Суспільство
Запустили Інноваційний портал Луганщини з конкурентними перевагами області
З метою підтримки загальнодержавного курсу на розвиток інновацій, електронної демократії, діджиталізації, а також стимулювання, підтримки та розвитку інноваційної діяльності запустили Інноваційний вебсайт Луганщини.
Про це ШоТам повідомили у Департаменті міжнародної технічної допомоги, інноваційного розвитку та зовнішніх зносин Луганської ОДА.
Зазначається, що цей сайт – це «динамічний буклет», що містить актуалізовану інформацію українською та англійською мовами і є зручним у використанні.
Найактуальніша інформація – на вебсайті
На сайті можна знайти за посиланням таку інформацію:
- конкурентні переваги області,
- дослідницький та інноваційний простір,
- реалізація проєктів міжнародної технічної допомоги,
- міжнародне співробітництво області,
- розвиток електронної демократії Луганщини,
- визначні місця регіону,
- презентаційно-інформаційні видання,
- корисні посилання,
- оголошення, анонси, історії успіху.
Для кого буде цікавою та корисною інформація?
Важливо, що сайт містить необхідну інформацію як для мешканців регіону, України, так і для іноземних партнерів, оскільки сайт містить англомовний контент. Відвідувачі сайту дізнаються про ключові переваги регіону та його інноваційні пропозиції.
Читайте також: Кавовий острівець інклюзії. Як у Вінниці люди з інвалідністю займаються бізнесом
«Родзинки сайту»
Сайт має сучасний дизайн у стилі бренду області #ЛуганщинаМоя. Сьогодні більшість користувачів використовують смартфони для пошуку корисної інформації, тому важливою перевагою нового сайту є його адаптованість під мобільні пристрої. Крім того, доступний режим перегляду сайту для людей з вадами зору.
На ресурсі розміщено інтерактивні мапи
- «Луганщина цікава» (відомості про місцевих творців, парки, сквери, музеї, туристичні маршрути, собори, храми, кінні заводи, пам’ятники, заповідні території тощо);
- мапа «Інноваційної інфраструктури Луганської області» (відомості про інноваційні кластери, інноваційні навчальні лабораторії, інноваційні підприємства, заклади вищої освіти, інноваційні хаби тощо),
- «Карта реалізованих інфраструктурних проєктів» (інформація щодо розташування об’єктів, донора, міжнародної організації – виконавця проєкту, досягнутих результатів, фото до та після відновлення).
Мапи мають інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, якщо необхідно знайти якийсь об’єкт треба лише скористатись відповідними фільтрами.
Читайте також: Чим замінити пакет? 8 брендів, які роблять екологічні альтернативи
Інноваційний вебсайт Луганської області функціонує з метою поширення інформації про ключові переваги регіону, його інноваційні пропозиції серед мільйонів користувачів та потенційних партнерів, тому є найбільш ефективним інструментом просування регіону.
Створення продукту стало можливим завдяки фінансовій підтримці надійних партнерів Луганської облдержадміністрації – Програми ООН із відновлення та розбудови миру.
Нагадаємо, на Луганщині презентували мобільний додаток, що сповіщатиме про надзвичайні ситуації.
Як ми повідомляли раніше, на Луганщині влаштували перформанс задля збереження будівлі 1908 року.
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Зробили покриття та надихнули інших на зміни
Коментарі
Суспільство
Як працюватиме новий маршрут?
- На ділянці Варшава – Рава-Руська курсуватиме поїзд польської залізниці PKP Intercity.
- На маршруті Рава-Руська – Львів – Чернівці працюватиме дизель-поїзд українського виробництва ДПКр-3.
Коментарі