Суспільство
Як будують транзитне транспортне кільце навколо Львова (ФОТО)
На Львівщині триває відновлення автомобільної дороги Т-14-25 «Миколаїв – Городок – Жовква – Кам’янка-Бузька – Бібрка».
Як повідомляє “Автомагістраль-Південь”, цей автошлях згодом стане транзитним кільцем навколо Львова, що дозволить суттєво розвантажити об’їзну дорогу міста та скоротити шлях для транзитного вантажного автотранспорту з Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Рівненської та Тернопільської областей до міжнародних пунктів пропуску “Шегині”, “Краковець”, “Грушів”, “Рава-Руська” на західному кордоні. Відновлена дорога також матиме велике значення для розвитку економіки регіону, адже з’єднає між собою населені пункти об’єднаних територіальних громад у восьми районах Львівщини.
Як тривають роботи?
З початку поточного року «Автомагістраль-Південь» активними темпами проводить дорожньо-будівельні роботи на трьох ділянках автошляху Т-14-25, що розташовані на відрізку від м. Миколаїв до м. Городок. На ділянках дороги км 0+000 – км 12+000 та км 24+500 – км 34+000 виконують капітальний ремонт, а на км 34+000 до км 40+738 – реконструкцію.
На першій ділянці капітального ремонту завершили фрезерування зношеного асфальтобетонного покриття на відрізку дороги км 3+700 – км 9+660. У селі Ричагів виконали основний комплекс робіт з влаштування дощової каналізації. У напрямку початку траси поблизу села Вербіж проводять роботи з поширення проїзної частини.
Читайте також: Коли завершать реконструкцію 22 км бетонної дороги в Житомирській області (ВІДЕО)
Наприкінці минулого тижня на цій ділянці розпочали роботи зі влаштування верхнього шару основи із щебенево-піщаної суміші, обробленої цементом, а також влаштування нижнього шару покриття із крупнозернистого асфальтобетону товщиною 10 см. Окрім відновлення дорожнього покриття, також виконуютьперебудову двох аварійних мостів через річки Щирка та Зубра.
На ділянці капітального ремонту км 24+500 – км 34+000 – основний комплекс робіт з влаштування дощової каналізації та поширення дороги було виконано ще торік.
На третій ділянці, що передбачає реконструкцію дороги, більший обсяг робіт було виконано також ще минулого року. Тому 2020-го залишались роботи з будівництва кільцевої розв’язки на перетині з дорогою Н-13 «Львів-Самбір-Ужгород», укладання верхнього шару покриття на решті протяжності ділянки, а також влаштувати тротуари в межах населених пунктів та виконати роботи з облаштування та безпеки дорожнього руху.
“Наразі ми вже виконали роботи з монтажу бортового каменю, встановлення поребриків і влаштування покриття тротуарів із фігурних елементів мощення (ФЕМ) у місті Городок та селі Черляни. Тут встановлено 1526 пог. м нових бордюрів та 1458 пог. м поребриків, а також виконано 1544 кв м. покриття із ФЕМ на тротуарах”, – йдеться у повідомленні.
Початок робіт із будівництва кільцевої розв’язки на перетині з а/д Н-13 заплановано на початок травня.
До виконання дорожньо-будівельних робіт на об’єкті задіяно понад 60 працівників та 40 одиниць техніки. До кінця поточного року передбачено завершення робіт на всіх трьох ділянках, що дозволить поєднати між собою а/д М-06 «Київ-Чоп», а/д Н-13 «Львів-Самбір-Ужгород» та а/д М-11 «Львів-Шегині» в межах першого етапу реалізації проекту транзитного транспортного кільця навколо Львова.
Усі фото: facebook.com/automagistral
Суспільство
- Запорізької;
- Дніпропетровської;
- Донецької;
- Сумської;
- Херсонської.
Підтримка ВПО на Київщині
Коментарі
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Зробили покриття та надихнули інших на зміни
Коментарі
Суспільство
Як працюватиме новий маршрут?
- На ділянці Варшава – Рава-Руська курсуватиме поїзд польської залізниці PKP Intercity.
- На маршруті Рава-Руська – Львів – Чернівці працюватиме дизель-поїзд українського виробництва ДПКр-3.
Коментарі