Суспільство
Як 3-річний барабанщик підкорив серця українців (ВІДЕО)
Йому лише 3 роки, але він уже підіймає бойовий дух українців у соцмережах і робить перші кроки у світ професійної музики!
Всеволод разом із батьком до війни виступав на шоу «Україна має талант» і встиг завоювати серця українців талановитою грою на барабанах, а тепер записує патріотичні відео й викладає в інтернет.
Про талановитого барабанщика розповідає ШоТам.
«Я сподіваюсь, що моє покоління житиме у вільній державі. Україна розцвіте. Слава Україні!», — каже Всеволод.
3-річний Всеволод під час війни знімає відео, яке дарує українцям надію.
Восени 2021 він підкорив країну виступом на шоу «Україна має талант», де вразив грою на барабані.
Всеволод виступав разом із батьком і його гуртом барабанщиків Drum Force.
Дивіться відео: У Рівному переселенець із Краматорська навчає дітей китайської
А з 24 лютого хлопчик почав співати українські пісні і читати вірші.
«За що я люблю свою маму? За те, що вона рідна. За що я люблю свою українську мову? За те, що вона рідна», — розповідає хлопчик.
Поки що його сторінку в соцмережах веде батько.
А хлопчик росте, навчається музики й дарує українцям розраду і надію. І, можливо, стане колись автором народного хіта.
Нагадаємо, 15-річний школяр із Прикарпаття знімає соціальні фільми.
Також ШоТам розповідав, як школяр-переселенець допоміг батькам відкрити власний заклад у Франківську.
Суспільство

Український військовий Андрій з Павлограда провів у російському полоні три роки, два місяці та 11 днів — з березня 2022-го. 23 травня його дружина Еля нарешті дочекалася обміну.
Про це повідомили кореспонденти «Суспільного».
Про повернення чоловіка Еля дізналася від представників Координаційного штабу. Вони зателефонували їй по відеозв’язку з кордону — і вона вперше за роки побачила його живим.
Читайте також: Повертаємо своїх: перші 390 українців вдома в межах обміну 1000 на 1000 (ФОТО)
«Він спочатку не зрозумів, чому я плачу. А я не плачу — я щаслива», — ділиться жінка.
Єдиний лист від Андрія після того, як він потрапив у полон на Донеччині, вона отримала ще у 2022 році.
Нагадуємо, що 15-річного хлопця повернули в Україну з ТОТ.
Фото: «Суспільне Новини» / Олександр Магула
Суспільство

Українське військо отримало нове посилення — парк безпілотників ЗСУ поповнили важким ударним дроном «Білий вовк».
Про це повідомили в Міністерстві оборони України.
Новий безпілотник призначений для ураження цілей у глибокому тилу ворога. Апарат здатний переносити велику кількість бойових зарядів і вражати позиції противника на значній відстані. Це розширює можливості ЗСУ щодо знищення логістики, командних пунктів і складів боєприпасів.
Читайте також: Українські технології на експорт: морський дрон Magura V7 вироблятимуть у США
В Міноборони зазначають, що комплекс можна розгорнути протягом кількох хвилин. У комплект входять БпЛА з цифровою комбінованою камерою, станція керування та контролю, комплект силових акумуляторів тощо.
Нагадуємо, що львівський десантник Лаваш у своєму першому бою знищив понад 20 окупантів.
Фото: надане виробником
Суспільство

Україна почала реалізацію домовленості про масштабний обмін полоненими у форматі 1000 на 1000, досягнутої під час зустрічі в Туреччині. Перший крок — 390 українських захисників та захисниць вже повернулися додому.
Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський.
У Координаційному штабі уточнили, що з російської неволі визволили 120 цивільних громадян і 270 військових: військовослужбовців ЗСУ, зокрема ВМС, ДШВ, Сил ТрО, а також Національної гвардії України та Державної прикордонної служби України.
Продовження обміну очікують уже в найближчі вихідні. Дипломатичні та гуманітарні зусилля тривають безупинно, аби повернути кожного й кожну, хто досі перебуває в полоні.
«Дякую всім, хто допомагає, хто 24/7 працює для того, щоб українці й українки поверталися додому. Дуже важливо повернути всіх, хто в полоні. Перевіряємо кожне прізвище, інформацію по кожній людині», — написав Президент.
Читайте також: Три роки не бачив тата: 15-річного хлопця повернули в Україну з ТОТ








Нагадуємо, що дев’ятьох дітей врятували з ТОТ та повернули в Україну.
Фото: соцмережі Володимира Зеленського