Суспільство
Коли завершать реконструкцію 22 км бетонної дороги в Житомирській області (ВІДЕО)
На Житомирщині триває реконструкція дороги М-06 Київ — Чоп протяжністю 22,3 км. Як повідомляє пресслужба Укравтодору, роботи ведуться на ділянці км 129+600 – км 151+730 від с. Глибочиці до с. Оліївка. Завершити планують уже цього року.
Це буде 4-смугова бетонна дорога із освітленням та сучасними засобами організації безпеки руху.
«Велике будівництво тримається на масштабних проєктах, які забезпечують повне оновлення доріг за конкретним маршрутом. Київ – Чоп є однією з найкращих доріг України, та і вона потребує оновлення та покращення рівня безпеки руху. Саме це ми отримаємо в результаті втілення спільного проєкту з ЄБРР та ЄІБ», – зазначають в Укравтодорі.
Читайте також: Під Києвом збудують три нові розв’язки
Що передбачає проєкт
✅будівництво та реконструкція 4-х транспортних розв’язок на різних рівнях;
✅реконструкція існуючого мосту через р.Кам’янка;
✅реконструкцію 3-х існуючих шляхопроводів через залізничні колії;
✅будівництво 2-х пішохідних мостів.
Цими днями ведуться роботи з будівництва штучних споруд. А за кілька тижнів розпочнеться влаштування цементобетонного покриття.
Строк реалізації проєкту – 2 роки. Фінансування проєкту здійснюється за кошти Європейського банку реконструкції та розвитку, а також Європейського інвестиційного банку.
Фото: скріншот з відео
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Документальний театр як інструмент роботи з історіями
«Мистецтво пропонує безліч форматів говоріння про складний досвід. Документальний театр — один з таких, що швидко реагує на зміни в суспільстві та здатен їх зафіксувати в моменті. До того ж, у театрі комунікація з глядачем відбувається напряму: ми бачимо на сцені людей, які самі про себе говорять, що створює для музею нові можливості репрезентації дитячого досвіду», — говорить куратор вистави Андрій Борутя.
Досліджувати пам’ять через мистецтво
«Для багатьох українців сьогодні важливо в той чи інший спосіб вшановувати загиблих, фіксувати події та свій досвід у публічному просторі. Ми переконані, що будувати національний меморіал можна лише після закінчення війни, але починати працювати з пам’яттю про трагічні події, особливо локальною, потрібно вже зараз», — пояснюють організатори проєкту.
Унікальний підхід громад до створення меморіалів
«Ця алея, яка в майбутньому розростеться, назавжди залишиться в пам’яті як символ подій у 2022 році. Особлива подяка тим, хто згодився записати свої спогади та зробити їх публічними. Це дуже важливо, бо невблаганний час стирає спогади, змінює їх», — поділилася асистентка керівниці проєкту в ГО «Асоціація демократичного розвитку» Наталія Апанасько.
Коментарі