Економіка і бізнес
Якщо нема піарника. П’ять безкоштовних курсів про те, як самому просувати бізнес
Досі думаєте, що просування – лише для компаній-гігантів, а новини малого та середнього бізнесу широкому загалу нецікаві? Дарма нехтуєте публічністю, адже грамотні комунікації підприємства з покупцями та журналістами дозволить вам і інвесторів знайти, і побудувати сильний бренд, і перетворити цільову аудиторію на друзів.
Ці п’ять безкоштовних онлайн-курсів ми знайшли на теренах українського Інтернету. Звісно, не гарантуємо, що вони повністю замінять бізнесу піарника чи комунікаційника. Але після них ваша справа вже точно не буде колишньою.
Історії керують світом. А ваш бренд розповідає історії?
“Я не торкнувся м’яча, то була рука Бога”, – сказав Дієго Марадона, виправдовуючи власний гол рукою у ворота англійців. У цій же грі він забив гол, який назвали пізніше голом століття, але саме історія з “Рукою Бога” стала легендарною.
Мабуть, ви і самі помітили, що реклама з цікавою для клієнта історією активує його увагу. Ось на цьому моменті реклама і починає продавати.
Гарна історія зробить ваш бренд дійсно легендарним. Пропонуємо почати творити легенду з курсу від Відкритого Університету Майдану “Моя історія: досвід, цінність, вплив”. Тут обіцяють навчити вас використовувати силу історій як у професійному, так і життєвому контекстах.
Створити і втримати. Чи є у вашого бренду репутація?
Напевно, ви чули про “велику четвірку” – найбільші аудиторські компанії в світі. Це Deloitte Touche Tohmatsu, PricewaterhouseCoopers, Ernst & Young, KPMG. Але мало хто знає: спочатку це була “велика п’ятірка”. Але одна з компаній – Arthur Andersen – все втратила через удар по репутації. Понад 85 тисяч працівників та мільярдні обороти компанії поховало те, що її співробітники закривали очі на протиправні дії клієнта.
Як правильно побудувати власну репутацію, просувати як бренд себе і власні товари чи послуги – знають у Prometheus. Дізнайтесь і ви з їх курсу Комунікаційні інструменти для побудови репутації.
Власник бізнесу як окремий бренд. Навіщо це?
Що такого зможе зробити для вашого бізнесу робота з особистим брендом, з чим можуть не впоратись піарники та маркетологи?
Ви як власник дасте власній компанії “людське обличчя”. У світі таку практику називають “бренд-євангелізмом”, а євангелістом тут вважають людину, закохану в бренд. Вона розповість іншим про компанію ті особливості, про які ніхто не знав до неї.
Не обов’язково це має бути власник бізнесу, не обов’язково це має бути одна людина. Але хто, як не власник, може найбільш ефективно донести інформацію про власні продукти, проєкти чи послуги іншим?
Курс з побудови особистого бренду на “Будуй своє” від Ніни Левчук, керівниці Google Marketing Solutions у Центральній та Східній Європі, допоможе вам створити і побудувати персональний бренд так, щоб здобути лояльність ваших клієнтів і збільшити власні доходи в рази.
Системність – ключ до успіху. І побудова бренду – не виключення
Андрій Федорів сьогодні вважається одним із найуспішніших бізнесменів в рекламній сфері. Створення відомих брендів на кшталт “Хортиці”, “Нової пошти”, OLX і багатьох інших – його рук справа.
Ми знайшли його відеолекцію з покроковими рекомендаціями та набором інструментів для підприємців щодо системного управління власним брендом. Це запис семінару Стратегія=Ідея, і ґрунтується він на 16 роках практики Федоріва та аналізі його проєктів із запуску брендів у країнах Європи.
Як ефективно просувати свій проєкт. Експрес-курс за 30 хвилин
П’ять лекцій, 30 хвилин – і ви дізнаєтеся, як нести в маси інформацію про ваш проєкт. А чим бізнес не проєкт, подумали ми і ділимось із вами посиланням на безкоштовний курс від експерта з комунікацій та програмного директора ГО “Інтерньюз-Україна” Андрія Кулакова. За посиланням він ділиться порадами:
– як правильно працювати з журналістами;
– навіщо вам комунікаційна стратегія і чому цільова аудиторія проекту і та цільові групи – це не одне і те ж.
Економіка і бізнес
Як долучитися до «Зеленої пʼятниці»
Товари з вигодою
- ґаджети Apple — 10%;
- побутова техніка — 10% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard;
- енергоощадні товари — 10% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard;
- квитки в театри, кінотеатри та на концерти — 10% кешбеку;
- МСС краса та здоровʼя — 8% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard.
Про програму лояльності «Привіт»
Коментарі
Економіка і бізнес
Головні теми конференції
- енергонезалежність та покращення української інфраструктури;
- інновації в теплотехніці;
- нові підходи до енергоефективного будівництва;
- підтримка локального виробництва.
Енергетичний сектор і держава
Про «Теплоенергетичний кластер України»
Коментарі
Економіка і бізнес
Що змінилося?
- автоматичні двері;
- ліфт для зручності пересування;
- місця для людей на кріслах колісних;
- тактильна плитка;
- таблички шрифтом Брайля;
- безбар’єрні вбиральні.
Нові можливості для відвідувачів
- 11 терміналів самообслуговування;
- касу;
- експрес-вікно.
Коментарі