Суспільство
Як "кіборг" після двох років полону розпочав власну справу
Український військовий, 29-річний “кіборг” Тарас Колодій, який служив у складі 80-ої десантно-штурмової бригади, після пережитих двох років полону, повернувся на рідну Львівщину та відкрив мініферму із вирощування курей на натуральних кормах.
Про це інформує Львівська пошта.
Тарас розповідає, що перші місяці було складно.
“Натуральні корми, які ми використовуємо, дещо дорожчі за хімічні. Частково тому, що сам час вирощування бройлерів таким способом довший, а значить корму треба більше. Якщо на масштабних фермах для цього потрібно 45 днів, то нам потрібно аж 3 місяці, щоб виростити курей”, – пояснює Тарас.
Він розповідає, що сам корм переважно складається з кукурудзи та пшениці.
Фермер наголошує, що найбільшим страхом для людини має бути бажання не ризикувати. Якщо людина боїться ризикнути – вона боїться насамперед розвиватись.
Читайте також: Колишній розвідник робить бізнес на дерев’яних виробах (ВІДЕО)
У планах молодого фермера – розширення власної справи. Та каже, що для цього потрібно щодня працювати, не покладаючи рук. Сьогодні хлопець не лише вирощує курей та доглядає за ними, а й самотужки розвозить замовлення своїм клієнтам.
Тарас збирає замовлення за день або ж два дні наперед. Каже, що готує курей до продажу лише коли збере усі замовлення, а тому у свіжості м’яса можна не сумніватись.
Вартість м’яса становить 70 грн/кг, а середня вага однієї птиці – до 3 кілограмів.
Підтримати справу фермера-початківця та поласувати натуральним м’ясом птиці можна звернувшись безпосередньо до Тараса Колодія за номером телефону: (098)-427-14-28.
Довідка
Тарас Колодій – учасник бойових дій в зоні АТО (ООС). Народився 1 жовтня 1990 року в селі Канафости Самбірського району Львівської області.
Проходив військову службу в складі 80-тої бригади. Брав участь в антитерористичній операції з 11 листопада 2014 року по 21 січня 2015 року.
Читайте також: Стрибок із парашутом: волонтер практикує неординарний спосіб реабілітації військових
У Донецькому аеропорту перебував з 6 січня 2015 року по 21 січня цього ж року. Далі – полон. Визволили у грудні 2016 року. На війні отримав черепно-мозкову травму закритого типу з контузією.
Нагадаємо, ветеран АТО створює вироби з дерева і металу у східному стилі.
Як ми повідомляли раніше, ветеран російсько-української війни на сході України Микола Лісовенко виготовляє арахісову пасту різних видів та кунжутну псту Тахіні.
Також, ветерани АТО пропонують сушені гриби до різдвяного столу.
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі
Суспільство
Біографія фотографа
8 фото, що доводять злочини «совєтів»
- Розкуркулена сім’я біля свого будинку в с. Удачне Донецької області. 30-ті рр. ХХ століття
Коментарі