Технології
Визначили переможця тендеру на розробку е-квитка у Львові: подробиці
У Львові визначились із переможцем тендеру на розробку сервісу е-квитка у Львові. Як розповіли у міській раді, переможцем став чесько-український консорціум компаній Mikroelektronika spol s r.o. та SoftServe — Municipal Technologies LLC.
Наразі відбувається підготовка документів для підписання договору з переможцем, в якому буде прописано послідовність дій упровадження автоматизованої системи обліку проїзду в громадському транспорті міста.
Які умови?
Як зазначається, консорціум Mikroelektronika та SoftServe запропонували найкращі умови за принципом ціна-якість. Вартість системи на 10 років 11,6 млн євро.
Е-квиток кредитується Європейським банком реконструкції та розвитку. Банк вже завершив перевірку та акцептацію підрядника. Далі підписується контракт і впроваджують електронний квиток.
Читайте також: У Вінниці запустили електронний квиток
Хто ще брав участь у тендері?
За результатами оцінки шістьох технічних пропозицій, що були подані на перший етап тендеру, до участі у другому етапі було відібрано 3 компанії: 1. Консорціум естонських компаній «Ріданго» та «Дател»; 2. Консорціум у складі чеської компанії «Мікроелектроніка» та львівського ТОВ «СофтСерв — Муніципальні технології»; 3. консорціум у складі трьох італійських компаній «Альмавіва», «АЕП», «Сварко Мізар» та львівського партнера «Сварко Україна».
На другий етап тендеру свої пропозиції подали тільки дві компанії: Естонські «Ріданго» та «Дател» і консорціум чеської та львівської компанії.
Замовник проєкту ЛКП «Львівавтодор» оцінював цінові пропозиції учасників за сумою таких позицій: — вартість впровадження проекту, — вартість обслуговування та підтримки системи впродовж 10 років після завершення гарантійного періоду.
За такими показниками найменшу ціну надав чесько-український консорціум «Mikroelektronika spol s r.o.» та «SoftServe — Municipal Technologies LLC».
Технології
Як працюватиме реєстр?
- ім’я та опис тварини;
- інформацію про вакцинацію та стерилізацію;
- контакти власників.
Етапи запуску
- Авторизація ветеринарів та клінік. Уже стартував перший етап: ветеринари подають заявки до Держпродспоживслужби для реєстрації в системі.
- Реєстрація тварин. Початок другого етапу планується на початок 2025 року.
Чому це важливо?
- відстежувати чисельність домашніх тварин;
- збирати дані про стан їхнього здоров’я та вакцинації;
- забезпечити кращий контроль над епідеміологічною ситуацією.
Коментарі
Технології
Що відомо:
- з червня 2023 року в Україні запрацював Єдиний реєстр зброї, а також електронний кабінет власника. Ці сервіси значно спростили процес подачі документів;
- нова функція в «Дії» стане ще одним кроком у цифровізації послуг МВС.
Коментарі