Військо
Військові на Харківщині отримали перші модульні кухні для фронту (ВІДЕО)
Сучасне обладнання для приготування гарячих страв придбали за кошти Харківської ОВА. Кухні зможуть працювати автономно в умовах бойових дій.
Про це повідомили в ХОВА.
У модульних кухнях встановили:
- газові плити;
- холодильні шафи;
- мікрохвильові печі;
- панелі для смаження;
- водонагрівачі;
- кондиціонери;
- місткості для води.
«Харчування військовослужбовців на передовій є дуже важливим, це впливає і на боєздатність, і на моральний дух. В умовах постійного стресу та фізичних навантажень якісна їжа стає не лише засобом підтримки фізичних сил, а й фактором психологічного відновлення. За необхідності кухню можна перемістити як до лінії бойового зіткнення, так і в тил. Вони повністю готові для використання у будь-який час, у будь-яку пору року незалежно від погоди та стану інфраструктури в місці дислокації підрозділу, що є великою перевагою», — зазначив військовослужбовець Володимир Фадєєв.
Читайте також: У війську працюватимуть з новим українським дроном Poseidon: його характеристики
Кожна модульна кухня може забезпечити гарячими сніданками, обідами та вечерями до 180 військових на добу.
Нагадаємо, що оборонні компанії з України та Німеччини відкрили підприємство для ремонту техніки.
Фото обкладинки: сайт ХОВА
Військо
Малі архітектурні форми, демонтовані у столиці, отримують нове життя — їх передають військовим для потреб оборони.
Про це розповів директор Департаменту територіального контролю міста Києва Михайло Буділов.
Ініціатива стартувала з початку повномасштабного вторгнення. Станом на зараз військові вже отримали 805 таких об’єктів, із яких 220 передали у 2024 році.
Раніше демонтовані МАФи, які власники не забрали, тепер виконують важливі завдання. За словами Буділова, понад 60 військових формувань уже використовують ці конструкції як склади, мобільні пункти чи обігрівальні станції.
Читати також: Військові на Харківщині отримали перші модульні кухні для фронту (ВІДЕО)
Запити надходять щодня
«Нові звернення від військових ми отримуємо щоденно. Займаємося цим питанням разом із комунальним підприємством “Київблагоустрій”, — зазначив посадовець. — Готові працювати далі. Для комунікації можна звертатися в особисті або через офіційні сторінки».
Нагадаємо, що оборонні компанії з України та Німеччини відкрили підприємство для ремонту техніки.
Фото: фейсбук Михайла Буділова.
Військо
Безпілотний авіаційний комплекс кодифікувало та дозволило використовувати Міністерство оборони України. Дрон створили для виконання різноманітних місій, зокрема для спостереження за ворогом.
Про це повідомили в Міноборони.
Особливості БпЛА
Дрони Poseidon мають електродвигуни та можуть виконувати завдання при температурі від −20 °C до +45 °C. Літальні апарати здатні працювати і під час сильного вітру.
Фахівці встановили у безпілотниках сучасну навігаційну систему. У відомстві вказали, що акумулятори дозволяють дронам літати кілька годин.
«Робоча висота цих безпілотників поза зоною досяжності багатьох вогневих засобів протиповітряної оборони противника», — зазначив заступник міністра оборони України Дмитро Кліменков.
Нагадаємо, що оборонні компанії з України та Німеччини відкрили підприємство для ремонту техніки.
Також ми писали, що уперше в історії українське судно проводить для США дослідження в Антарктиці (ФОТО).
Фото обкладинки: сайт Міноборони
Військо
Нове підприємство запустили KMW (KNDS Deutschland) та одна з українських оборонних компаній. У межах цієї співпраці в Україні обслуговуватимуть та ремонтуватимуть військову техніку, яку передала KNDS.
Про це повідомили в Міністерстві з питань стратегічних галузей промисловості.
Меморандум про співпрацю сторони підписали 21 січня. Наразі понад сто українських фахівців пройшли спеціальні навчання у Німеччині. Разом із цим на об’єктах, де обслуговуватимуть техніку, встановили перші системи для ремонту.
Очільник міністерства Герман Сметанін зазначив, що відтепер техніку від німецького виробника ремонтуватимуть швидше. Це озброєння KNDS Deutschland почала передавати Україні у 2022 році.
Читайте також: Veteran Hub шукає ветеранів для нового дослідження про повернення до цивільного життя
«Я радий бути тут з нашим партнером, українською компанією. Наша кооперація є чудовим майданчиком для спільної роботи, для того, щоб побачити рівень кваліфікації вашої команди, відчути дух вашої команди та амбіції. Я хотів би подякувати за це. І я хотів би також побажати всього найкращого українській армії, всім українським солдатам», — сказав директор німецької компанії Ральф Кетцел.
Нагадаємо, що на Київщині стартував перший базовий курс підготовки до нацспротиву у 2025 році.
Фото обкладинки: сайт KNDS