обслуговування за столиком, що додає зручності під час візиту.

Фото: МакДональдз Україна

Читати також: Жінки відкрили 61% нових ФОПів у 2024 році: статистика регіонів та напрямків

Графік роботи та резервне живлення

Ресторан працює з 06:00 до 22:30, а експрес-вікна — з 05:30 до 23:00. У разі відключення світла заклад продовжить роботу завдяки генератору. Служба доставки «МакДелівері» почне працювати найближчими днями.

Нагадаємо, що у Києві та регіонах побудують «розумні» електромережі: що це значить.

Фото обкладинки: Вілледж.

Коментарі

Читати далі

Шопочитати

Культура19 години тому

Як у Залужного та «ДахиБрахи»: юрист з Кропивниччини створює вибійчані хустки та відроджує українське ремесло

Костянтин Данильченко — юрист і водночас засновник майстерні вибійкарства «Будяк Кучерявий». Вибійка — це техніка...

Культура2 тижні тому

Степ, аромат полину, запахи моря і гір — це проєкт «Yuşan-Зілля» про єдність культур українців і кримських татар 

У залі поволі згасає світло, простір наповнюють перші акорди. Український голос починає пісню, а в...

Суспільство3 тижні тому

Адаптивний одяг, інклюзивний посуд і дошки для нарізання: ці ініціативи полегшують життя людям з пораненнями

Нарізати овочі, поснідати улюбленими стравами, одягти штани — всі ці повсякденні справи стають справжніми викликами...

Суспільство4 тижні тому

«Чи я можу вам допомогти?»: це хлопці з соцмереж, які купують у бабусь квіти та роблять інші добрі справи

Ви точно бачили ці відео в соцмережах, коли хтось купує продукти для літньої жінки, скуповує...