Суспільство
Завершують ремонт “візитної картки” Харкова
У Харкові завершується капітальний ремонт фонтану “Дзеркальний струмінь”, який називають “візитною карткою” міста. Про це повідомляє пресслужба міської ради.
Зараз на об’єкті працюють кілька будівельних бригад каменярів, малярів і електриків. За останні роки це одна з наймасштабніших реконструкцій “візитної картки” Харкова.
Що зробили?
Як розповів заступник директора департаменту комунального господарства Євген Пасенов, крім оновленого вигляду на фонтані з’являться і нововведення.
“Додався пандус для підходу людей з обмеженими можливостями. Також на фонтані замінили покриття на гранітний камінь. Масштабні роботи були проведені безпосередньо на фонтані і в місці, де тече вода, – там замінено все обладнання, яке вже прийшло в непридатність, і підводні мережі”, – повідомив Євген Пасенов.
Читайте також: У Львові демонтують фонтан перед Оперним театром: що там буде (ФОТО)
256 відтінків світла
Під час реконструкції комунальники приділили особливу увагу підсвічуванню “Дзеркального струменя” – його постаралися зробити більш яскравим і сучасним.
Додали підсвічування по балюстраді і контурах по всьому “Дзеркальному струменю”. Тепер фонтан має 256 відтінків і можна зробити будь-який колір, оскільки управління підсвічуванням тепер ведеться не з перемикачів, а з ноутбука.
“До ремонту фонтан був оповитий дротами і великими світильниками – тепер всі комунікації заховані в самому каркасі споруди”, – підкреслив Євген Пасенов.
Завершити ремонт на об’єкті обіцяють найближчим часом.
Що варто знати про фонтан?
Дзеркальний струмінь — альтанка і фонтан у місті Харкові, один із сучасних символів міста.
Альтанка-фонтан “Дзеркальний струмінь” розташована на вулиці Сумській у сквері Перемоги, навпроти будівлі Харківського театру опери та балету.
“Дзеркальний струмінь” був споруджений 1947 року за проектом архітектора В. І. Коржа .
Суспільство
Як відбувалася рятувальна операція
Чому це важливо
Коментарі
Суспільство
Які об’єкти демонтують повністю
- пам’ятник Олександру Бойченку (гімназія № 59);
- пам’ятник Миколі Островському (гімназія № 191);
- постаменти від пам’ятника леніну на бульварі Шевченка та вулиці Гніздовського;
- меморіальний камінь «Комсомольська алея» (проспект Академіка Глушкова);
- зірка на даху будинку на Хрещатику, 25.
Корекція споруд
- цитату Станіслава Говорухіна на пам’ятнику Воїнам-інтернаціоналістам замінять на присвяту українцям, загиблим в Афганістані;
- російські написи на пам’ятниках Борису Патону та Іллі Рєпіну перекладуть українською;
- монограму Олександра III на воротах Свято-Михайлівської лікарні демонтують.
Коментарі