Ви читаєте:
Ведмеді парку «Синевир» залягли до зимового сну (ФОТО)
3хв на читання
Назад
Ведмеді парку «Синевир» залягли до зимового сну (ФОТО)
3хв на читання

Ведмеді парку «Синевир» залягли до зимового сну (ФОТО)

23 Лютого 2021, 15:00
Марина Конопльова
Поділилися
0

Із десяток ведмедів з Національного природного парку «Синевир» залягли до зимового сну, пише Mukachevo.net.

Відзначається, що життя в Реабілітаційному центрі бурих ведмедів в парку «Синевир» проходить відповідно до сезонних змін клімату. Цієї зими кількість ведмедів бурих, що залягли в зимову сплячку залежить чітко від температурного режиму, коли в навколишньому середовищі -7°С цілодобово, то простежується активне залягання ведмедів у барлоги.

Читайте такожПідкорив світ глиняними мініатюрами: історія франківця і його майстерні “Теплі іграшки”

Взагалі цієї зими температурний режим наближається до +5…-7°С. При першому показнику вони виходять з барлоги, а при другому залягають знову.

За даними парку, із 32-х ведмедів тільки 17 приходять на годівельний майданчик, 4 – перебувають у карантинному вольєрі.

Решта – Джин, Маша, Йолка, Бася, Беня, Гріша, Балу, Малиш, Бурий, Борька, Настя, Катя уже декілька днів не виходять на годівельний майданчик, залягли до зимового сну.

Читайте такожЗ кокоса, буряка та норі: сім українських виробників корисних чипсів

На території 12 га Реабілітаційного центу споруджено 24 штучні барлоги. Хоча, більшість особин бурого ведмедя не довіряють штучним барлогам, а будують собі самі.

Щороку в Центрі Реабілітації дедалі більше ведмедів впадають в зимову сплячку. Це свідчить про те, що вони добре вгодовані, організм тварин повертається до інстинктів і це говорить про їхню повну реабілітацію.

Нагадаємо, у мережі показали грайливих ведмедів у засніжених Карпатах.

Як ми повідомляли раніше, в одеському зоопарку обрали найромантичнішу пару тварин.

Усі фото: mukachevo.net.

Тварини
По темі
Читайте також

Регбі та волейбол на кріслах колісних, що повертають до життя. Як ветеран з ампутацією виборює медалі в США

Гуркіт металевих крісел колісних, жорстке зіткнення, падіння — і щирий сміх: «Чуєш, ти мене слабо вдарив, давай...
13 Березня 2026
02:08
«Межівський меридіан» — останнє джерело новин для людей прифронтової громади

«Межівський меридіан» — останнє джерело новин для людей прифронтової громади

1 день тому
00:47
Пишаємося нашими паралімпійцями!

Пишаємося нашими паралімпійцями!

1 день тому
Історія переселенки, що знайшла себе у швейній справі |
03:19

Історія переселенки, що знайшла себе у швейній справі |

Ця історія про жінку, яка втекла від війни з рідного Запоріжжя і змогла почати життя спочатку за 900 км від дому —…
14 Березня 2026