Миколаївський міжнародний аеропорт, який наприкінці минулого року відновив свою роботу обслужив 4306 пасажирів. Про це повідомив у Facebook в.о. директору аеропорту Федір Барна.
“За перший квартал 2019 року, наш відновлений аеропорт обслужив 4306 пасажирів. Реальних, а не віртуальних”, – йдеться в повідомленні.
Читайте також: В Україні модернізують ще один аеропорт
Також відомо, що керівництво аеропорту веде переговори з компанією «Мотор Січ» щодо запуску регулярних авіарейсів Миколаїв-Київ.

Нагадаємо, що Миколаївський міжнародний аеропорт не працював багато років.
В 2017-18 роках аеропорт та злітна смуга були реконструйовані та розпочались підготовчі роботи по запуску регулярних рейсів.
Читайте також: В Україні запрацював ще один аеропорт
На реконструкцію комунального підприємства «Миколаївський міжнародний аеропорт», з обласного та місцевого бюджетів виділено 127 мільйонів гривень.
Причина перерви і перспективи
Цивільний міжнародний аеропорт розташований за 13 км від Миколаєва. Аеродром збудували ще 1944 року. Тривалий час використовувався як військовий. Пізніше виникла потреба у наявності цивільного аеропорту. І у 1960 році Миколаївський аеродром перетворили на аеропорт цивільної авіації.
Читайте також: Уперше за п’ять років з аеропорту Миколаїв вилетів літак
У 90-х роках миколаївський аеропорт став одним з найбільших і технічно оснащених авіапідприємств на півдні України. Аеровокзальний комплекс до 2013 року мав пропускну здатність до 400 пасажирів на годину на внутрішніх рейсах авіакомпанії і до 100 пасажирів на годину ― на міжнародних рейсах. Із кінця 2014 року пропускна здатність скоротилась до 300. Станом на середину 2017 року власне міжнародний аеропорт не працював — тепер ця сторінка у житті летовища знову відновлюється.

Уперше після багаторічної перерви виконали авіарейс з аеропорту “Миколаїв” 19 листопада 2018 року. Вже наприкінці 2018 року туроператори Join UP и SkyUp Airlines запускають рейс в Шарм-ель-Шейх (Єгипет). Виконання рейсу передбачено двічі на тиждень.