Економіка і бізнес
Як волинська журналістка виробляє унікальні ласощі з квітів
Вікторія Семенюк готує варення з незвичних інгредієнтів. Аби приготувати солодкі ласощі жінка використовує польові квіти та трави, пише АгроЦентр.
Вікторія працює журналісткою, а квіткове варення одне з її хобі. За словами Вікторії варення можна приготувати з будь-якої польової рослини, головне, аби вона була їстівною.
Покликання з дитинства
Дівчина розповідає, що з самого дитинства захоплювалася лікарськими рослинами.
“Любов до лікування з допомогою трав мені прищепила прабабуся. Так трапилося, що читати я навчилася раніше, ніж ходити на горщик. Тому вже з чотирьох років неодноразово гортала стареньку книгу “Лікарські рослини” та перечитувала кольорові вкладки з травами в журналі “Здоров’я”. З книгою в руках я виходила на вулицю і шукала живі зелені аналоги чорно-білих зображень у книзі. Так і дізналася, яка рослинка є безпечною для людини, а яка може спричинити серйозні отруєння”, — розповідає Вікторія.
Як розпочала готувати незвичайні солодощі
А консервацією Вікторія почала цікавитися, коли перебувала у декретній відпустці. Дівчина розповідає, що спочатку спробувала закривати просто малину у банці, але це виявилося запростим. Тому майстриня вирішила спробувати приготувати щось унікальне, як, наприклад, варення з квітів.
“Почала шукати інформацію в інтернеті. Виявилося, що рецептів та ідей у глобальній мережі – море. Лише бери та втілюй. Я пригадала, що моя мама колись варила варення з кульбабок. Тож, заручившись її підтримкою, вирішила спробувати й собі”, – пригадує журналістка.
Читайте також: Кульбабове вино по-українськи: як вінничанин експериментує з рецептами напоїв
Унікальний рецепт кульбабового меду від майстрині
Одним з унікальних рецептів Вікторії є кульбабовий мед. Жінка запевняє, що він не лише смачний, а й ефективний у лікуванні кашлю та застуду. Для того щоб його виготовити, потрібно зібрати 300 квіток кульбаб, а ще знадобиться 1 кг цукру, 400 мл води та половинка лимона.
“Закип’ятіть воду, засипте туди цукор і варіть сироп, доки він повністю не розчиниться. Суцвіття кульбаб вимийте і засипте в сироп, суміш варіть 20 хвилин. Наприкінці додайте до сиропу сік лимона і проваріть ще три хвилини. Зніміть сироп з вогню і залиште на добу, аби настоявся. Після цього процідіть і відтисніть через марлю. Отриманий сироп проваріть ще 20 хвилин. І насолоджуйтеся приємним смаком та ароматом меду. Для тривалого зберігання мед з кульбаб можете закрутити в баночки”, — поділилася рецептом лучанка.
Читайте також: У Краматорську роблять солодощі за рецептом 18 століття
“Родзинка” рецептів: фіалкове варення
Вікторія розповідає, що приготувати мед з кульбаб не так складно, як фіалкове варення. Цей вид ласощів вимагає більших затрат часу — близько чотирьох-п’яти годин. Найклопіткішим є збір голівок фіалок. Адже, велика миска квітів – це всього лиш 80 грамів сировини, яку ще й необхідно перебрати. Після відділення пелюсток від чашолистиків залишається всього 40 грамів. Ось з цих пелюсток і роблять ароматний конфітюр.
“У мене є старовинна ступка, у якій я розтирала фіалкові пелюстки з цукром, додаючи для збереження кольору сік лимона. Фіалкова паста має дуже гарний синьо-фіолетовий колір. Виготовлення такого варення – справа досить марудна, зате результат вражає! Смак десерту специфічний, на любителя. Але особисто мені дуже подобається! На ту стограмову баночку вже є багато охочих дегустаторів серед друзів. Тому запросимо усіх до себе на каву і кожен зможе скуштувати того дива”, — каже лучанка.
Економіка і бізнес
Як долучитися до «Зеленої пʼятниці»
Товари з вигодою
- ґаджети Apple — 10%;
- побутова техніка — 10% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard;
- енергоощадні товари — 10% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard;
- квитки в театри, кінотеатри та на концерти — 10% кешбеку;
- МСС краса та здоровʼя — 8% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard.
Про програму лояльності «Привіт»
Коментарі
Економіка і бізнес
Головні теми конференції
- енергонезалежність та покращення української інфраструктури;
- інновації в теплотехніці;
- нові підходи до енергоефективного будівництва;
- підтримка локального виробництва.
Енергетичний сектор і держава
Про «Теплоенергетичний кластер України»
Коментарі
Економіка і бізнес
Що змінилося?
- автоматичні двері;
- ліфт для зручності пересування;
- місця для людей на кріслах колісних;
- тактильна плитка;
- таблички шрифтом Брайля;
- безбар’єрні вбиральні.
Нові можливості для відвідувачів
- 11 терміналів самообслуговування;
- касу;
- експрес-вікно.
Коментарі