Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

Зручна та стильна: сім українських брендів базової нижньої білизни

Опубліковано

Гарна нижня білизна – невід’ємна річ у гардеробі кожної жінки. І комплекти не обов’язково мають бути мереживні. Українські бренди створюють круту базову білизну на кожен день. І якщо мереживо краще приховати на святкові події, то базова білизна знадобиться щодня. До того ж це набагато зручнiше. Тому знайомтесь з крутими українськими виробниками стильної базової білизни.

1. Феміністична білизна у fem.bra

“Не змогла знайти зручний ліф для себе, тому створила власний”, – каже Катерина Лисенко, засновниця бренду fem.bra. Дуже часто виробники білизни запускають рекламу зі словами “наші вироби сподобаються твоєму чоловікові”. А як щодо жінок? Адже зазвичай така білизна є незручною та й носити її шкідливо.

Катерина захотіла зробити щось важливе для жінок, тому створила якісну і зручну базову білизну. Що бренд має на увазі під “зручною білизною”? Це м’яка, анатомічна, безкаркасна форма, відсутність резинки під грудьми, а також застібка спереду. У fem.bra не використовують кісточки, пуш-ап, паролон, синтетику та мереживо. Цим бренд наголошує, що всі груди прекрасні такими, які вони є, який би досвід не пережили до того. Крім того, тут можна знайти і домашній одяг, і купальники.

Читайте також: «Не для нього, а для себе» — як у fem.bra створюють феміністичну білизну

“Ми відшиваємо білизну зі стрейч-куліру найвищої якості: 95% бавовни й 5 % еластану. Тканина дає достатньо підтримки та не перетягує судини. Вона майже не розтягується й після прання приходить у форму” ,  – каже Катерина.

Де купити: сайт

Ціни: комплект в середньому коштує 1000 гривень.

2. Бамбукова білизна від NA•TILI

“Білизна створена для жінок, які дбають про себе та навколишнє середовище”, – так позиціонує себе бренд базової білизни NA•TILI. Три дівчини Лєна, Яна, Алла об’єднались заради одного проєкту. Цікаво, що засновницям прийшла ідея створити бренд, коли вони дивились на балерин. Їх костюми були немов друга шкіра, тому дівчата захотіли зробити щось таке для повсякденного носіння. 

Крім того, засновниці прагнули, щоб їх бренд приносив користь світу, адже найбільше не хотілось створити ще одне джерело екологічної катастрофи. Тому вся білизна NA•TILI створена з бамбукового матеріалу від сертифікованих постачальників.

Серед асортименту є базові комплекти бюстгальтерів та трусиків нюдового відтінку.

“Ми прагнемо змінити ставлення жінок до свого тіла. Не гнатися за стереотипами і любити себе в білизні без кісточок та пуш-апів”, – кажуть засновниці. 

Де купити: Інстаграм

Ціни: топ – 800 гривень, труси – 400 гривень.

3. Білизна для всіх знаків зодіаку від U-R-SO

Це бренд жіночої білизни, купальників та одягу для відпочинку, який створили чотири подруги у Києві у 2016 році. U-R-SO стали першими в Україні, хто випустив колекцію з переробленого пластику.  Крім того, бренд мінімізує відходи виробництва, утилізує залишки тканин та пакує вироби в картонні коробки без скотчу.

Основна місія U-R-SO – дати можливість жінкам щодня почувати себе комфортно та сексуально. В асортименті — ліфи, топи, труси та боді на будь-які смак та фігуру, а також бралети, які можна носити як самостійний предмет гардероба. Тут є комплекти і нюдових відтінків, і яскравих кольорів – червоний, помаранчевий, персиковий, небесний. Бренд не використовує пуш-апи, металеві каркаси та поролон і докладає максимум зусиль, щоб завдяки якості білизну можна було носити довше.

Читайте також: Українська і розкішна: вісім брендів мереживної жіночої білизни

У U-R-SO є різні колекції білизни – хвиляста нюдова, кольорова, рубчик, базова. А ще вони випустили астрологічну капсульну колекцію: 12 базових трусів для кожного знаку зодіаку. Вся білизна зшита з тонкої та ніжної бавовни.

Де купити: сайт

Ціни: труси з астрологічної колекції – 588 гривень, базові ліфи – 800 гривень, топи – 600 гривень.

4. Leaf Lingerie – білизна для кожної

“Білизна для будь-якої тебе”, – кажуть про свій бренд у Leaf Lingerie. Та й справді, їхні моделі підкреслюють, що кожна жінка є прекрасною. У їхніх лукбуках з’являються справжні дівчата з найрізноманітнішою зовнішньою.

Бра від бренду Leaf Lingerie комфортні та м’які, жодних кісточок та поролону. Всі вироби зроблені з якісної бавовни та трикотажу. Всі моделі базових відтінків – чорні, білі, сірі, червоні. Часто виробник доповнює труси та ліфи сіточкою або мереживом.

Де купити: Інстаграм

Ціни: 400 грн за труси, 800 грн за бюстгальтер.

5. Світ яскравих трусів у Pantiesbox

Цей український бренд дивує різноманітністю яскравих принтів на своїх виробах. Раніше Pantiesbox спеціалізувався лише на виготовленні бавовняних трусиків, а тепер в асортименті можна знайти і боді, і мереживні труси, і чоловічі моделі.

Особливості бренду є “трусики по підписці”. Ви можете за фіксовану ціну щомісяця отримувати бокс з трьома одиницями, дизайн яких не повторюється. Є як однотонні моделі, так і труси з унікальними принтами. Білизна на 95% складається з бавовни.

Бренд часто підіймає багато важливих тем, що стосуються любові до тіла та його сприйняття. Шрами, розтяжки, наслідки хвороб та операцій – тіло людини може змінюватись під впливом різних чинників, але це не привід любити його і себе менше. Тому  у Pantiesbox запустили фотопроєкт #історіятвоготіла, який надихнув багато жінок.

Де купити: сайт

Ціни: 140-300 грн за трусики.

6. Базова білизна з сексуальними вставками у Sea See You

“Головна мета – радувати дівчат красивою білизною, не забуваючи про якість і зручність. Ми створюємо модні трикотажні моделі з сексуальними вставками, розвіюючи міф про те, що зручна білизна виглядає як «бабусина». Sea see you – це білизна, яке допомагає кожній дівчині відчути себе сексуальною і забути про дискомфорт”, – кажуть засновники українського бренду Sea see you.

Тут можна знайти красиву базову білизну на кожен день. Трикотаж розбавляють сексуальні акценти: мереживо, вирізи та особливий крій, що підкреслює округлі форми.

Читайте також: Як спокусити француженок жіночою білизною з України. Історія від власниці Zhilyova Lingerie

У бренду є стильні набори білизни з топами, а також бра без кісточок. Крім того, тут можна придбати набори трусів, а також мінімалістичні купальники.

Де купити: сайт

Ціни: 100-200 – за трусики, 400-500 – за ліфи.

7. Стильна базова білизна від Wake Up

Український бренд створює концептуальну білизну на кожен день з ніжних та делікатних до тіла тканин, а якій комфортно, жіночно та красиво. Своїми виробами Wake Up хоче зруйнувати стереотип про те, що базові прості фасони в лаконічних кольорах – це буденно і нецікаво.

“Сучасний світ вимагає від жінки бути скрізь, усім і одразу і при цьому залишатися собою, пам’ятати, яка ти є насправді! Наш бренд саме про це : про жінку в шаленому ритмі сучасного світу. Наша білизна – це про сучасну сексуальність та чесну красу, де ти – на першому місці”, – кажуть у Wake Up.

В асортименті бренду є мінімалістичні комплекти, бавовняні комплекти в рубчик, моделі з ніжної мікрофібри та лаконічні купальники. В колекціях переважають нюдові відтінки. У своїх бюстах бренд не використовує твердих чашечок і технологію пошиву з пуш-ап, замість цього ретельно розробляють модель. За допомогою моделювання лекал та крою вироби можуть забезпечити одночасно коригуючу та візуально-приваблюючу функцію.

Ціни: 950 грн за комплект.

Коментарі

Суспільство

У Київській області волонтери відновлюють будинок для багатодітної родини (ФОТО)

Опубліковано

У місті Ірпінь волонтери київського осередку «Добробату» працюють над відновленням будинку, який було пошкоджено під час російського наступу 2022 року.

Про це повідомили в Ірпінській міській раді.

Як допомагають родині

У будинку проживає багатодітна сім’я — подружжя пенсіонерів разом із дітьми та онуками. Під час бойових дій споруда зазнала значних ушкоджень, через які її частина стала непридатною для життя.

Фото: виставлено у фейсбуці Ірпінської міської ради

Читати також: В Україні відновили понад 900 медзакладів, пошкоджених війною

Шестеро волонтерів демонтують зруйновані конструкції, а також реконструюють каркас даху. За словами команди «Добробату», їхня мета — не лише відновити будинок, а й повернути родині відчуття безпеки та домашнього затишку.

Нагадаємо, що в «Охматдиті» відновили бомбосховище — тепер там фентезійні малюнки (ФОТО).

Фото обкладинки: виставлено у фейсбуці Ірпінської міської ради.

Коментарі

Читати далі

Суспільство

«Ба та Ді проти брехні»: медіа ШоТам презентує новий проєкт для старшого покоління

Опубліковано

Медіа позитивних новин ШоТам запустило новий проєкт «Ба та Ді проти брехні». Його мета — підвищити рівень цифрової та медійної грамотності серед людей старшого віку. 

Проєкт втілюється в межах Програми інформаційної стійкості українського громадянського суспільства за підтримки IREX in Ukraine. 

Він складається з двох частин:

  • перша частина проєкту — це проведення тренінгів з медіаграмотності для людей старшого віку. У навчанні беруть участь 10 осіб віком 60+. Після тренінгів вони стануть викладачами та надалі будуть проводити заняття з медіаграмотності для своїх однолітків! Знання майбутні тренери отримають завдяки партнерам ШоТам — експертам з незалежної аналітичної платформи «Вокс Україна». Учасники засвоять інформацію з курсів «Базові правила медіаграмотності», «Інструменти фактчекінгу» та «Правила перевірки медіа та інформації»;
  • друга частина проєкту — це інформаційні відео, де спікерами, зокрема, стануть учасники тренінгів. У кожному з випусків вони будуть давати поради, як убезпечитися від шахраїв і фейків. Ось деякі теми наших відео: «Як не потрапити в пастку з фейковими соцвиплатами?», «Як по телефону відрізнити реального працівника банку від шахрая?», «Як розпізнати фейк?».

«Інформаційні відео з тренерами будемо поширювати в соціальних мережах ШоТаму та на майданчиках партнерської екосистеми – регіональні діджитальні медіа та телеканали. Завдяки цьому наші тренери отримають певний рівень впізнаваності та довіри від однолітків. 

Ми плануємо укладати партнерства з Університетом третього віку, регіональними осередками та громадськими організаціями, які займаються освітою для людей старшого віку, щоб наші тренери мали змогу викладати основи медіаграмотності одноліткам по всій країні.

Цей проєкт експериментальний, але ми сподіваємося, що завдяки ньому якомога більше наших бабусь і дідусів зможуть убезпечити себе від шахрайських схем та фейків», — зазначає співзасновник і головний редактор ШоТаму Сергій Колесніков.

У проєкті взяли участь двоє зіркових гостей — телеведучий та актор Микола Луценко й народний артист України Павло Зібров, який поділився особистою історією про те, як натрапив на шахраїв у телеграмі.

«Ми створили цей проєкт для старшого покоління, адже це одна з найвразливіших категорій українців. Ми хочемо, щоб наші бабусі й дідусі без допомоги близьких могли розпізнати шахраїв в інтернеті, месенджерах, соцмережах, і в час, коли російські фейки розповсюджуються зі швидкістю світла, навчилися перевіряти інформацію та відрізняти правдиві новини від брехні», говорить продюсерка проєкту Юлія Ужва.

Наразі в соцмережах ШоТаму можна подивитися перше відео проєкту за участі Павла Зіброва на тему: «Як розпізнати фейкову новину?».

Коментарі

Читати далі

Суспільство

В Україні відновили понад 900 медзакладів, пошкоджених війною

Опубліковано

За час повномасштабної війни в Україні відновили понад 900 медичних об’єктів, які постраждали через дії російських окупантів.

Про це повідомило Міністерство охорони здоров’я.

Що вдалося зробити

Станом на кінець листопада 2024 року:

  • 565 медичних закладів відновлено повністю.
  • 370 об’єктів зазнали часткових відновлювальних робіт.

Йдеться про лікарні та амбулаторії, розташовані на деокупованих територіях або в регіонах, які постраждали від обстрілів. Переважно це будівлі з вибитими вікнами, пошкодженими дахами та фасадами.

Читати також: В «Охматдиті» відновили бомбосховище — тепер там фентезійні малюнки (ФОТО)

Де відновлення наймасштабніше

Найбільше медзакладів відремонтовано у таких областях:

  • Миколаївській;
  • Дніпропетровській;
  • Київській;
  • Харківській;
  • Херсонській;
  • Чернігівській.

Нагадаємо, що у Лозовій на Харківщині капітально ремонтують дитячу поліклініку.

Фото обкладинки: виставлена на фейсбуці Олега Синєгубова.

Коментарі

Читати далі