Суспільство
Як український бізнес піклується про країну (ВІДЕО)
ПУМБ, Енергоатом, FILM.UA у проєкті Young SDG Innovators від Глобального договору ООН вчились інвестувати у розвиток рідної землі, у навчання юних українців і знайомити закордонних партнерів із потенціалом України! 10 різних бізнесів 10 місяців ішли до трансформації відповідно до Цілей сталого розвитку!
Вже стартує набір на другу хвилю проєкту Young SDG Innovators! Цей проєкт від Глобального договору ООН навчив українські бізнеси піклуватись про свою країну.
“Нам треба думати не лише про заробіток, а і про майбутнє для наших дітей”, – розповідає Павло Рижій, ментор.
Читайте також: Закінчив університет і одразу став керівником. Як Антон Синицький став менеджером-керівником в компанії “АШАН”
10 місяців 10 різних бізнесів трансформувались відповідно до Цілей сталого розвитку. Агрокомпанія Astarta вчила школярів не боятися роботи на своїй землі.
“Ми створили цілу лабораторію для школярів про те, як вести стале господарство”, – пояснює Анна Білошапка, учасниця проєкту.
FILM.UA створив круту резюме-візитівку України для світових фільммейкерів.
“Таким чином ми зможемо розвивати економічний потенціал України”, – говорить Ганна Волкова, учасниця проєкту.
А ПУМБ спрямовує залишки грошей, які роками залишаються на вже закритих рахунках.
“Так наші клієнти вже можуть інвестувати у бізнес, що працевлаштовує людей з інвалідністю”, – каже Тетяна Колеснік, учасниця проєкту.
Щоб трансформувати компанії, ГД ООН розробили 10-місячний акселератор і запустили програму Young SDG Innovators у 10 країнах світу. Разом із колегами зі всього світу українські бізнеси вчились інноваціям та сталим бізнес моделям. Кожен з них мав змінитись у контексті однієї з 17 цілей ООН. Та приєднатись до подолання глобальних проблем у своїй країні.
“Наші бізнеси поступово приходять до розуміння, що їхня країна – запорука успіху їхньої справи”, – Тетяна Сахарук, генеральна директорка ГД ООН в Україні.
Суспільство
- від 510 до 5 100 гривень за незаконну вирубку в межах міста;
- від 17 000 до 25 500 гривень або навіть позбавлення волі до трьох років за вирубку в лісових зонах.
Коментарі
Суспільство
У Дарницькому районі Києва очистили озеро Зариваха, а незаконну дамбу, яка перекривала водойму, демонтували.
Як повідомляє Державна екологічна інспекція Столичного округу, інспектори отримали звернення про засмічення прибережної смуги. На місці вони побачили стихійне звалище, дамбу, зведену з мішків та шин, а також трубу, встановлену без дозволу.
Читати також: На ярмарку в Чехії представили український стенд, де плели маскувальну сітку (ФОТО)
Співробітники КП «Плесо» розчистили прибережну зону озера та демонтували незаконну конструкцію. Завдяки спільним зусиллям вдалося відновити природний вигляд прибережної території та покращити її екологічний стан.
Нагадаємо, що у столиці відкрили інсталяцію I’m fine, яку створили з пошкодженого обладнання звʼязку (ФОТО).
Фото обкладинки: Freepik.
Коментарі