Економіка і бізнес
Як швидко заробити: ТОП-10 ідей
Як швидко підняти грошенят у законний спосіб? Зібрали найцікавіші та випробувані ідеї на будь-який смак.
Вирощування енергетичної верби
Розумні люди кажуть, що ця рослина дає високу врожайність. З одного засадженого гектара можна зібрати від 10 до 30 тонн гілочок. Перевага в тому, що вона швидко виростає, тож “урожай” збирете щороку.
Бізнес на курях
Чим цікавий бізнес? Курей-бройлерів спеціально вивели для того, аби вони швидко виростали та давали максимальну м’ясну вагу. Від курчати до готової на забій особини, бройлер виростає за 8-12 тижнів (деякі види за 35 діб). У живій масі птахи набирають близько 2,7 кілограма (хоча тут теж залежить від породи). Вартість розібраної тушки стартує від 50 гривень за кілограм.
Вирощування ремонтантної полуниці
Це та ягода, яка неочікувано з’являється на прилавках наприкінці серпня і коштує шалених коштів, у порівнянні із сезонною в червні. Перевага полуничного врожаю наприкінці серпня в тому, що низька конкурентність і Ви самі зможете гратися з ціною. Пристрасні фанати цієї ягоди готові викладати (дані за торішній серпневий сезон) від 80 гривень за кілограм.
Читайте також: Швидкі гроші: ТОП-10 ідей для “швидкого” бізнесу
Миловаріння
Миловаріння – ідеальний бізнес для тих, хто хоч трохи розуміється на хімії та вправний майстер у рукоділлі.тЗазвичай, мило фасують по 50 – 100 грамів. Вироби ручної роботи стартують від 40 гривень за штуку. Цікаві поєднання техніки, кольорів, аромату – ціна зростає. Усе залежить від рівня майстра. Такий товар найкраще продавати через інтернет-барахолки або у соцмережах.
Власна перукарня
Експерти кажуть, що відкриття перукарні в економ-сегменті обійдеться близько $3 тисяч (за умови, що не дуже дорога оренда приміщення). А чистий дохід вона почне приносити вже через 3-5 місяців.
Виробництво тротуарної бруківки
Якщо хочете запустити виробництво по-дорослому, з усіма вібростолами і гідравлічним візком – знадобиться близько 22 тисяч гривень на обладнання та ще чотири на матеріали. Ціни на готову бруківку стартують від 228 гривень за 1 м². Для продажу будівельних матеріалів, куди відносимо і бруківку, є цілі платформи в інтернеті. Там же можна підглянути ідеї конкурентів, на що є попит та які взагалі ціни.
Читайте також: Топ-5 шкільних проектів, які зібрали гроші на краудфандинговій платформі
Мікрозелень – найменше капіталовкладення
Дуже нішовий бізнес – вирощувати проростки зелені і стати другом веганів.
Зі складнощів, які точно спіткають – ринок збуту. Доведеться добре попрацювати із соцмережами, у яких активно просуватимете свій товар. Або пошукати ресторани чи магазини, які погодяться купувати зелень. Під вирощування не обов’язково виділяти гектари землі. Достатньо буде контейнерів зі зволоженням та необхідної кількості освітлення, тепла. Почати експеримент можна на власному підвіконні. Спробувати, з якими культурами буде легше працювати.
Манікюр
Для того, аби повністю обладнати свою робоче місце – знадобиться 21 тисяча гривень. Якщо орендувати приміщення (а це може бути лише куточок чи стіл у перукарні), знадобиться ще від однієї тисячі щомісяця. Вартість манікюрних процедур коливається між 150 гривень і до +∞. Щодня майстер може обслужити мінімум 5 клієнтів. Якщо вдається гарно розсунути конкурентів на ринку послуг і привабити постійних відвідувачів, можна заробляти від 15 тисяч гривень щомісяця.
Авторські вироби
В моді креатив, тож футболки, чашки чи будь-які поверхні, на яких можна надрукувати незвичайний принт – цінуються. Це можуть бути малюнки, смішні фрази, слова, меми. У такому бізнесі головне йти в ногу з часу, бути в темі останніх модних трендів та вміло поширювати свій продукт.
Читайте також: Українці навчились друкувати кістки на 3D-принтері
Зйомка на коптерах
Останнє слово технічного прогресу можна перетворити на вдалий бізнес. Перед зйомкою обов’язково ознайомтеся із законодавством України, де вказано, які місцини знімати суворо заборонено. Також варто пройти спеціальні курси, аби потім на червоніти за перекошені кадри. Традиційно, таку послугу найкраще просувати через інтернет. Можна потоваришувати з весільними агентствами, та прилаштуватися між фотографом і відеооператором. Молодята люблять, коли фото і відео багато та ще й з різних ракурсів.
Не забуваємо оформлювати ФОП та сплачувати податки :). Нехай все вдається!
Економіка і бізнес
Як долучитися до «Зеленої пʼятниці»
Товари з вигодою
- ґаджети Apple — 10%;
- побутова техніка — 10% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard;
- енергоощадні товари — 10% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard;
- квитки в театри, кінотеатри та на концерти — 10% кешбеку;
- МСС краса та здоровʼя — 8% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard.
Про програму лояльності «Привіт»
Коментарі
Економіка і бізнес
Головні теми конференції
- енергонезалежність та покращення української інфраструктури;
- інновації в теплотехніці;
- нові підходи до енергоефективного будівництва;
- підтримка локального виробництва.
Енергетичний сектор і держава
Про «Теплоенергетичний кластер України»
Коментарі
Економіка і бізнес
Що змінилося?
- автоматичні двері;
- ліфт для зручності пересування;
- місця для людей на кріслах колісних;
- тактильна плитка;
- таблички шрифтом Брайля;
- безбар’єрні вбиральні.
Нові можливості для відвідувачів
- 11 терміналів самообслуговування;
- касу;
- експрес-вікно.
Коментарі