Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

Відкрили безкоштовний доступ до онлайн-сервісу для допомоги в написанні текстів англійською

Опубліковано

Компанія Grammarly, яка розробляє онлайн-сервіс на основі штучного інтелекту для допомоги в написанні текстів англійською мовою, оголосила, що пропонує свій продукт безкоштовно  неурядовим організаціям у всьому світі. Про це повідомляє портал Гурт.

Зокрема, такі організації зможуть подати заявку та отримати доступ до розширених рекомендацій щодо поліпшення текстів у Grammarly Premium, а також до адміністративних функцій управління Grammarly Business, що направлені на оптимізацію командної роботи з продуктом. 

Читайте також: Українські університети отримають грант на енергомодернізацію

Організації, які відповідають умовам безкоштовного надання послуг, отримають безкоштовний доступ до 31 грудня 2020 р. включно. 

«Команда Grammarly усвідомлює виклики, які постають перед людьми в усьому світі, і хоче запропонувати свою підтримку. Створивши цю безкоштовну пропозицію для неприбуткових і неурядових організацій, ми вбачаємо у ній можливість зробити щось значиме, — каже Доріан Стоун (Dorian Stone), керівник підрозділу Grammarly Business. — Ці організації забезпечують життєво важливі послуги і програми, але багатo із них зіштовхнулися з фінансовими труднощами. Ми знаємо, як наш сервіс допомагає командам досягати цілей, роблячи комунікацію чіткою та ефективною, тож сподіваємося, що наша пропозиція стане в нагоді і допоможе організаціям продовжувати свою важливу роботу».

Чим корисний сервіс?

Неприбуткові організації, які нині вже використовують онлайн-сервіс Grammarly, зазначають, що застосування продукту допомагає їм заощаджувати час, а це, своєю чергою,  дає змогу зосередитися на успіху своєї місії. Також вони покладаються на допомогу сервісу у підвищенні якості комунікації своїх працівників та підтриманні зв’язку зі своєю аудиторією. 

Мексикано-американський благодійний фонд ресурсів (Mexican American Opportunity Foundation, MAOF) використовує продукт Grammarly для забезпечення якості комунікації. «Ми використовуємо Grammarly передусім для підготовки електронних листів та важливих пропозицій, що мають критичне значення для виділення коштів, — каже Ерл Вільямс (Earl Williams), ІТ-директор фонду MAOF. — Grammarly допомагає нашим співробітникам знаходити правильні слова, щоб максимально переконливо донести нашу позицію. А також дає змогу краще інформувати нашу аудиторію і робити ідеї зрозумілішими».

«Ми сподіваємося, що доступ до розширених функцій Grammarly Premium та Grammarly Business допоможе підтримати й українські організації, які використовують англійську мову для комунікації з партнерами. Проте це не єдиний вид підтримки, яку ми надаємо у відповідь на COVID-19, —  наголошує Дмитро Лідер, співзасновник компанії. —  Продовжуючи працювати для наших клієнтів у всьому світі, ми також прагнемо мінімізувати поширення вірусу і підтримати локальні спільноти. Ми вдячні організаціям, компаніям та людям, які допомагають лікарям та пацієнтам у боротьбі з COVID-19 і об’єднуються для захисту найуразливіших груп населення. Своєю чергою, ми надали благодійну фінансову допомогу кільком фондам, зусилля яких спрямовані на протидію пандемії. Більше про це можна дізнатись із нашої публікації у Facebook».  

Як отримати доступ?

Водночас Grammarly продовжує надавати надійний безкоштовний сервіс для тих, хто хоче вдосконалити навички письмового спілкування. Безкоштовний обліковий запис на платформі Grammarly надає доступ до базової підтримки грамотного написання текстів, який охоплює критично важливі поради щодо граматики, правопису і пунктуації, лаконічності, а також визначення тону повідомлення.

Надіслати запит на отримання пропозиції керівники неприбуткових і неурядових організацій можуть за посиланням grammarly.com/nonprofits-ngos.

Органи державної влади, освітні заклади та приватні фонди поки що не можуть долучитися до цієї ініціативи.

Головне фото: censor.net

Суспільство

Українську вчительку врятували з окупації після чотирьох років полону: спецоперація ГУР

Опубліковано

Учителька фізики та математики Наталія Шило провела чотири роки в полоні на окупованих територіях. Завдяки спецоперації Головного управління розвідки жінку вдалося повернути на підконтрольну територію України.

Про це повідомили в ГУР МО за матеріалом «Ми — Україна».

Російські окупанти затримали Наталію у 2021 році, коли вона прямувала до хворої матері в Горлівку. Жінку звинуватили у шпигунстві та утримували в тюрмі без права на виїзд. Увесь цей час Наталія залишалася в камері з іншими жінками, які також стали жертвами репресій.

«2216 ― це камера “політичних”. Коли я потрапила в ту камеру, Наталя вже там була. Дуже позитивна жінка. Вчителька математики й фізики, розбирається в зірках. Ночами ми стояли і дивились крізь ту решітку», — розповіла Юлія, яка зустріла Наталію на вокзалі в Києві.

Читайте також: У Криму відбулася масштабна акція «Жовтої стрічки» (ФОТО)

Урешті Наталію звільнили з в’язниці, але заборонили виїзд. Тоді українська розвідка почала готувати план евакуації. Представниця ГУР МО України Гайде Різаєва розповіла:

«Ми врахували психологічний стан Наталії Шило, врахували всі фактори, які свідчать про її психотип. Ми підібрали унікальну, на мій погляд, операцію, яка дозволила цьому статися».

На київському вокзалі Наталію зустріли подруги, з якими вона пройшла полон. Деталі порятунку української вчительки ГУР не розголошує.

Нагадаємо, що UNITED24 зібрали 23 тисячі доларів завдяки розіграшу прапора з підписами захисниць Маріуполя.

Фото обкладинки: ютуб-канал «Ми — Україна»

Читати далі

Суспільство

В Україну повернулася річна антарктична експедиція: їхні наукові досягнення (ФОТО)

Опубліковано

29-та Українська антарктична експедиція завершила свою річну місію на станції «Академік Вернадський» та 4 квітня 2025 року повернулася до Києва. Полярники працювали над дослідженнями у сферах геофізики, метеорології та біології.

Про це повідомили в Національному антарктичному науковому центрі.

Унікальні дослідження науковців

Разом із зимівниками додому повернулися й учасники сезонної експедиції, які працювали на станції від кількох тижнів до кількох місяців. Українські науковці провели низку нових досліджень, серед яких:

  • вперше запустили аргобуї для вивчення Південного океану (проєкт OCEAN ICE, «Горизонт Європа»);
  • вперше здійснили одночасне радіозондування атмосфери з «Вернадського» та судна «Ноосфера»;
  • вперше відібрали зразки талої льодовикової води для аналізу на мікропластик.

Повернення додому

Експедиція провела два тижні у дорозі. Спершу судно «Ноосфера» доставило команду з Антарктики до чилійського порту Пунта-Аренас, перетнувши бурхливу протоку Дрейка. Потім команда дісталася Варшави кількома літаками, а звідти — автобусом до України.

«Найщемнішим моментом була зустріч лікарки 29-ї УАЕ Іванни Котурбаш та її чоловіка Романа — він служить військовим анестезіологом на фронті. Перед від’їздом Іванки в Антарктику Роман навіть не зміг її провести, адже був дуже потрібен в госпіталі в Кураховому. Тож моменту обійняти одне одного кохані чекали понад рік», — написали в НАНЦ.

В Україну повернувся і Юрій Лишенко, який відправився у сезонну антарктичну експедицію після того, як отримав тяжке поранення на фронті. Чоловік пережив ампутацію та навчився ходити на протезі.

Нагадаємо, у березні на «Вернадському» відбулася перезмінка річних експедицій. Тепер на станції працює команда 30-ї УАЕ.

Раніше ми писали, що латвійський альпініст дістався до Південного полюса на підтримку України (ФОТО).

Фото: фейсбук-сторінка НАНЦ

Читати далі

Суспільство

«Укрзалізниця» призначила до Великодня додатковий потяг Київ – Львів – Київ

Опубліковано

До Великодня «Укрзалізниця» призначила додатковий швидкий фірмовий потяг №291/292 Київ – Львів – Київ. Ці рейси відбудуться 18 квітня.

Про це повідомили в УЗ.

18 квітня потяг №291/292 курсуватиме за таким розкладом:

  • відправлення з Києва о 08:57, прибуття до Львова — 17:04;
  • зі Львова поїзд відправиться о 13:30, а прибуде до Києва о 20:51.

Наразі квитки на ці рейси вже можна придбати онлайн або в касах вокзалів.

Нагадаємо, що «Укрзалізниця» відновлює втрачені квитки у застосунку: як їх повернути.

Також ми писали, що УЗ додала в Києві нову зупинку для двох потягів.

Фото обкладинки: фейсбук-сторінка УЗ

Читати далі

Шопочитати

Економіка і бізнес3 дні тому

Їй казали: «Ти не зможеш». Підприємиця з інвалідністю отримала 5 грантів і створила косметичний бренд

У 13 років їй діагностували хворобу хребта, виявили вкорочення ноги та ураження центральної нервової системи....

Суспільство4 дні тому

Не дає зануритися в темряву: це енергетик з Донеччини, що працює попри обстріли

Валентин з містечка Курахове працює енергетиком уже понад 20 років. Курахівська ТЕС була у місті...

Суспільство5 днів тому

«Ви ж його лікуєте?»: учителька Ксенія та її син Юрчик спростовують міфи про аутизм

2 квітня — Міжнародний день поширення інформації про аутизм. Це учителька, методологиня «СпівДії заради Дітей»...

Технології1 тиждень тому

Проміняла вишивку на Counter-Strike: як 59-річна киянка стала кіберспортсменкою

Пенсіонерка Тетяна Силенко шукала якесь заняття, яке б допомогло їй оговтатись у складний період життя,...