Суспільство
Відкрили безкоштовний доступ до онлайн-сервісу для допомоги в написанні текстів англійською
Компанія Grammarly, яка розробляє онлайн-сервіс на основі штучного інтелекту для допомоги в написанні текстів англійською мовою, оголосила, що пропонує свій продукт безкоштовно неурядовим організаціям у всьому світі. Про це повідомляє портал Гурт.
Зокрема, такі організації зможуть подати заявку та отримати доступ до розширених рекомендацій щодо поліпшення текстів у Grammarly Premium, а також до адміністративних функцій управління Grammarly Business, що направлені на оптимізацію командної роботи з продуктом.
Читайте також: Українські університети отримають грант на енергомодернізацію
Організації, які відповідають умовам безкоштовного надання послуг, отримають безкоштовний доступ до 31 грудня 2020 р. включно.
«Команда Grammarly усвідомлює виклики, які постають перед людьми в усьому світі, і хоче запропонувати свою підтримку. Створивши цю безкоштовну пропозицію для неприбуткових і неурядових організацій, ми вбачаємо у ній можливість зробити щось значиме, — каже Доріан Стоун (Dorian Stone), керівник підрозділу Grammarly Business. — Ці організації забезпечують життєво важливі послуги і програми, але багатo із них зіштовхнулися з фінансовими труднощами. Ми знаємо, як наш сервіс допомагає командам досягати цілей, роблячи комунікацію чіткою та ефективною, тож сподіваємося, що наша пропозиція стане в нагоді і допоможе організаціям продовжувати свою важливу роботу».
Чим корисний сервіс?
Неприбуткові організації, які нині вже використовують онлайн-сервіс Grammarly, зазначають, що застосування продукту допомагає їм заощаджувати час, а це, своєю чергою, дає змогу зосередитися на успіху своєї місії. Також вони покладаються на допомогу сервісу у підвищенні якості комунікації своїх працівників та підтриманні зв’язку зі своєю аудиторією.
Мексикано-американський благодійний фонд ресурсів (Mexican American Opportunity Foundation, MAOF) використовує продукт Grammarly для забезпечення якості комунікації. «Ми використовуємо Grammarly передусім для підготовки електронних листів та важливих пропозицій, що мають критичне значення для виділення коштів, — каже Ерл Вільямс (Earl Williams), ІТ-директор фонду MAOF. — Grammarly допомагає нашим співробітникам знаходити правильні слова, щоб максимально переконливо донести нашу позицію. А також дає змогу краще інформувати нашу аудиторію і робити ідеї зрозумілішими».
«Ми сподіваємося, що доступ до розширених функцій Grammarly Premium та Grammarly Business допоможе підтримати й українські організації, які використовують англійську мову для комунікації з партнерами. Проте це не єдиний вид підтримки, яку ми надаємо у відповідь на COVID-19, — наголошує Дмитро Лідер, співзасновник компанії. — Продовжуючи працювати для наших клієнтів у всьому світі, ми також прагнемо мінімізувати поширення вірусу і підтримати локальні спільноти. Ми вдячні організаціям, компаніям та людям, які допомагають лікарям та пацієнтам у боротьбі з COVID-19 і об’єднуються для захисту найуразливіших груп населення. Своєю чергою, ми надали благодійну фінансову допомогу кільком фондам, зусилля яких спрямовані на протидію пандемії. Більше про це можна дізнатись із нашої публікації у Facebook».
Як отримати доступ?
Водночас Grammarly продовжує надавати надійний безкоштовний сервіс для тих, хто хоче вдосконалити навички письмового спілкування. Безкоштовний обліковий запис на платформі Grammarly надає доступ до базової підтримки грамотного написання текстів, який охоплює критично важливі поради щодо граматики, правопису і пунктуації, лаконічності, а також визначення тону повідомлення.
Надіслати запит на отримання пропозиції керівники неприбуткових і неурядових організацій можуть за посиланням grammarly.com/nonprofits-ngos.
Органи державної влади, освітні заклади та приватні фонди поки що не можуть долучитися до цієї ініціативи.
Головне фото: censor.net
Суспільство
В Україні стартував безплатний онлайн-курс «Не стій — вмикай: світло, тепло, інтернет». У навчальних відео знялися музиканти гурту ТНМК Олег «Фагот» Михайлюта та Олександр «Фоззі» Сидоренко, а також пресофіцер ДСНС Олександр Хорунжий.
Про це повідомили у пресслужбі ДСНС.
Про створення курсу
Курс розробили працівники ДСНС за підтримки Фонду Східна Європа та Програми EGAP, що фінансується Швейцарією.
«Упоратися із такими проблемами у холодну пору року стає складніше, тому важливо мати альтернативні джерела живлення. Однак неправильне використання приладів, перевантаження систем та і просто незнання ключових правил безпеки призводять до пожеж, надзвичайних ситуацій, а іноді — й до нових жертв», — написали в ДСНС.
Читайте також: У Києві та регіонах побудують «розумні» електромережі: що це значить
Мета навчальних відео
Після проходження навчання українці зможуть краще пережити осінньо-зимовий період. У ньому люди зможуть вивчити правила безпеки при використанні альтернативних джерел живлення та зменшити кількість побутових надзвичайних ситуацій. Під час курсу українці також дізнаються про те, як мати безперебійний доступ до інтернету, коли немає світла.
Читайте також: Японія та ПРООН передадуть Одесі та Харкову критично важливе енергообладнання: подробиці
У восьми випусках ведучі розповіли:
- як заживити квартиру та приватний будинок;
- як підготуватися до відключень у багатоквартирному будинку;
- як заживити роутер та якого провайдера обрати, щоб мати доступ до інтернету;
- як використовувати різні прилади у різних умовах;
- на що звертати увагу під час вибору пристрою;
- які є заходи безпеки під час користування різними приладами.
«Я — гуманітарій, а потрібно готуватися до зими. Мамі в Харкові думаю, як провести інтернет. Тож цей курс дійсно став мені у пригоді. Впевнений, слухачі теж отримають чимало корисної та нової інформації», — поділився Олександр Михайлюта.
Зареєструватися на курс «Не стій – вмикай: світло, тепло, інтернет» можна за посиланням.
Як відзначили у ДСНС навчання безплатне. А після навчання українці зможуть отримати сертифікат на 0,2 кредиту ЄКТС, це шість академічних годин.
Нагадаємо, що у Києві відбувся перший Форум Теплоенергетичного кластера.
Фото обкладинки: ютуб-канал Фонд Східна Європа
Коментарі
Суспільство
Нові рейси до Карпат
- поїзд № 33/34 Кривий Ріг — Ясіня: це нове додатково сполучення між Кривим Рогом, Львовом та популярними туристичними напрямками в Карпатах;
- поїзд № 61/62 Дніпро — Рахів (через день): нове сполучення для людей, які подорожують із Придніпров’я до Львова та Карпат;
- поїзд № 83/84 Київ — Солотвино (через день): на цьому напрямку збільшать кількість квитків на 50%;
- поїзд № 125/126-129/130 Полтава, Кременчук — Ужгород (через день): рейс поєднає Полтавщину зі Славськом та Закарпаттям;
- поїзд № 85/86 Запоріжжя — Львів — Рахів: маршрут продовжили до станції Рахів;
- поїзд № 145/146 Харків — Чернівці (через день): це сполучення дозволить жителям Слобожанщини дістатися Буковини.
Потяги до Харкова
Покращення маршрутів
Скорочення рейсів
- Поїзд №13/14 Київ — Солотвино на 1 годину 9 хвилин;
- Поїзд №55/56 Київ — Рахів на 57 хвилин з Києва до Рахова;
- Поїзд №45/46 Ужгород — Харків на 51 хвилин із Ужгородадо Харкова;
- Поїзд №39/40 Запоріжжя — Солотвино на 45 хвилин із Запоріжжя до Солотвина та на 42 хвилин із Солотвина до Запоріжжя;
- Поїзд № 3/4 Запоріжжя — Ужгород на 41 хвилин із Ужгорода до Запоріжжя.
Коментарі
Суспільство
Хто може взяти участь у дослідженні CHANGE
- Чоловіки 18+, які проживають в Україні;
- відчувають стрес: безсоння, головні болі, надмірне хвилювання за себе чи інших, відчуття самотності і проблеми в родині, тощо;
- вживають алкоголь, щоб зняти напругу 1-3 рази на тиждень.
Як і для чого проводиться дослідження
Контакти для реєстрації на участь у дослідженні
- Онлайн-форма для реєстрації: https://forms.office.com/e/ZqWfZ8ymad
Реєстрація також за телефоном: +38 050 222 03 10; - більше інформації про проєкт є на сайті та на сторінках Facebook та Instagram;
- з будь-яких питань можна писати на пошту changeukraine@ukma.edu.ua.
Коментарі