

Економіка і бізнес
Житомирський фермер висадив 450 га лохини (ФОТО)
Житомирське підприємство ТОВ «БЕТЕК» успішно експортує лохину в різні країни. Нині плантації фірми нараховують 450 га, і є не тільки одними з найбільших в Україні, а й Європи, повідомляє пресслужба облдержадміністрації.
Що відомо про компанію?
Компанія заснована в 2010 році. Основним напрямком виробництва є вирощування лохини садової.

Як розповів директор підприємства Віктор Фарафонов, пакувальний цех на 3 600 м2 призначений для обробки понад 3000 тонн ягід у сезон, має сучасні технологічні лінії, величезну площу для сортування та пакування плодів, сучасні камери швидкого охолодження та сховища для кращого зберігання продукту. У цей час в господарстві нараховується 450 га лохини, з яких 320 га плодоносної (у 2020 році посаджено 130 га).

«Для отримання гарного врожаю визначальним є підбір сортів та проведення правильної обрізки», – розповів Віктор Фарафонов.
Читайте також: Не просто бізнес, а реабілітація: як ветерат АТО лікує ПТСР, висадивши лохину (ВІДЕО)
Як вирощують ягоди?
Господарство використовує та додержується всіх сучасних технологій вирощування, збирання, сортування, пакування та зберігання продукції і, як результат, клієнти одержують продукцію найвищої якості.

На підприємстві ТОВ «БЕТЕК» вирощуються такі сорти лохини, як Duke, Bluegold, Bluecrop, Chandler, Liberty, Elliott та Aurora. Для того, щоб вирощувати ягоди високої якості, підбираються рослини з відмінним генетичним складом.

Для забезпечення плантацій необхідною кількістю вологи в господарстві є система крапельного зрошення. Використовуються сучасні технології, щоб захистити плантації від граду, дощу та заморозків.

Кожен етап виробничого процесу підтримується спеціалізованими агрономами та новітнім обладнанням. Вирощування, збір, сортування та пакування лохини належним чином в упаковки та зберігання в сучасних холодильних камерах суворо контролюються та відповідають стандартам якості, які задовольняють потреби найвимогливіших ринків.
Економіка і бізнес

До національної програми підтримки військових у застосунку «Армія+» доєднався інтернет-магазин ROZETKA. Військовослужбовці зможуть отримувати знижки на амуніцію та інші товари.
Про це повідомили в Міністерстві оборони України.
Переваги для військових
У застосунку «Армія+» користувачі зможуть згенерувати один промокод на місяць, який надаватиме знижку до 30% на вибрані товари. Повний перелік категорій, на який діятиме цей промокод, можна побачити на акційній сторінці ROZETKA. Обмежень по сумі та кількості категорій товарів у замовленні немає.
Читайте також: В Україні випустили благодійні жетони «Зв’язок 100%» для підтримки війська
Що відомо про програму
Програму підтримки військових запустили в грудні 2024 року. У межах цього проєкту Міноборони об’єднує великі бізнеси, аби надавати українським військовим спеціальні пропозиції або знижки. Наразі партнерами програми стали такі компанії: «Укрзалізниця», «Укрнафта», «Нова пошта», мережа АЗК WOG, OKKO та інтернет-магазин ROZETKA.
Нагадаємо, що ГУР розпочало власне виробництво дронів на оптоволокні (ВІДЕО).
Фото обкладинки: Getty Images
Економіка і бізнес

У ресторанах Києва та Київської області McDonald’s упродовж 25 та 26 березня запускає ранкове меню.
Про це повідомили у компанії.
Раніше ми писали, що з 13 березня ранкове меню додали у закладах Львова, Луцька, Тернополя, Івано-Франківська, Яремче та Ковеля.
Упродовж березня сніданки повертатимуть в усіх ресторанах, окрім тих, що розташовані у східних областях, в Полтаві, Дніпрі, Кременчуці, Кривому Розі, Кропивницькому та Олександрії. У компанії пояснюють, що це пов’язано з повітряними тривогами та операційними складнощами.
Нагадаємо, що UAnimals запустили найкоротшу рекламу із зірками задля допомоги тваринам (ВІДЕО).
Фото обкладинки: фейсбук-сторінка McDonald’s
Економіка і бізнес

Компанія «Нова Енерджі», яка входить до групи Nova, отримала ліцензію на постачання електрики та вийшла на відкритий ринок електроенергії.
Про це повідомили в «Новій пошті».
Дозвіл на постачання електрики оформлювали близько двох місяців. Рішення про це ухвалила Нацкомісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).
Тепер енергетична компанія зможе самостійно забезпечувати потреби «Нової пошти» та інших клієнтів.
Читайте також: OKKO стала партнером програми «Плюси»: які переваги для військових
«Це ще один крок на шляху до енергетичної незалежності. Нова Пошта запускає власну альтернативну генерацію електроенергії та зможе покривати не тільки свої потреби, а й провадити продаж е/е на вільний ринок», — зазначив CEO «Нова Енерджі» Андрій Литвиненко.
Нагадаємо, що «Нова пошта» розробила сервіс для ефективнішої доставки посилок.
Раніше ми писали, що «Нова пошта» запустила другу сонячну електростанцію у терміналі в Києві.
Фото: Pixabay