Суспільство
Як Рубіжанська панчішна мануфактура з Луганщини відновила виробництво у Львові (ВІДЕО)
Ціле літо і трохи осені ШоТам чекав, поки з Китаю припливе особливий вантаж – новеньке обладнання для розграбованої росіянами Рубіжанської панчішної мануфактури.
Тепер мануфактура знову в строю і шиє найкрутіші українські шкарпетки.
Про перше провокаційне і рятівне замовлення від Dodo Socks та актуальні вакансії мануфактури у Львові, розповідає ШоТам.
Росіяни спалили і розграбували їхню фабрику в Рубіжному. А вони не здалися і вже сплели шкарпетки-відповідь окупантам.
Рубіжанська панчішна мануфактура 25 років виготовляє круті українські шкарпетки. Фабрика на Луганщині випускала 3 000 000 пар шкарпеток за рік.
Саме тут реалізовували круті ідеї Dodo Socks, «Дід Носкар» і Sammy Icon. Втративши все обладнання і запаси продукції, мануфактура починає з нуля. Єдиний капітал, що вцілів – це бавовна з Індії.
«Ми до війни замовили 3 контейнери бавовни і не встигли її завезти. Вже після ми її завезли до Львова і тут її розмитнили. І це все, що у нас є і з чого ми починаємо. Частково ми продаємо цю сировину, щоб почати свій бізнес», — Геннадій Місюренко, керівник Рубіжанської панчішної мануфактури.
Читайте також: Шкарпетки, які об’єднують. Знищена окупантами Рубіжанська панчішна мануфактура відновлює роботу у Львові
Закупити нове обладнання допомогли партнери-замовники. Dodo Socks позичили 3 000 000 гривень і вже зробили замовлення. Перша партія шкарпеток у Львові дуже символічна.
«”Топчу *****!” – це погоджене замовлення з Dodo Socks, з якого ми починаємо відновлення нашої співпраці», — Ольга Ушакова, комерційна директорка Рубіжанської панчішної мануфактури.
Команда Мануфактури шалено скучила за роботою. Нових машин із Китаю чекали, як свята. Нині готуються запустити лінійку спортивних шкарпеток. А ще нарощувати обсяги виробництва й розширювати команду.
«Зараз нам необхідні в’язальниці і майстри з обслуговування в’язального обладнання. Ці дві категорії нам критично необхідні, щоб запустити виробництво цілодобово, щоб ми могли максимально багато виготовляти шкарпеток на вже закупленому обладнанні. Дуже хотілося б знайти з досвідом працівників. Але ми наразі готові і навчати», — Ольга Ушакова, комерційна директорка Рубіжанської панчішної мануфактури.
Тож тримаймо свої ніжки у якісному теплі та разом крокуймо до Перемоги!
Нагадаємо, виробник шкарпеток випустив колекцію «До перемоги» і допомагає ЗСУ.
Також ШоТам розповідав, як підприємиця з Луганщини відновила виробництво гойдалок, переїхавши до постачальника на Буковину.
Суспільство
Які об’єкти демонтують повністю
- пам’ятник Олександру Бойченку (гімназія № 59);
- пам’ятник Миколі Островському (гімназія № 191);
- постаменти від пам’ятника леніну на бульварі Шевченка та вулиці Гніздовського;
- меморіальний камінь «Комсомольська алея» (проспект Академіка Глушкова);
- зірка на даху будинку на Хрещатику, 25.
Корекція споруд
- цитату Станіслава Говорухіна на пам’ятнику Воїнам-інтернаціоналістам замінять на присвяту українцям, загиблим в Афганістані;
- російські написи на пам’ятниках Борису Патону та Іллі Рєпіну перекладуть українською;
- монограму Олександра III на воротах Свято-Михайлівської лікарні демонтують.
Коментарі
Суспільство
Як реставруватимуть пам’ятку
Коментарі
Суспільство
В Україні стартував безплатний онлайн-курс «Не стій — вмикай: світло, тепло, інтернет». У навчальних відео знялися музиканти гурту ТНМК Олег «Фагот» Михайлюта та Олександр «Фоззі» Сидоренко, а також пресофіцер ДСНС Олександр Хорунжий.
Про це повідомили у пресслужбі ДСНС.
Про створення курсу
Курс розробили працівники ДСНС за підтримки Фонду Східна Європа та Програми EGAP, що фінансується Швейцарією.
«Упоратися із такими проблемами у холодну пору року стає складніше, тому важливо мати альтернативні джерела живлення. Однак неправильне використання приладів, перевантаження систем та і просто незнання ключових правил безпеки призводять до пожеж, надзвичайних ситуацій, а іноді — й до нових жертв», — написали в ДСНС.
Читайте також: У Києві та регіонах побудують «розумні» електромережі: що це значить
Мета навчальних відео
Після проходження навчання українці зможуть краще пережити осінньо-зимовий період. У ньому люди зможуть вивчити правила безпеки при використанні альтернативних джерел живлення та зменшити кількість побутових надзвичайних ситуацій. Під час курсу українці також дізнаються про те, як мати безперебійний доступ до інтернету, коли немає світла.
Читайте також: Японія та ПРООН передадуть Одесі та Харкову критично важливе енергообладнання: подробиці
У восьми випусках ведучі розповіли:
- як заживити квартиру та приватний будинок;
- як підготуватися до відключень у багатоквартирному будинку;
- як заживити роутер та якого провайдера обрати, щоб мати доступ до інтернету;
- як використовувати різні прилади у різних умовах;
- на що звертати увагу під час вибору пристрою;
- які є заходи безпеки під час користування різними приладами.
«Я — гуманітарій, а потрібно готуватися до зими. Мамі в Харкові думаю, як провести інтернет. Тож цей курс дійсно став мені у пригоді. Впевнений, слухачі теж отримають чимало корисної та нової інформації», — поділився Олександр Михайлюта.
Зареєструватися на курс «Не стій – вмикай: світло, тепло, інтернет» можна за посиланням.
Як відзначили у ДСНС навчання безплатне. А після навчання українці зможуть отримати сертифікат на 0,2 кредиту ЄКТС, це шість академічних годин.
Нагадаємо, що у Києві відбувся перший Форум Теплоенергетичного кластера.
Фото обкладинки: ютуб-канал Фонд Східна Європа
Коментарі