Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

Жіночі пальта з італійських тканин: історія родинного бізнесу Nove Coat

Опубліковано

Вони одні з перших в Україні почали шити тренчі, створили ідеальне співвідношення смаку, якості та стилю жіночого пальта. Їх знають не лише на Хрещатику у “Всі свої”, але й у Арабських Еміратах, вони — це Nove Coat.

 “Стиль, комфорт і якість — це особливості Nove Coat”, — говорить команда українського бренду. Вони продають близько 1500 пальт на рік не лише по Україні, а й за кордоном. 

<strong>Тамара Харченко</strong>” width=”250″/></div><div class=

Тамара Харченко

Засновниця бренду Nove Coat

Професійний конструктор одягу. Перший бізнес започаткувала з колегою в 2009 році, але бажання творити “своє” взяло гору, тому в 2012 створила власний бренд, який і донині називається Nove Coat. Впевнена, що класичний бежевий тренч — річ, яка повинна бути в гардеробі кожної жінки.

Сімейний бізнес

В 2012 я розпочала власний бізнес з нуля. Спочатку працювала віртуально: шила зразки з майстром-надомницею, а також домовлялась з виробництвами.

У 2016 відкрила шоурум Nove Coat, при ньому ще є ательє. Це суттєво вплинуло на професійний ріст бренду: заробляти стали більше і працювати теж.

 У нас сімейний бізнес: я відповідаю за всі етапи шиття, чоловік — за фінанси, дочка Ксенія — за популяризацію продукту в Інтернеті. З нами ще працюють три майстри і конструктор, адже сама іноді не справляюся. 

Навіть наш домашній улюбленець Майло бере участь у процесі. Частенько приносимо песика в шоурум, адже клієнти його люблять. На день народження він отримав більше привітань, аніж ми замовлень на пальто за добу.

Підхід до клієнтів від Nova Coat

Якість і увага до деталей — це про наш бренд. Ми робимо все, щоб подовжити термін носіння пальта, тому підтримуємо зв’язок з клієнтами. Також заморочуємося над вибором підкладки для пальта та кишень. Маємо в наявності велику палітру підкладок! Але був випадок, коли клієнтка захотіла синю в зелені зірки, але такої, на жаль, не знайшлося. Такого повороту подій навіть Майло не очікував.

Покупці довіряють нам, тому часто замовляють онлайн. Буває, що клієнти стають друзями — це максимальний ступінь довіри до нас і бренду.

Тканина з Флоренції та експерименти

У 2017 р. здійснилася одна з наших мрій — можливість купувати якісну тканину у Флоренції. За один заїзд купуємо близько 40 рулонів, цього вистачає на рік. До 2017 купували в італійській фірмі в Києві. Там тканини були якісні, але стандарті, а ми хотіли чогось особливого, не такого, як у всіх. 

Сезон весна-літо 2019 року став для нас експериментальним: ми розпочали шити колекцію літнього одягу. Наші покупці мали змогу придбати плаття, сарафани, лляну колекцію брюк, шортів та піджаків і, звісно, усе шили з якісних матеріалів. У наступному сезоні 2020 року плануємо розширити колекцію — будемо ще шити трикотажні речі, впевнені, що наша аудиторія оцінить. 

Читайте також: М’які й ідеально теплі. Шість брендів в’язаних речей, які зігріють вас цієї зими

Де нас знайти

До 2017 року в нас було 25 точок по Україні. Наразі наш бренд можна придбати в магазинах “Всі свої”, “Окно во двор”, “482store”, а також маємо 2 точки в Метрограді. Ну і, звісно, наш шоурум на бульварі Лесі Українки 5а.

 Ксенія Харченко

 Колишній архітектор, дочка Тамари. Відповідає за популяризацію бренду: співпрацю з партнерами, просування продукту в Інтернеті, пошук моделей та створення фотосесій. Тест-драйвить пальта нових колекцій, за нею стоїть остаточне рішення чи будуть вони висіти на полицях. 

Хто носить і за скільки

Наші клієнти — жінки віком від 20 до 40 років. Тішимося, коли постійні клієнти приводять своїх мам, щоб обрати пальто в подарунок, а виходять з хорошим настроєм та ідеальною покупкою на роки.

Одного разу менеджер Наталі Могилевської цікавився нашим помаранчевим пальтом для артистки. Але, на жаль, розміру не знайшлося (нові моделі хапають, як гарячі пиріжки).

Ціни в нас помірні, а тканини натуральні та комфортні — це ідеальне співвідношення. Тренчі коштують від 3 до 4 тисяч гривень, а пальто від 5 до 6 тисяч гривень. Клієнти залишаються задоволені, бо носять наші речі не один сезон. 

Важливість натхнення

Тканини й подорожі надихають, тому стараємося поєднувати корисне з приємним. Беремо з мамою декілька вільних днів під час поїздки до Прадо, щоб насолодитися італійською культурою, там і приходить натхнення. 

Часто бачу прикольні деталі в перехожих або на сторінках Pinterest. Після чого розказую мамі свою “історію” нового пальта. 

Майбутнє бренду в очах команди 

Мріємо відкрити власний магазин не тільки в Україні, але й за кордоном. Доставка в нас по світу, тому прихильників багато поза межами України.

Одного разу відправили пальто в Арабські Емірати, я ще й досі не розумію, для чого воно їм було потрібне. Ще замовники були з Лондона, США, Австрії, Німеччини та Риги. Нам потрібне розширення, адже клієнтів з кожним роком усе більше!

Читайте також: Закутатись в українське: 6 виробників пледів, які зігріють вас взимку

Суспільство

“У пошуках Нікі”: в Україні відбулася премʼєра фільму про порятунок тварин під час війни

Опубліковано

В Україні вийшов документальний фільм “У пошуках Ніки” режисера Станіслава Капралова. Ця стрічка розповідає про дії росіян щодо тварин та порятунок чотирилапих під час повномасштабного вторгнення. 

Про це повідомила перша леді України Олена Зеленська.

фото: з фільму “У пошуках Ніки”

Про кінострічку

Історія створення

На початку повномасштабної війни ідея зняти стрічку прийшла до Станіслава Капралова. Під час евакуації його собаки Ніки, коли вона злякалася вибухів і втекла, режисер особисто переконався, наскільки багато злочинів щодо тварин вчинила російська армія на Київщині.

Це вразило його, і Капралов вирішив зосередитися на документуванні цих подій по всій країні через історію невинних істот, щоб показати світу нелюдяність російських дій.

Документальна стрічка

Знімальна група зафіксувала понад 50 годин унікальних та складних матеріалів. Вони були першими, хто прибув з камерами на звільнені території Бучі та Ірпеня, а також організували евакуацію тварин під час обстрілів на Харківщині. Самі зйомки виявилися надзвичайно важкими, оскільки знімальна група декілька разів опинялася під обстрілом російських окупантів.

Фільм “У пошуках Ніки” розкриває жахливі історії про вбитих домашніх собак, коней, яких згоріли живцем, та розстріляних страусів, кого окупанти вбивали заради розваги. Одночасно стрічка також розповідає про героїзм українців. Разом з волонтерами знімальній групі вдалося врятувати сотні тварин і евакуювати десятки з них за кордон.

Читатати також: В Міноборони відповіли на питання про впровадження роботизованих систем та дронів у військо

Премʼєра фільму

У листопаді фільм “У пошуках Ніки” вперше з’явився на екранах у Нью-Йорку під час фестивалю DOC NYC, а в березні його презентували на програмі швейцарського фестивалю FIFDH Geneva. Цього літа стрічку планують показати на великому азійському з’їзді Green Asia Network у Південній Кореї, де зберуться провідні зоозахисники та екологи світу.

Права на показ фільму вже придбали Латвія, Південна Корея, Японія, Швейцарія, Фінляндія, Іспанія, Норвегія, Австрія, Франція, Бельгія та країни Середнього Сходу. Зараз також триває фінальний етап переговорів з однією з найбільших стрімінгових платформ.

Українці ж зможуть подивитися фільм “У пошуках Ніки” безоплатно. Стрічка доступна до перегляду в ютубі.

Нагадаємо, що стартує Всесвітній тиждень імунізації: як долучитися до подій.

Також ми повідомляли, що українка потрапила в книгу рекордів Гіннеса за найдовше волосся.

Фото: з фільму “У пошуках Ніки”

Читати далі

Суспільство

В Києві пройде фестиваль українських писанок: коли саме

Опубліковано

Під час заходу організатори представлять писанки з різних регіонів України, а митці проведуть майстер-класи. Крім того, на фестивалі заплановано встановлення Світового рекорду з масового розпису писанок, а також благодійний аукціон з писанками від зірок шоу-бізнесу.

Про це повідомляє МКІП.

Деталі про подію

Писанки, створені під час події, передуть на передову нашим захисникам через Міжнародний штаб допомоги українцям. Цей захід є значущою складовою національної культурної програми та спрямований на популяризацію української традиції та мистецтва писанкарства.

Читати також: В Міноборони відповіли на питання про впровадження роботизованих систем та дронів у військо

Він відбудеться 30 квітня.

Подія триватиме з 14:00 до 18:00. 

Адреса: м. Київ, вул. Дорогожицька, 3.

Його організували МКІП у співпраці з ГО “Інститут культури України” та UNIT.CITY. Щоб взяти участь у події необхідно заповнити реєстраційну форму.

Нагадаємо, що українка потрапила в книгу рекордів Гіннеса за найдовше волосся.

Також ми повідомляли, що Opendatabot запускає житловий сервіс з відкритими даними.

Фото: Добропарк

Читати далі

Суспільство

В Україні студенти зможуть самостійно корегувати темп та тривалість начання

Опубліковано

Законопроєкт, прийнятий Верховною Радою, розширює можливості українських студентів. Тепер вони мають право самостійно обирати свій освітній шлях, контролювати темп та тривалість навчання, а також змінювати спеціальність за необхідності.

Про це повідомив Михайло Федоров, віце-прем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій України.

Про законопроєкт

Відповідно до документа, студенти тепер мають можливість самостійно обирати предмети та курси, які відповідають їхнім інтересам та цілям, що сприяє формуванню індивідуального освітнього шляху.

Крім того, студенти зможуть навчатися у зручному для себе темпі, прискорюючи або уповільнюючи процес відповідно до своїх потреб.

Також, якщо студент після року або півтора року навчання вирішить змінити напрямок підготовки, він зможе це зробити без непотрібних ускладнень.

Читати також: Стартує Всесвітній тиждень імунізації: як долучитися до подій

Якщо через 1-1,5 років студент розуміє, що його більше цікавить політологія, він може вибрати необхідну спеціальність та продовжити навчання за новим напрямом“, – відзначає Федоров.

Студенти-контрактники зможуть самостійно визначати тривалість навчання. Вони зможуть пройти чотирирічну бакалаврську програму за 3 роки або продовжити навчання до 6-8 років, поєднуючи його з роботою.

Федоров також зауважив, що ця система навчання вже успішно застосовується у вишах Європи.

Нагадаємо, що Opendatabot запускає житловий сервіс з відкритими даними.

Також ми повідомляли, що дитяча залізниця розпочинає сезон в містах України: де та коли.

Фото: КОВА

Читати далі