

Економіка
Велика площа і понад 5 000 товарів: яким буде перший магазин IKEA в Києві
Перший магазин IKEA в Україні матиме ширший асортимент, а його площа буде більше п’яти тисяч квадратних метрів. Про це «Інтерфакс-Україна» розповів керівник IKEA в Україні Флоріан Мелле, передає The Village Україна.
«Плануємо розширити пропозицію до понад 5 000 артикулів товарів. Активно працюємо над тим, щоб усунути всі наявні прогалини в роботі онлайн-магазину. Працюємо над розширенням і плануємо, що всі ці товари будуть доступними вже на момент, коли ми відкриємо фізичний магазин у Києві. Ба більше, ми хочемо, аби вони стали доступними для покупців ще швидше».
Яким буде магазин
Площа магазину буде більше 5 тисяч м². У ньому буде комбінація аксесуарів і меблів в інсталяціях.
«У Києві відкриється магазин міського формату без відділу їжі й ресторану, але ми прагнемо запустити їх якомога швидше. Зараз ми відкрили дві важливі вакансії: food-менеджер і бізнес-аналітик ринку їжі. Ці люди допоможуть нам відкрити кафе та зробити нашу їжу доступною для всіх».
Читайте також: ІКЕА розширить присутність в Україні: що відомо
В Києві відкрить магазин у форматі city store, який менше традиційного. Міський магазин обрали ще й тому, що це більш гнучкий формат, який можна відкрити швидше, ніж традиційні формати IKEA – blue-box.
Перший магазин IKEA планувала відкрити в Ocean Mall улітку 2019 року. Пізніше компанія вирішила відкрити магазин у торговому центрі Blockbuster Mall на проспекті Степана Бандери.
Що це за компанія?
IKEA була створена в Швеції в 1943 році. Власниками IKEA Group є INGKA Holding B.V. і підконтрольні йому структури. IKEA Group є найбільшим в світі рітейлером товарів для будинку з 355 магазинами в 29 країнах світу.
IKEA Group пропонує ретельно спроектовані, функціональні і доступні товари для дому за низькими цінами, що робить їх доступними для максимально можливої кількості людей. У 2017 фінансовому році магазини IKEA Group відвідали 936 млн осіб.
Фото: 04597.com.ua


Економіка

У Київському міському центрі зайнятості назвали найбільш оплачувані вакансії. Роботодавці столиці готові платити найбільше рієлторам, електрослюсарям та головним механікам.
Про це повідомляє Укрінформ.
Зазначається, що найбільшу зарплату наразі пропонують рієлторам – 25 тис. грн.
«Наразі шкала найоплачуваніших вакансій у базі столичної служби зайнятості має такий вигляд: найвищий середній розмір оплати праці пропонується у вакансіях для рієлтора (25 тис. грн), електрослюсаря з ремонту й обслуговування автоматики та засобів вимірювань електростанцій (24,4 тис. грн), головного механіка (23,8 тис. грн)», – йдеться у повідомленні.
За ними значаться – керівники відділів або структурних підрозділів (22,7 тис. грн), електромонтер контактної мережі (22 тис. грн), виконавчий директор та продюсер (21,8 тис. грн), інженер-програміст (21,7 тис. грн), муляр (21 тис. грн), газозварник, випробувач та слюсар-складальник двигунів, електромонтажник будівельний, ливарник металів і сплавів (по 20 тис. грн).
Читайте також: Чи готові роботодавці підвищувати зарплати. П’ять тенденцій на ринку праці
Які фахівці в дефіциті?
У службі зайнятості зазначають, що у Києві стабільно високий попит на професіоналів та фахівців з досвідом роботи – вихователів, інженерів, вчителів, економістів, медсестер, бухгалтерів. У дефіциті – представники робітничих професій.
Утім, на ринку праці столиці спостерігається дисбаланс між попитом і пропозицією робочої сили. Серед зареєстрованих безробітних переважають вищі державні службовці, керівники та професіонали, натомість існує гостра потреба у представниках робітничих професій.
Загалом станом на 18 січня 2021 року роботодавці столиці поінформували столичну службу зайнятості про наявність 7038 вакансій.
Читайте також: Як заробити на перепродажу квартири в новобудові – поради Сергія Степенка
На одну вакансію на початку 2021 року по м. Києву, в середньому, претендували 3 безробітних, тоді як на відповідну дату минулого року – один безробітний.
Попитом у столичних роботодавців користуються кваліфіковані робітники: слюсарі-сантехніки, електромонтери з ремонту та обслуговування електроустаткування, слюсарі з ремонту колісних транспортних засобів, слюсарі-ремонтники, пекарі, слюсарі з ремонту рухомого складу, кондитери, електрогазозварники, малярі та ін. Високий попит і на працівників сфери торгівлі та послуг – продавців-консультантів, продавців продовольчих товарів, помічників вихователів, кухарів, охоронників тощо. Затребувані також прибиральники, двірники, вантажники, підсобні робітники.
Фото: abo.media
Економіка

Україна залишається одним з найбільших постачальників м’яса курятини на ринок ЄС.
Таку статистику опублікувала Європейська комісія, передає greenpost.ua.
Зазначається, що за 11 місяців минулого року Україна поставила в Європу 100,2 тис. тонн м’яса птиці, посівши третє місце в рейтингу ЄС.
Читайте також: Україна увійшла до десятки країн з найбільшим зростанням прибутку від e-сommerce
На першому та другому місці – Бразилія і Таїланд. За такий же період ці країни експортували 213 тис. тонн і 124,5 тис. тонн м’яса птиці відповідно.
Як йдеться в повідомленні, на тлі пандемії постачання курятини у ЄС просіло. Так, Бразилія скоротила поставки продукту на 3,9%, Таїланд – на 24%, Україна – на 18%.
Нагадаємо, на Житомирщині збудують завод веганського м’яса.
Фото: 24tv.ua
Економіка

Україна продемонструвала значне зростання прибутків від e-commerce під час пандемії.
Про це йдеться у звіті Payoneer’s Global Seller Index, який охоплює II та III квартали 2020 року, пише Nachasi.
Україна посіла шосту позицію в рейтингу, випередивши В’єтнам, Ізраїль, Індію та Японію, але поступившись Китаю, США, Гонконгу, Південній Кореї та Великобританії.
У дослідженні відзначається, що в усьому світі кількість відвідувань онлайн-маркетплейсів збільшилася на 37% — з 16 млрд в січні 2020 року до 22 млрд в червні. У другому кварталі 2020 року глобальні обсяги продажів збільшились на 81% в річному вимірі, що майже втричі перевищує зростання у другому кварталі 2019 року.
У третьому кварталі 2020 року також спостерігається зростання на 81% в річному вимірі порівняно з 36% в 3 кварталі 2019 року. Аналітики Payoneer прогнозують, що четвертий квартал стане рекордним з точки зору світових обсягів продажу.
На початку пандемії продавці відчували деякі труднощі, пов’язані з загальними проблемами на глобальних ринках (зменшення виробництва, збої постачання та інше), але ті, хто виявив винахідливість та швидко зорієнтувався у нових реаліях, змогли оперативно відновитися та збільшити прибуток в рази.

Продавці на маркетплейсах традиційно вважалися новаторами, які вміють визначати нові можливості та використовувати їх у потрібний час. Саме ця комбінація якостей, яка об’єднує маркетплейси та продавців, зробила 2020 рік дійсно революційним роком для індустрії e-commerce та її довгострокової траєкторії розвитку Джоні Стіл, Віцепрезидент з маркетингу Payoneer.
Читайте також: Як заробити на перепродажу квартири в новобудові – поради Сергія Степенка
На тлі росту глобальної індустрії e-commerce, підприємці використовують можливість вийти на різноманітні зовнішні ринки, щоб залучити нових клієнтів і розширити свій бізнес. Згідно з опитуванням 76% продавців розмірковують про вихід на нові ринки для подальшого розвитку свого бізнесу. Найбільший інтерес представляють Європа (17%), США та Азія (по 15%).
Довідка
Електронна комерція, або e-commerce – це сфера економіки, коли торгові і фінансові операції проводяться в інтернеті. Якщо говорити простими словами, будь-яка транзакція, досконала з електронного пристрою, підключеного до мережі.
Нагадаємо, на Житомирщині збудують завод веганського м’яса.
Як ми повідомляли раніше, на Хмельниччині завершують будівництво першої черги олійноекстракційного заводу.
Головне фото: rau.ua.
- Суспільство19 години тому
Вийшла стрічка про 80-ту окрему десантно-штурмову бригаду (ВІДЕО)
- Суспільство17 години тому
У Києві планують реконструювати дві площі
- Суспільство15 години тому
Як виглядає найбільший бункер в Україні та в Східній Європі (ВІДЕО)
- Суспільство22 години тому
«Антонов» розпочав виробництво Ан-178 для Міноборони