Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

Жіночі пальта з італійських тканин: історія родинного бізнесу Nove Coat

Опубліковано

Вони одні з перших в Україні почали шити тренчі, створили ідеальне співвідношення смаку, якості та стилю жіночого пальта. Їх знають не лише на Хрещатику у “Всі свої”, але й у Арабських Еміратах, вони — це Nove Coat.

 “Стиль, комфорт і якість — це особливості Nove Coat”, — говорить команда українського бренду. Вони продають близько 1500 пальт на рік не лише по Україні, а й за кордоном. 

<strong>Тамара Харченко</strong>” width=”250″/></div><div class=

Тамара Харченко

Засновниця бренду Nove Coat

Професійний конструктор одягу. Перший бізнес започаткувала з колегою в 2009 році, але бажання творити “своє” взяло гору, тому в 2012 створила власний бренд, який і донині називається Nove Coat. Впевнена, що класичний бежевий тренч — річ, яка повинна бути в гардеробі кожної жінки.

Сімейний бізнес

В 2012 я розпочала власний бізнес з нуля. Спочатку працювала віртуально: шила зразки з майстром-надомницею, а також домовлялась з виробництвами.

У 2016 відкрила шоурум Nove Coat, при ньому ще є ательє. Це суттєво вплинуло на професійний ріст бренду: заробляти стали більше і працювати теж.

 У нас сімейний бізнес: я відповідаю за всі етапи шиття, чоловік — за фінанси, дочка Ксенія — за популяризацію продукту в Інтернеті. З нами ще працюють три майстри і конструктор, адже сама іноді не справляюся. 

Навіть наш домашній улюбленець Майло бере участь у процесі. Частенько приносимо песика в шоурум, адже клієнти його люблять. На день народження він отримав більше привітань, аніж ми замовлень на пальто за добу.

Підхід до клієнтів від Nova Coat

Якість і увага до деталей — це про наш бренд. Ми робимо все, щоб подовжити термін носіння пальта, тому підтримуємо зв’язок з клієнтами. Також заморочуємося над вибором підкладки для пальта та кишень. Маємо в наявності велику палітру підкладок! Але був випадок, коли клієнтка захотіла синю в зелені зірки, але такої, на жаль, не знайшлося. Такого повороту подій навіть Майло не очікував.

Покупці довіряють нам, тому часто замовляють онлайн. Буває, що клієнти стають друзями — це максимальний ступінь довіри до нас і бренду.

Тканина з Флоренції та експерименти

У 2017 р. здійснилася одна з наших мрій — можливість купувати якісну тканину у Флоренції. За один заїзд купуємо близько 40 рулонів, цього вистачає на рік. До 2017 купували в італійській фірмі в Києві. Там тканини були якісні, але стандарті, а ми хотіли чогось особливого, не такого, як у всіх. 

Сезон весна-літо 2019 року став для нас експериментальним: ми розпочали шити колекцію літнього одягу. Наші покупці мали змогу придбати плаття, сарафани, лляну колекцію брюк, шортів та піджаків і, звісно, усе шили з якісних матеріалів. У наступному сезоні 2020 року плануємо розширити колекцію — будемо ще шити трикотажні речі, впевнені, що наша аудиторія оцінить. 

Читайте також: М’які й ідеально теплі. Шість брендів в’язаних речей, які зігріють вас цієї зими

Де нас знайти

До 2017 року в нас було 25 точок по Україні. Наразі наш бренд можна придбати в магазинах “Всі свої”, “Окно во двор”, “482store”, а також маємо 2 точки в Метрограді. Ну і, звісно, наш шоурум на бульварі Лесі Українки 5а.

 Ксенія Харченко

 Колишній архітектор, дочка Тамари. Відповідає за популяризацію бренду: співпрацю з партнерами, просування продукту в Інтернеті, пошук моделей та створення фотосесій. Тест-драйвить пальта нових колекцій, за нею стоїть остаточне рішення чи будуть вони висіти на полицях. 

Хто носить і за скільки

Наші клієнти — жінки віком від 20 до 40 років. Тішимося, коли постійні клієнти приводять своїх мам, щоб обрати пальто в подарунок, а виходять з хорошим настроєм та ідеальною покупкою на роки.

Одного разу менеджер Наталі Могилевської цікавився нашим помаранчевим пальтом для артистки. Але, на жаль, розміру не знайшлося (нові моделі хапають, як гарячі пиріжки).

Ціни в нас помірні, а тканини натуральні та комфортні — це ідеальне співвідношення. Тренчі коштують від 3 до 4 тисяч гривень, а пальто від 5 до 6 тисяч гривень. Клієнти залишаються задоволені, бо носять наші речі не один сезон. 

Важливість натхнення

Тканини й подорожі надихають, тому стараємося поєднувати корисне з приємним. Беремо з мамою декілька вільних днів під час поїздки до Прадо, щоб насолодитися італійською культурою, там і приходить натхнення. 

Часто бачу прикольні деталі в перехожих або на сторінках Pinterest. Після чого розказую мамі свою “історію” нового пальта. 

Майбутнє бренду в очах команди 

Мріємо відкрити власний магазин не тільки в Україні, але й за кордоном. Доставка в нас по світу, тому прихильників багато поза межами України.

Одного разу відправили пальто в Арабські Емірати, я ще й досі не розумію, для чого воно їм було потрібне. Ще замовники були з Лондона, США, Австрії, Німеччини та Риги. Нам потрібне розширення, адже клієнтів з кожним роком усе більше!

Читайте також: Закутатись в українське: 6 виробників пледів, які зігріють вас взимку

Суспільство

Українську вчительку врятували з окупації після чотирьох років полону: спецоперація ГУР

Опубліковано

Учителька фізики та математики Наталія Шило провела чотири роки в полоні на окупованих територіях. Завдяки спецоперації Головного управління розвідки жінку вдалося повернути на підконтрольну територію України.

Про це повідомили в ГУР МО за матеріалом «Ми — Україна».

Російські окупанти затримали Наталію у 2021 році, коли вона прямувала до хворої матері в Горлівку. Жінку звинуватили у шпигунстві та утримували в тюрмі без права на виїзд. Увесь цей час Наталія залишалася в камері з іншими жінками, які також стали жертвами репресій.

«2216 ― це камера “політичних”. Коли я потрапила в ту камеру, Наталя вже там була. Дуже позитивна жінка. Вчителька математики й фізики, розбирається в зірках. Ночами ми стояли і дивились крізь ту решітку», — розповіла Юлія, яка зустріла Наталію на вокзалі в Києві.

Читайте також: У Криму відбулася масштабна акція «Жовтої стрічки» (ФОТО)

Урешті Наталію звільнили з в’язниці, але заборонили виїзд. Тоді українська розвідка почала готувати план евакуації. Представниця ГУР МО України Гайде Різаєва розповіла:

«Ми врахували психологічний стан Наталії Шило, врахували всі фактори, які свідчать про її психотип. Ми підібрали унікальну, на мій погляд, операцію, яка дозволила цьому статися».

На київському вокзалі Наталію зустріли подруги, з якими вона пройшла полон. Деталі порятунку української вчительки ГУР не розголошує.

Нагадаємо, що UNITED24 зібрали 23 тисячі доларів завдяки розіграшу прапора з підписами захисниць Маріуполя.

Фото обкладинки: ютуб-канал «Ми — Україна»

Читати далі

Суспільство

В Україну повернулася річна антарктична експедиція: їхні наукові досягнення (ФОТО)

Опубліковано

29-та Українська антарктична експедиція завершила свою річну місію на станції «Академік Вернадський» та 4 квітня 2025 року повернулася до Києва. Полярники працювали над дослідженнями у сферах геофізики, метеорології та біології.

Про це повідомили в Національному антарктичному науковому центрі.

Унікальні дослідження науковців

Разом із зимівниками додому повернулися й учасники сезонної експедиції, які працювали на станції від кількох тижнів до кількох місяців. Українські науковці провели низку нових досліджень, серед яких:

  • вперше запустили аргобуї для вивчення Південного океану (проєкт OCEAN ICE, «Горизонт Європа»);
  • вперше здійснили одночасне радіозондування атмосфери з «Вернадського» та судна «Ноосфера»;
  • вперше відібрали зразки талої льодовикової води для аналізу на мікропластик.

Повернення додому

Експедиція провела два тижні у дорозі. Спершу судно «Ноосфера» доставило команду з Антарктики до чилійського порту Пунта-Аренас, перетнувши бурхливу протоку Дрейка. Потім команда дісталася Варшави кількома літаками, а звідти — автобусом до України.

«Найщемнішим моментом була зустріч лікарки 29-ї УАЕ Іванни Котурбаш та її чоловіка Романа — він служить військовим анестезіологом на фронті. Перед від’їздом Іванки в Антарктику Роман навіть не зміг її провести, адже був дуже потрібен в госпіталі в Кураховому. Тож моменту обійняти одне одного кохані чекали понад рік», — написали в НАНЦ.

В Україну повернувся і Юрій Лишенко, який відправився у сезонну антарктичну експедицію після того, як отримав тяжке поранення на фронті. Чоловік пережив ампутацію та навчився ходити на протезі.

Нагадаємо, у березні на «Вернадському» відбулася перезмінка річних експедицій. Тепер на станції працює команда 30-ї УАЕ.

Раніше ми писали, що латвійський альпініст дістався до Південного полюса на підтримку України (ФОТО).

Фото: фейсбук-сторінка НАНЦ

Читати далі

Суспільство

«Укрзалізниця» призначила до Великодня додатковий потяг Київ – Львів – Київ

Опубліковано

До Великодня «Укрзалізниця» призначила додатковий швидкий фірмовий потяг №291/292 Київ – Львів – Київ. Ці рейси відбудуться 18 квітня.

Про це повідомили в УЗ.

18 квітня потяг №291/292 курсуватиме за таким розкладом:

  • відправлення з Києва о 08:57, прибуття до Львова — 17:04;
  • зі Львова поїзд відправиться о 13:30, а прибуде до Києва о 20:51.

Наразі квитки на ці рейси вже можна придбати онлайн або в касах вокзалів.

Нагадаємо, що «Укрзалізниця» відновлює втрачені квитки у застосунку: як їх повернути.

Також ми писали, що УЗ додала в Києві нову зупинку для двох потягів.

Фото обкладинки: фейсбук-сторінка УЗ

Читати далі